Огляд

THE 2

THE 2

НОВИЙ BMW M240i xDRIVE COUPE

  • Бензин
Двигун

Радикально спортивний. Революційний і незалежний. Новий BMW M240i xDrive Coupe поєднує в собі вражаючу потужність, азартну керованість і неперевершену динаміку. Це робить його нескінченним джерелом чистого захвату. Неважливо, прискорюєтеся Ви, проходите поворот або стрімко рухаєтесь по прямій - його стрілка тахометра піднімається, прискорюючи пульс і підвищуючи рівень адреналіну в крові. Кожен елемент привабливого трьохоб'ємного дизайну BMW M240i xDrive Coupe підкреслює його спортивні амбіції, максимально яскраво розкриваючи характер моделі.

BMW M240i xDrive Coupe:
Витрата палива, л/100 км (у змішаному циклі): 8,0
Викиди CO2, г/км (у змішаному циклі): 185

ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW M240i xDRIVE COUPE.

Привід, шасі та потужність.

BMW M240i xDRIVE COUPE.

Видатна динаміка і маневреність у поєднанні з необмеженою придатністю для повсякденного використання.

  • Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo потужністю 374 к.с.
  • Спортивна підвіска M, спортивний диференціал M і спортивні гальма M в стандартній комплектації
  • Інтелектуальний повний привід BMW xDrive
  • 275 кВт (374 к.с.), 500 Нм, 0-100 км/год за 4,3 секунди.
BMW M240i xDRIVE COUPE.

BMW M240i xDRIVE COUPE – ОСОБЛИВОСТІ.

Динамічні характеристики і особливості дизайну BMW M240i xDrive Coupe.

Захоплююча динаміка і ефектний зовнішній вигляд. Завдяки рядному 6-циліндровому бензиновому двигуну BMW M TwinPower Turbo потужністю 387 к.с. (285 кВт) і високотехнологічним спортивним компонентам, таким як адаптивна підвіска M, диференціал M Sport або адаптивне спортивне рульове управління, BMW M240i xDrive Coupe відрізняється неймовірно яскравим і динамічним характером, що поєднує в собі міць, маневреність і бездоганну керованість. Високі спортивні амбіції моделі додатково підкреслюють аеродинамічний пакет M і пакет M Technology. Особливі елементи дизайну M кольору "Сірий Церій" і ексклюзивні деталі оздоблення салону доповнюють атлетичний образ.
BMW M240i xDRIVE COUPE – ОСОБЛИВОСТІ.
Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW М TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW М TwinPower Turbo.

Топ-атлет, який доставляє чисте задоволення від водіння: рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo відрізняється високою потужністю і характерним для двигунів М звуком вихлопу. Завдяки системам Double-VANOS, Valvetronic, високоточному упорскуванню палива і турбонагнітачу TwinScroll він розвиває вражаючу потужність.

Адаптивна підвіска М і адаптивне спортивне рульове управління.

Адаптивна підвіска М і адаптивне спортивне рульове управління.

Налаштування адаптивної підвіски М можна регулювати в будь-який момент з урахуванням особливостей дорожнього полотна. За допомогою перемикача режимів руху можна вибирати бажаний режим - від комфортного до надспортивного. Адаптивне спортивне рульове управління, включаючи сервотронік, відрізняється високою чуйністю, а також зменшує зусилля, необхідне для повороту рульового колеса. При визначенні системою великого кута повороту рульового колеса змінюється передавальне число рульового механізму. Завдяки цьому поліпшуються керованість і стійкість при русі з великою швидкістю, а також зменшується зусилля на рульове колесо при парковці і в поворотах.

Диференціал M Sport.

Диференціал M Sport.

Диференціал M Sport оптимізує зчеплення коліс з дорогою і курсову стійкість при перестроюванні або прискоренні на виході з повороту, при швидкісному проходженні поворотів, а також на дорогах з різним покриттям. Тяга підвищується за допомогою диференціала з електронним управлінням, що зменшує різницю швидкостей обертання задніх коліс.

Спортивна автоматична коробка передач Steptronic.

Спортивна автоматична коробка передач Steptronic.

8-ступінчаста спортивна автоматична коробка передач Steptronic відрізняється неймовірно швидкими спортивними перемиканнями передач. Передачі можуть перемикатися в автоматичному режимі або вручну за допомогою важеля селектора або підрульових пелюсток - для комфортного руху з постійною швидкістю або неймовірно динамічного водіння. У режимі SPORT PLUS і з важелем селектора в положенні S/M, перемикання передач здійснюється за максимально спортивним алгоритмом.

