Динаміка руху та економічність

НЕВЕЛИКІ РОЗМІРИ. ВЕЛИЧЕЗНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД КЕРУВАННЯ.

НЕВЕЛИКІ РОЗМІРИ. ВЕЛИЧЕЗНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД КЕРУВАННЯ.

Динаміка руху та економічність BMW 2 серії Active Tourer.

Ви перебуваєте в міському русі, на крутій гірській дорозі або на бездоріжжі - одна річ у вашому BMW 2 серії Active Tourer залишається незмінною: задоволення від незрівнянною, енергійної їзди. Технологія BMW TwinPower Turbo, інноваційне рульове управління з вражаючою реакцією і низка продуманих систем регулювання ходової частини BMW 2 серії Active Tourer забезпечують безпеку і задоволення за кермом в будь-яких поворотах і на будь-якому дорожньому покритті.

auto_main_photo

ТЕХНОЛОГІЯ BMW TWINPOWER TURBO.

Завдяки технології BMW TwinPower Turbo інноваційні бензинові і дизельні двигуни BMW забезпечують набагато більш активну віддачу потужності і, як наслідок, видатну реакцію навіть на низьких оборотах. І все це при виключно високій економії палива і низькому рівні викидів. Новітнє покоління двигунів сімейства EfficientDynamics поєднує найсучасніші технології уприскування палива і можливість вільного регулювання віддачі потужності завдяки інноваційній технології турбонаддува, що підвищує економічність і покращує динамічні якості.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

BMW xDRIVE.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive ідеально адаптується навіть до найскладніших умов дорожнього покриття і завжди гарантує оптимальне зчеплення з дорогою. Система xDrive і система стабілізації (DSC) гарантують безпеку і стійкість вашого BMW. Використовуючи систему датчиків DSC, система xDrive швидко і гнучко розподіляє потужність приводу між осями, запобігаючи ефекту надлишкової або недостатньої поворотності в поворотах, тим самим забезпечуючи відмінну курсову стійкість. Крім цього, вона гарантує швидкий і безпечний розгін навіть на слизьких або крутих ділянках дороги. Завдяки цьому в критичних дорожніх ситуаціях системі DSC не доводиться втручатися в керування автомобілем настільки інтенсивно. Система xDrive поєднує всі переваги повнопривідної системи, такі як відмінне зчеплення, курсова стійкість і безпеку руху, з класичною маневреністю BMW.

ПРИЛИВ АДРЕНАЛІНА КОЖЕН ДЕНЬ.

ПРИЛИВ АДРЕНАЛІНА КОЖЕН ДЕНЬ.

Відкрийте для себе можливості BMW 2 серії Active Tourer.

BMW sDRIVE.
В автомобілях BMW sDrive крутний момент двигуна передається тільки через одну вісь. У компактних автомобілях, які, тим не менш, відрізняються просторим салоном і розсувним багажним відділенням, sDrive для переднього моста в поєднанні з поперечним розташуванням двигуна одночасно економить місце і гарантує чудові динамічні властивості і маневреність.
photo_text_left_right8665
auto_main_photo

АБСОЛЮТНА СПОРТИВНІСТЬ.

На прямих або в поворотах, в тривалих поїздках або в суєті міської їзди - за рахунок своєї жвавості, маневреності, чіткої роботи трансмісії і чудового зчеплення з дорожнім покриттям BMW 2 серії Active Tourer демонструє свій атлетизм в будь-якій ситуації.

Коробка передач Steptronic
Управління стартом з місця і контроль динамічних характеристик BMW
Система регулювання жорсткості амортизаторів
Електромеханічний підсилювач рульового приводу і адаптивне спортивне рульове управління
simple_slider_slide
simple_slider_slide

РЕЖИМ ECO PRO.

Згідно з даними внутрішнього дослідження BMW на тему витрати палива, в режимі ECO PRO витрата палива може бути до 20% нижче в залежності від стилю керування автомобілем. Додаткові функції, такі як режим руху накатом, асистент попереднього аналізу маршруту і режим ECO PRO дозволяють додатково заощадити до 5% палива.

Маршрут ECO PRO
Рух накатом
АВТОМАТИЧНА ФУНКЦІЯ «СТАРТ-СТОП».
Завдяки автоматичної функції «старт-стоп» паливо витрачається тільки тоді, коли автомобіль їде. Коли він ненадовго зупиняється, наприклад на світлофорі або в пробці, автоматична функція "старт-стоп» сприяє економії палива, вимикаючи двигун, як тільки автомобіль перестає рухатися і водій відпускає педаль зчеплення (механічна коробка передач) або натискає на гальмо (коробка передач Steptronic) . Коли автоматична функція «старт-стоп» активна, на інформаційному дисплеї відображається відповідний сигнал. Як тільки водій натискає на педаль зчеплення (механічна коробка передач) або знімає ногу з гальма (коробка передач Steptronic), двигун вмикається автоматично.
photo_text_left_right8678
РЕКУПЕРАЦІЯ ЕНЕРГІЇ ГАЛЬМУВАННЯ.
При кожному гальмуванні вивільняється кінетична енергія, яка до недавнього часу ніяк не використовувалася. Система рекуперації енергії гальмування дозволяє реалізувати цей потенціал, на який довгий час не звертали уваги. Вона використовує енергію, яка виробляється кожен раз, коли водій гальмує або прибирає ногу з педалі акселератора, і перетворює цю енергію в електрику. За рахунок цієї енергії заряджається акумуляторна батарея. Завдяки інтелектуальній системі управління електроживленням зникає необхідність в безперервній роботі генератора, що зменшує навантаження на нього. Результат - зменшення витрат палива і підвищення потужності - може служити класичної ілюстрацією ефективності програми BMW EfficientDynamics.
photo_text_left_right8679
ІНДИКАТОР ОПТИМАЛЬНОГО МОМЕНТУ ПЕРЕМИКАННЯ ПЕРЕДАЧ.
Оптимальне, своєчасне перемикання передач дозволяє економити паливо, особливо в місті, а також у поїздках на великі відстані. Перемикання передач в потрібний момент і зниження витрати палива: електронна система двигуна визначає найбільш ефективну передачу, згідно зі станом дорожнього покриття та оборотів двигуна. Коли настає оптимальний момент для підвищення або зниження передачі, на інформаційному дисплеї з'являється стрілка. Система також розпізнає швидке прискорення і відповідним чином затримує відображення рекомендацій, чекаючи досягнення потрібної частоти обертання двигуна. Порівняльні дослідження показали, що автомобілі з системою індикації оптимального моменту перемикання передачі споживають приблизно на 4% менше палива.
photo_text_left_right8680