Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ НА АВТОМОБІЛІ BMW X3.

Фіксований розрахунковий курс: 26 грн. за 1 євро.

BMW X3 xDrive 20i і BMW X3 xDrive 20d в спеціальних комплектаціях за вигідною ціною.

BMW X3 - створений для вирішення маленьких і великих завдань, які кожен день ставить перед нами життя. По дорозі на роботу або у вихідні. Під час відпочинку з сім'єю або особистого усамітнення. І саме завдяки ідеальному поєднанню спортивного характеру, привабливого дизайну, вражаючою ефективності та інтелектуальних функцій, кожен виклик перетворюється в Вашу перемогу.

Компанія "Бавария Моторс", офіційний дилер BMW в місті Харкові та Харківській області, пропонує Вам унікальну можливість придбати автомобіль BMW X3 xDrive20i і xDrive20d в спеціальній комплектації за вигідною ціною.

 

Комплектація і ціна

 

Усю необхідну Вам інформацію про автомобілі BMW, їх комплектації, вартість, кредитування, страхування Ви можете отримати у наших консультантів в автосалонах "Баварія Моторс".

 

Адреси і телефони автосалонів:

  • пр-т Гагаріна 39А. Телефон: (057) 766-17-50;
  • вул. Латишева 4. Телефон: (057) 727-61-00.

 

* Ця пропозиція дійсна до 30.11.2017 р. Кінцева вартість автомобіля може відрізнятися від заявленої в даній пропозиції. Кількість автомобілей обмежена. Зображення автомобілів наведено для ілюстрації та можуть відрізнятися від автомобілів, представлених в дилерській мережі BMW. Дилер залишає за собою право змінювати умови даної пропозиції без попереднього повідомлення.