BMW M850i

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ<br>СУЧАСНУ РОЗКІШ

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ
СУЧАСНУ РОЗКІШ

BMW КЛАСУ ЛЮКС

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Спортивний за своєю природою: BMW M850i xDrive Gran Coupé розкриває свої гени автоспорту ще до початку руху. Його захоплююча дух естетика з вражаючими пропорціями спортивного автомобіля і специфічними акцентами дизайну передає безкомпромісну динаміку та демонструє потенціал розкішного чотирьохдверного спортивного автомобіля. Потужний 8-циліндровий двигун BMW TwinPower Turbo оснащений функціями від гоночних автомобілів. Цей двигун дозволяє усім чотирьом пасажирам безпомилково відчути свою нестримну міць. Висока продуктивність на дорозі гарантовано підніме ваш пульс.

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі):10.7
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 245

АДРЕНАЛІН ЧЕТВЕРТОГО СТУПЕНЯ

ОСОБЛИВОСТІ BMW M850i xDRIVE

ПОСИЛЕНИЙ СПОРТИВНИЙ ХАРАКТЕР

ПОСИЛЕНИЙ СПОРТИВНИЙ ХАРАКТЕР

НОВИЙ ГРАНИЧНИЙ ЗВУК

НОВИЙ ГРАНИЧНИЙ ЗВУК

КОЖНИЙ ПОВОРОТ  ІДЕАЛЬНИЙ

КОЖНИЙ ПОВОРОТ ІДЕАЛЬНИЙ

ПРИСКОРЮВАЧ ПУЛЬСУ

ПРИСКОРЮВАЧ ПУЛЬСУ

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СУЧАСНУ РОЗКІШ

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СУЧАСНУ РОЗКІШ

BMW КЛАСУ ЛЮКС

Витрата палива та викиди СО2.

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі):10.7
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 245

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html