Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

BMW 3 серії Седан. БІЛЬШ СПОРТИВНИЙ, НІЖ РЕШТА. ВИГІДНІШЕ, НІЖ КОЛИ-НЕБУДЬ.

Спеціальні комплектації за вигідною ціною та фіксованим розрахунковим курсом: 26 грн. за 1 євро.

BMW 3 серії Седан в спеціальних комплектаціях за вигідною ціною та фіксованим розрахунковим курсом: 26 грн. за 1 євро.

Пристрасть перемагає: більша потужність, більша економічність, витончений стиль - BMW 3 серії Седан захоплює в будь-якій поїздці. Він втілює в собі поняття «спортивний седан», як жоден інший автомобіль. У нинішньому, шостому поколінні, він став ще потужнішим, ефективніше та індивидуальним.

Компанія "Баварія Моторс", офіційний дилер BMW в Харківському регіоні, пропонує Вам унікальну можливість придбати автомобілі BMW 3 серії Седан в спеціальних комплектаціях за вигідною ціною та за фіксованим розрахунковим курсом: 26 грн. за 1 євро *.

 На всі інші автомобілі BMW 3 серії Седан на складі і в замовлення діє спеціальний розрахунковий курс: -4 грн. від комерційного курсу євро *.

 Для автомобілів BMW 3 серії діють спеціальні фінансові умови від BMW Financial Services з відсотковою ставкою від 0,01% річних.

 

Всю інформацію, що цікавить Вас про автомобілі BMW X1, їх комплектацію, вартість, кредитування, страхування, Ви можете отримати у консультантів в автосалонах "Баварія Моторс" за адресами в м Харків:

  • вул. Латишева 4, тел. (057) 727-61-00;
  • пр-т Гагаріна 39А, тел. (057) 766-17-50.

* Ця пропозиція дійсна з 31.10.2017 до 30.11.2017. Зображення автомобілів наведено для ілюстрації, також вони можуть відрізнятися від автомобілів, представлених в дилерській мережі BMW. Дилер залишає за собою право змінювати умови даної пропозиції.