Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

BMW X1 Харків

BMW X1. ВТІЛЕННЯ СВОБОДИ.

Спеціальні комплектації по фіксованому курсу: 26 грн. за 1 євро.

BMW X1 в спеціальних комплектаціях за вигідною ціною та фіксованому курсу: 26 грн. за 1 євро.

BMW X1 завдяки своїй незвичайній універсальності та вражаючій динаміці відкриває перед Вами всі можливості для максимально різноманітного та цікавого проведення часу. І повністю підлаштовується під Ваш характер.

Компанія "Баварія Моторс", офіційний дилер BMW в Харківському регіоні, пропонує Вам унікальну можливість придбати автомобіль BMW X1 в спеціальних комплектаціях за фіксованим курсом: 26 грн. за 1 євро *.

На всі інші автомобілі BMW X1 на складі і в замовлення діє спеціальний розрахунковий курс: -4 грн. від комерційного курсу євро *.

Для автомобілів BMW X1 діють спеціальні фінансові умови від BMW Financial Services з відсотковою ставкою від 0,01% річних.

 

Всю інформацію, що цікавить Вас про автомобілі BMW X1, їх комплектацію, вартість, кредитування, страхування, Ви можете отримати у консультантів в автосалонах "Баварія Моторс" за адресами в м Харків:

  • вул. Латишева 4, тел. (057) 727-61-00;
  • пр-т Гагаріна 39А, тел. (057) 766-17-50.

* Дана пропозиція дійсна з 31.10.2017 до 30.11.2017. Зображення автомобілів наведено для ілюстрації та можуть відрізнятися від автомобілів, представлених в дилерській мережі BMW. Дилер залишає за собою право змінювати умови даної пропозиції без попереднього повідомлення.