Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

BMW 1 серії в спеціальних комплектаціях за вигідною ціною та зниженим курсом.

ЛОВІТЬ МОМЕНТ.

BMW 1 серії в спеціальних комплектаціях
за вигідною ціною та зниженим курсом.

BMW 1 серії в спеціальних комплектаціях та зниженому разрахунковому курсу -4 грн. від комерційного курсу євро.*

Компанія "Баварія Моторс" підготувала для Вас унікальну пропозицію, що дозволяє придбати яскраве втілення експресивності та спортивного характеру - автомобілі BMW 1 серії в спеціальних комплектаціях за вигідною ціною.

Маневреність і компактність на дорозі, спортивний і сучасний дизайн кузова та інтер'єру, що включає в себе фірмові для BMW стилістичні рішення, підкреслює спортивні можливості та преміальні якості. Ретельно продумані доповнення до дизайну кузова нового BMW 1 серії акцентують увагу на спортивній елегантності і шляхетносты вигляду. Фірмова решітка радіатора характерного дизайну і великі повітрозабірники допомагають додатково акцентувати високий динамічний потенціал автомобіля. BMW 116i оснащені світлодіодними денними ходовими вогнями, а BMW 118i запропоновані з фарами у повністю світлодіодному виконанні, які допоможуть безперешкодно дістатися до місця призначення у будь-який час доби.

Ергономічний салон з безліччю місць для зберігання досить просторий та вміщує 5 пасажирів. Задоволення додають жваві і настільки ж економічні двигуни BMW TwinPower Turbo з робочим об'ємом 1,5 літра. Це справжнє задоволення - це BMW 1 серії.

Автоматична функція старт / стоп і вибір режимів роботи двигуна, включаючи ECO PRO, зроблять пересування у міському потоці ще більш зручним і економічним. 16-дюймові легкосплавні диски, для пакетів 118 і 118+, додадуть автомобілю більш ефектний і  незабуній вигляд.

Для автомобілів BMW 1 серії діють спеціальні фінансові умови від BMW Financial Services з відсотковою ставкою від 0,01% річних.

 

Всю інформацію про автомобілі BMW, що цікавить Вас, їх комплектації, вартості, кредитування, страхування, Ви можете отримати у консультантів офіційного дилера BMW компанії "Баварія Моторс".

 

Адреси і телефони автосалонів:

  • пр-т Гагаріна 39А. Телефон: (057) 766-17-50;
  • вул. Латишева 4. Телефон: (057) 727-61-00.

 

* Ця пропозиція дійсна з 10.10.2017 до 31.10.2017 р. Кількість автомобілей обмежена. Зображення автомобілів наведено для ілюстрації та можуть відрізнятися від автомобілів, представлених в дилерській мережі BMW. Дилер залишає за собою право змінювати умови даної пропозиції без попереднього повідомлення.