Гальмівна система М Sport.

Гальмівна система М Sport.

Гальмівна система М Sport включає в себе 4-поршневі нерухомі супорти спереду і однопоршневі плаваючі супорти ззаду. Ці механізми синього кольору з логотипом "M" в поєднанні зі збільшеними гальмівними дисками забезпечують видатну ефективність гальмування. Система адаптована до найвищого динамічного потенціалу Вашого BMW. Вона дозволяє використовувати більш енергійний стиль водіння і забезпечує впевнене гальмування навіть на вологій поверхні.

BMW M240i xDRIVE COUPE - СПОРТИВНІ ВРАЖЕННЯ.

Особливості дизайну екстер'єру BMW M240i xDrive Coupe.

КОКПІТ ВОДІЯ І ТЕХНОЛОГІЇ.

Концепція управління, цифрові сервіси та системи допомоги водієві BMW M240i xDrive Coupe.

Екстремальна орієнтованість на водія і безкомпромісні можливості зв'язку. Усередині кокпіта BMW M240i xDrive Coupe Вас оточують найсучасніші технології. Інтелектуальні системи допоможуть водієві при русі та парковці, а розумний помічник BMW Intelligent Personal Assistant забезпечить новий інтелектуальний спосіб взаємодії з Вашим BMW. На додаток до цього безліч доступних можливостей зв'язку та цифрових сервісів надійно зв'яжуть Вас і Ваш BMW з навколишнім світом - для сучасної мобільності найвищого рівня.
BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації включає в себе сенсорний центральний дисплей з високою роздільною здатністю з діагоналлю 10,25'' і повністю цифровий дисплей на приладовій панелі з діагоналлю 12,3''. Управління операційною системою BMW 7 також може здійснюватися за допомогою сенсорного контролера iDrive.

BMW Intelligent Personal Assistant.

BMW Intelligent Personal Assistant.

Що Ви скажете, якщо Ваш BMW буде виступати в ролі Вашого персонального експерта з автомобілю? Спілкуйтеся зі своїм автомобілем за допомогою BMW Intelligent Personal Assistant. Ви можете в довільній формі подавати йому голосові команди для управління різними функціями автомобіля. Він також може дати роз'яснення про безліч функцій Вашого автомобіля і допомогти Вам ще більше дізнатися про свій BMW.

Асистент водіння.

Асистент водіння.

Асистент водіння включає в себе систему попередження про зіткнення з функцією гальмування, асистента обмеження швидкості з індикатором обмеження швидкості і індикатором заборони обгону з функцією попереднього попередження, а також систему попередження про транспорт, що рухається позаду в поперечному напрямку. Перелік систем доповнюють система стеження за розміткою і система допомоги при перестроюванні з функцією активного підрулення, а також система запобігання наїзду ззаду.

Асистент паркування Plus.

Асистент паркування Plus.

Асистент парковки Plus спрощує маневрування автомобіля при паркуванні. У нього входять система кругового огляду, включаючи вид зверху, панорамний вид і дистанційний 3D-огляд, а також система допомоги при перпендикулярній парковці, активна сигналізація аварійного зближення, функція екстреного гальмування, асистент паралельного і перпендикулярного паркування та асистент руху заднім ходом.

Інтеграція смартфону.

Інтеграція смартфону.

Тепер Вам більше не доведеться відмовлятися від функцій свого смартфону за кермом BMW. Інтеграція смартфону розширює функціонал Вашого автомобіля за рахунок підтримки Apple CarPlay® і Android Auto® з бездротовим підключенням Вашого смартфона. Це дозволяє Вам максимально зручно користуватися усіма знайомими функціями і різними додатками безпосередньо в автомобілі.

Remote Software Upgrade.

Remote Software Upgrade.

Найактуальніше програмне забезпечення для Вашого автомобіля. Remote Software Upgrade завжди забезпечить оновлення програмного забезпечення Вашого BMW. Оновлення можна завантажити за допомогою програми My BMW на Вашому смартфоні або через SIM-карту, встановлену в автомобілі, і потім встановити їх. Таким чином можна також активувати різні доступні функції Вашого BMW.