Подробиці

THE 8

THE 8

BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

Поряд з прогресивним дизайном й видатними характеристиками, BMW M850i xDrive Gran Coupé також пропонує великий набір привабливих функцій і технічних інновацій. Відкрийте для себе новаторські системи допомоги водієві та функції підключення, які пропонують революційну і комфортну мобільність на максимально можливому рівні в спортивній і розкішній атмосфері.

КРАЩА ПРОДУКТИВНІСТЬ В НАЙКРАЩІЙ ФОРМІ

ДИЗАЙН ТА ДИНАМІКА РУХУ BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

Дизайн BMW M850i xDrive Gran Coupé визначається високими естетичними стандартами і надихає з усіх боків. Це натхнення триває за кермом. По-перше, завдяки спортивному й розкішного салону, який задовольняє навіть найсильніші вимоги. І, по-друге, завдяки вражаючому спортивному характеру, заснованому на трансмісії та компонентах шасі від автоспорту, які здатні до максимальної продуктивності і забезпечують незрівнянний рівень задоволення від водіння.
КРАЩА ПРОДУКТИВНІСТЬ В НАЙКРАЩІЙ ФОРМІ
Cкляний дах Panorama

Cкляний дах Panorama

При відкритті електричний скляний дах Panorama з функціями горизонтального і вертикального підйому забезпечує свіже повітря, а в закритому вигляді створює яскраву, залиту світлом атмосферу в салоні. Ви відкриваєте та закриваєте його одним натисканням кнопки, або ж за допомогою ключа автомобіля. Він оснащений жалюзями на роликах та дефлектором вітру, а також забезпечує безперервний скляний вид від переднього до заднього скла.
Зовнішній вигляд M Carbon

Зовнішній вигляд M Carbon

Пакет екстер'єру M Carbon підкреслює спортивні вимоги автомобіля. Бічні елементи спойлера в передньому бампері, елемент посередині решітки повітрозабірника, кришки зовнішніх дзеркал і цільна обробка вихлопної труби виготовлені з вуглепластика (CFRP). У пакет також входить вставка заднього дифузора особливої геометрії.
Пакет аеродинаміки M

Пакет аеродинаміки M

Пакет аеродинаміки M підкреслює атлетизм автомобіля і змінює його повітряний потік. Він містить в собі передній фартух з більшими повітрозабірниками, унікальні бічні спідниці та задній фартух зі вставкою дифузора у виконанні Dark Shadow металік.
Сидіння M Sport для водія та переднього пасажира

Сидіння M Sport для водія та переднього пасажира

Багатофункціональні сидіння M Sport з вбудованим підголовником забезпечують відмінну бічну підтримку водієві і передньому пасажирові. Крім того, ширина спинки може регулюватися індивідуально. Їхній особливий дизайн з підсвічуванням логотипу М підкреслює спортивні можливості автомобіля
Цільна шкіряна обробка 'Merino' BMW Individual

Цільна шкіряна обробка 'Merino' BMW Individual

Дрібнозерниста шкіряна оббивка «Merino» BMW Individual доступна в численних естетичних колірних відтінках та поєднаннях й вражає ексклюзивною якістю шкіри, щоб задовольнити найвибагливіші вимоги. Використовуються виключно високоякісні шкури, які обробляються для отримання тонкої, стабільної натуральної шкіри без будь-якого штучного тиснення або поверхневого покриття. Шкіра є особливо об'ємною, м'якою та дихаючою. Вона вишукано прикрашена ексклюзивними декоративними швами й вишуканою стрічкою.
Шкіряне кермо M

Шкіряне кермо M

Шкіряне рульове колесо M складається з багатофункціональних елементів, емблеми М і спортивного дизайну з трьома спицями. Обід рульового колеса зі шкіри 'Walknappa' Black з контурними упорами для великого пальця забезпечує спортивне відчуття від керма.

ВИПЕРЕДЖАЙТЕ ЧАС З КОЖНИМ КІЛОМЕТРОМ

ІНОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

У BMW M850i xDrive Gran Coupe ви насолоджуєтеся спортивним водінням, і в той же час вас підтримують численні інноваційні технології. Персоналізована концепція управління останнього покоління з універсальними опціями управління за допомогою мови, жестів, сенсорного екрану або контролера iDrive це переконливо демонструє.
ВИПЕРЕДЖАЙТЕ ЧАС З КОЖНИМ КІЛОМЕТРОМ
BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації включає в себе високоякісну дисплейну мережу, що складається з 10,25-дюймового дисплея управління з високою роздільною здатністю, яким можна керувати cенсором, і повністю цифрового 12,3-дюймового дисплею приладів.
Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional пропонує оптимальний комфорт і максимальну безпеку в багатьох критичних або монотонних ситуаціях водіння за допомогою рульового управління і асистента управління смугою руху вкл. підтримку у вузьких місцях, систему екстреної зупинки, локальне попередження про небезпеку, помічника по утриманню смуги руху з активним захистом від бічних зіткнень та інші функції безпеки.
Parking Assistant Plus

Parking Assistant Plus

Parking Assistant Plus полегшує парковку і маневрування автомобіля. Він включає в себе, серед іншого, систему Surround View, в тому числі вид зверху, панорамний вид, дистанційний перегляд 3D, а також бокового асистента парковки, активний дистанційний контроль парковки, функцію екстреного гальмування, паркувального асистента з лінійним наведенням та асистента в русі заднім ходом.

Витрата палива та викиди СО2

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі):10.7
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 245

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html