Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

НЕВЕЛИКІ РОЗМІРИ. ВЕЛИЧЕЗНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ
ВІД ВОДІННЯ.

Динаміка руху та економічність BMW 2 серії Active Tourer.

Перебуваєте ви в міському русі, на крутій гірській дорозі або на бездоріжжі - одна річ у вашому BMW 2 серії Active Tourer залишається незмінною: задоволення від незрівнянною, енергійної їзди. Технологія BMW TwinPower Turbo, інноваційне рульове управління з вражаючою реакцією і ряд продуманих систем регулювання ходової частини BMW 2 серії Active Tourer забезпечують безпеку і задоволення за кермом в будь-яких поворотах і на будь-якому дорожньому покритті.

ТЕХНОЛОГІЯ BMW TWINPOWER TURBO.

Завдяки технології BMW TwinPower Turbo інноваційні бензинові і дизельні двигуни BMW забезпечують набагато більш активну віддачу потужності і, як наслідок, видатну реакцію навіть на низьких оборотах. І все це при виключно високій економії палива і низькому рівні викидів. Новітнє покоління двигунів сімейства EfficientDynamics поєднує найсучасніші технології уприскування палива і можливість вільної регулювання віддачі потужності завдяки інноваційній технології турбонаддува, що підвищує економічність і покращує динамічні якості.

Міць і економічність як одне ціле.

Двигуни BMW TwinPower Turbo в BMW 2 серії Active Tourer.

Двигуни

BMW xDRIVE.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive ідеально адаптується навіть до найскладніших умов дорожнього покриття і завжди гарантує оптимальне зчеплення з дорогою. Система xDrive і система стабілізації (DSC) гарантують і безпеку і стійкість вашого BMW. Використовуючи систему датчиків DSC, система xDrive швидко і гнучко розподіляє потужність приводу між осями, запобігаючи ефекту надлишкової або недостатньої поворотності в поворотах, тим самим забезпечуючи відмінну курсову стійкість. Крім цього, вона гарантує швидкий і безпечний розгін навіть на слизьких або крутих ділянках дороги. Завдяки цьому в критичних дорожніх ситуаціях системі DSC не доводиться втручатися в управління автомобілем настільки інтенсивно. Система xDrive поєднує всі переваги повнопривідної системи, такі як відмінне зчеплення, курсова стійкість і безпеку руху, з класичної маневреністю BMW.

ПРИПЛИВ АДРЕНАЛІНУ ЩОДНЯ.

Відкрийте для себе можливості BMW 2 серії Active Tourer.

BMW sDRIVE.

В автомобілях BMW sDrive крутний момент двигуна передається тільки через одну вісь. У компактних автомобілях, які, тим не менш, відрізняються просторим салоном і розсовує багажним відділенням, sDrive для переднього моста в поєднанні з поперечним розташуванням двигуна одночасно економить місце і гарантує чудові динамічні властивості і маневреність.

АБСОЛЮТНА СПОРТИВНІСТЬ.

На прямих або в поворотах, в тривалих поїздках або в суєті міської їзди - за рахунок своєї жвавості, маневреності, чіткої роботи трансмісії і чудового зчеплення з дорожнім покриттям BMW 2 серії Active Tourer демонструє свій атлетизм в будь-якій ситуації.

Коробка передач Steptronic

6-ступінчаста коробка передач Steptronic істотно спрощує перемикання передач і весь процес водіння за рахунок підвищення реакції при перемиканні передач. 8-ступінчаста коробка передач Steptronic забезпечує плавні перемикання і комфорт завдяки тим, що зближує передавальним числам і максимально швидким перемикань. У ній поєднуються комфорт, вражаюча динаміка і підвищена паливна ефективність.
Спортивна 8-ступінчаста коробка передач Steptronic істотно спрощує перемикання передач і весь процес водіння за рахунок швидких переходів між швидкісними режимами двигуна і скорочення часу перемикання передач. Крім автоматичного режиму, коробка передбачає ручний режим перемикання передач за допомогою важеля перемикання передач або, щоб зробити поїздку ще більш динамічною, за допомогою підрульових перемикачів.

Управління стартом з місця і контроль динамічних характеристик BMW

Функцію управління стартом з місця по достоїнству оцінять шанувальники динамічного спортивного стилю водіння. Функція забезпечує максимальне прискорення з місця при відпуску педалі гальма і натисканні на педаль акселератора. Вона коригує частоту обертання коленвала двигуна до досягнення ідеальної частоти обертання, а спортивна коробка передач Steptronic постійно вибирає моменти перемикання таким чином, щоб при включенні наступної передачі число обертів двигуна залишалося оптимальним.

Функція контролю динамічних характеристик BMW втручається в процес управління автомобілем за допомогою системи управління двигуном і контрольованого гальмування в поворотах з метою розподілу більшого крутного моменту на зовнішні колеса і меншого на внутрішні. Це означає, що автомобіль проходить повороти практично самостійно, забезпечуючи водієві підвищену безпеку і комфорт.

Система регулювання жорсткості амортизаторів

Система регулювання жорсткості амортизаторів дозволяє вибирати один з двох режимів, забезпечуючи особливу м'якість і плавність їзди, а також покращуючи динамічні характеристики. На додаток до стандартного режиму Comfort, що дає приємне відчуття спокою під час водіння, доступний і режим Sport. В цьому режимі жорсткість амортизаторів, а значить і динаміка, підвищуються. Режими можна вибрати за допомогою перемикача системи регулювання динаміки руху на центральній консолі.

