BMW 4 серії Gran Coupe

ЕЛЕГАНТНІСТЬ+

ЕЛЕГАНТНІСТЬ+

BMW 4 серії Gran Coupé, 4 означає більше.

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Спортивне купе у поєднанні з елегантною чотирьохдверною концепцією. Більше стилю, більше простору, більше динаміки. Чого б ви не очікували від досвіду водіння, BMW 4 серії Gran Coupé забезпечує його по максимуму. Як тільки ви сядете в кабіну, у вас не залишиться ніяких питань про те, що таке досконала спортивна елегантність.

BMW 440i Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7,8
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 178

СТИЛЬ+

Особливості BMW 4 серії Gran Coupé.

ЧИСТА ЕСТЕТИКА.

ЧИСТА ЕСТЕТИКА.

ЧИСТА ЕЛЕГАНТНІСТЬ.

ЧИСТА ЕЛЕГАНТНІСТЬ.

ПРОГРЕСИВНИЙ ДИЗАЙН СВІТЛОДІОДНИХ ФАР.

ПРОГРЕСИВНИЙ ДИЗАЙН СВІТЛОДІОДНИХ ФАР.

ПОТУЖНІСТЬ+

ПОТУЖНІСТЬ+

Прекрасне почуття - бачити на дорозі автомобіль, який ви знаєте з перших нарисів.
АДРІАН ВАН ХУЙДОНК, КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ДИЗАЙНУ BMW GROUP

КОЛЕКЦІЯ BMW INDIVIDUAL.

Особливий спосіб висловити свою індивідуальність – майстерня BMW Individual унікальним чином втілює це прагнення в колекції BMW Individual. У ній використовуються найцінніші породи дерева, вишукана шкіра та фарби, у вигляді ексклюзивних опцій спеціального обладнання, щоб зробити ваш автомобіль абсолютно унікальним. Створіть свій BMW 4 серії Gran Coupe під свою індивідуальність.

Витрата палива і викиди CO2.

BMW 440i Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7,8
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 178

BMW 430i Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 6.5-6.1 [6.9]
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 151-143 [157]

BMW 420i Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.0 [6.8]
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 159 [156]

Показання значення витрати палива, викидів CO2 і енергоспоживання були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 у версії, що діє на момент офіційного затвердження типу. Цифри відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, і показаний діапазон враховує додаткове обладнання і різні розміри коліс та шин, доступних на обраній моделі.

Специфікації ефективності CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/9 /EC і Європейського регламенту в його чинній редакції. Показання значення засновані на витраті палива, значеннях CO2 і енергоспоживанні відповідно до циклу NEDC.

Додаткову інформацію про офіційні витрати палива та викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Довіднику з витрати палива, викидів CO2 та споживаній потужності для нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і за адресою https: //www.dat. de / angebote / verlagsprodukte / leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.