Електромеханічний підсилювач рульового приводу і адаптивне спортивне рульове управління

Електромеханічний підсилювач рульового приводу і адаптивне спортивне рульове управління забезпечують динамічне управління, підвищуючи маневреність і комфорт за кермом. Електромеханічне рульове управління ідеально калібрувати для відповідності передньому приводу - цей автомобіль BMW, як і всі інші, славиться точністю управління. Сервопривод і рульовий механізм об'єднані в один компонент. Це означає, що система рульового управління працює з особливо малим тертям.

Щоб забезпечити точність рульового управління без будь-яких сторонніх втручань, електронне рульове управління компенсує реактивні зусилля, які інакше були б відчутними, за допомогою електромеханічного зусилля рульового механізму, рівень якого розраховується за допомогою блоку управління системи стабілізації. Завдяки такій компенсації точність управління виявляється порівнянної з характеристиками задньопривідних автомобілів.

Особлива жорсткість передньої частини кузова і точна кінематика осей також вносять свій внесок у виняткову керованість. Електромеханічне рульове управління по достоїнству оцінять ті водії, яким важлива точність і швидкість реагування, а також відсутність необхідності докладати великі зусилля при парковці.

Адаптивне спортивне рульове управління з сервотроніком забезпечує безпосередню і активну керованість, що вимагає менше фізичних зусиль при поворотах. Воно реагує на кут повороту рульового колеса і регулює передавальне відношення рульового механізму. Це дозволяє поліпшити керованість під час спортивної їзди, а також підвищити зручність при паркуванні і при проходженні поворотів.

РЕЖИМ ECO PRO.

Згідно з даними внутрішнього дослідження BMW на тему витрати палива, в режимі ECO PRO витрата палива може бути до 20% нижче в залежності від стилю керування автомобілем. Функція руху за інерцією (тільки з 8-ступінчастою коробкою передач Steptronic) і система ECO Pro Route (тільки з системою навігації Plus) дають можливість знизити витрати.

Маршрут ECO PRO

Система ECO Pro Route видає найбільш ефективний маршрут з урахуванням дорожньої ситуації, манери їзди і стану дорожнього покриття. Бортовий комп'ютер показує відсоток можливої економії палива при використанні системи ECO Pro Route.

Рух накатом

При русі по інерції трансмісія від'єднується від двигуна і автомобіль рухається накатом. Автомобіль йде на холостому ходу, якщо водій прибирає ногу з педалі газу на швидкості від 50 до 160 км / год і не натискає на гальмо. У поєднанні з системою підтримки заданої швидкості автомобіль ефективніше набирає задану швидкість після гальмування в режимі ECO PRO.

АВТОМАТИЧНА ФУНКЦІЯ «СТАРТ-СТОП».

Завдяки автоматичної функції «старт-стоп» паливо витрачається тільки тоді, коли автомобіль їде. Коли він ненадовго зупиняється, наприклад на світлофорі або в пробці, автоматична функція "старт-стоп» сприяє економії палива, вимикаючи двигун, як тільки автомобіль перестає рухатися і водій відпускає педаль зчеплення (механічна коробка передач) або натискає на гальмо (коробка передач Steptronic) .
Коли автоматична функція "старт-стоп» активна, на інформаційному дисплеї відображається відповідний сигнал. Як тільки водій натискає на педаль зчеплення (механічна коробка передач) або знімає ногу з гальма (коробка передач Steptronic), двигун включається автоматично.

РЕКУПЕРАЦІЯ ЕНЕРГІЇ ГАЛЬМУВАННЯ.

При кожному гальмуванні вивільняється кінетична енергія, яка до недавнього часу ніяк не використовувалася. Система рекуперації енергії гальмування дозволяє реалізувати цей потенціал, на який довгий час не звертали уваги. Вона використовує енергію, яка виробляється кожен раз, коли водій гальмує або прибирає ногу з педалі акселератора, і перетворює цю енергію в електрику.
За рахунок цієї енергії заряджається акумуляторна батарея. Завдяки інтелектуальній системі управління електроживленням зникає необхідність в безперервній роботі генератора, що зменшує навантаження на нього. Результат - зменшення витрат палива і підвищення потужності - може служити класичної ілюстрацією ефективності програми BMW EfficientDynamics.

ІНДИКАТОР ОПТИМАЛЬНОГО МОМЕНТУ ПЕРЕМИКАННЯ ПЕРЕДАЧ.

Оптимальне, своєчасне перемикання передач дозволяє економити паливо, особливо в місті, а також в поїздках на великі відстані. Перемикання передач в потрібний момент і зниження витрати палива: електронна система двигуна визначає найбільш ефективну передачу, виходячи зі стану дорожнього покриття та оборотів двигуна. Коли настає оптимальний момент для підвищення або зниження передачі, на інформаційному дисплеї з'являється стрілка. Система також розпізнає швидке прискорення і відповідним чином затримує відображення рекомендацій, чекаючи досягнення потрібної частоти обертання двигуна. Порівняльні дослідження показали, що автомобілі з системою індикації оптимального моменту перемикання передачі споживають приблизно на 4% менше палива.