BMW iPerformance

ЕЛЕКТРИЧНА ДИНАМІКА РУХУ.

ЕЛЕКТРИЧНА ДИНАМІКА РУХУ.

BMW 2 серії Active Tourer Plug-in Hybrid.

За рахунок комбінації BMW eDrive і двигуна BMW TwinPower Turbo BMW 225xe iPerformance Active Tourer забезпечує можливості електромобіля без обмежень по запасу ходу. Інтелектуальне взаємодія між двома системами приводів породило електричну систему xDrive. Дана система регулюється автоматично і забезпечує максимально можливе зчеплення і маневреність в будь-якій ситуації при оптимізованому споживанні палива та викидах CO2 на рівні 2,1-2,0 л на 100 км і 49-46 г/км відповідно.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

КОНЦЕПЦІЯ АВТОМОБІЛЯ.

Універсальність, економічність і задоволення від водіння: BMW 225xe iPerformance Active Tourer поєднує в собі перевірену часом гнучкість і видатні показники паливної економічності з характерною для BMW динамікою руху. За рахунок застосування технології BMW eDrive в лінійці BMW EfficientDynamics ці автомобілі можуть проїхати в режимі їзди тільки на електричній тязі до 41 км при повній відсутності шкідливих викидів і витрати палива.

Дизайн кузова дозволив вбудувати елементи силової установки eDrive без шкоди для комфорту, функціональності і просторості салону. Зовні модель iPerformance відрізняється від моделей з традиційним приводом, наприклад, емблемою eDrive на задніх стійках з обох сторін, а також емблемами i на передніх бокових панелях. Планки решітки радіатора і колісні маточини синього кольору також вказують на використовану в автомобілі інноваційну технологію приводу. Усередині салону напис eDrive зроблено на перемикачі режимів руху, рукоятці важеля перемикання передач і панелі приладів, де він відображається протягом всієї поїздки.

auto_main_photo

ІНДИВІДУАЛЬНІ ДИНАМІЧНІ ЯКОСТІ.

BMW 225xe iPerformance Active Tourer - це гібридний автомобіль з можливістю підзарядки від мережі. Він має кілька режимів руху, які дозволяють водієві істотно впливати на рівень споживання палива. Воно залежить від обраного режиму руху і стилю їзди самого водія. Коли батарея повністю заряджена, ви можете проїхати до 41 км, не використовуючи ні краплі палива. В режимі AUTO eDrive оптимальне поєднання електродвигуна і двигуна внутрішнього згоряння дозволяє забезпечити максимальну економічність.

Їзда у місті
Повсякденна їзда
Поїздки на далекі дистанції
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ТРАНСМІСІЯ.

Відмітна особливість гібрида з можливістю підзарядки від мережі - виключно ефективна концепція приводу. Він складається з двох основних елементів: двигуна внутрішнього згоряння в передній частині і електродвигуна на задній осі.

Залежно від ситуації водіння і рівня заряду високовольтної батареї двигуни можуть працювати як окремо один від одного, так і разом. Коли працює тільки ДВЗ, тяга забезпечується тільки передніми колесами. У свою чергу, електродвигун передає потужність на задню вісь. Таким чином, в автомобілі електрично реалізований привід eDrive на задню вісь, повний привід xDrive і чистий передній привід, при цьому керування всіма цими режимами руху здійснює електронна система.

При русі накатом або при гальмуванні електродвигун виконує функції генератора, перетворюючи кінетичну енергію в електричну, яка запасається у високовольтній батареї, що живить електродвигун.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЕНЕРГІЄЮ.

Інтелектуальне управління енергією - один з наріжних каменів концепції BMW iPerformance. Ця система координує взаємодію елементів приводу з електродвигуном, поєднуючи максимальну економічність з прекрасною динамікою руху, а також збільшуючи дальність автономного ходу на електричній тязі.

Кнопка eDrive дозволяє водієві вибирати один з трьох електричних режимів: стандартний режим AUTO eDRIVE, режим MAX eDRIVE їзди тільки на електричній тязі і режим SAVE BATTERY (ЕКОНОМІЯ БАТАРЕИ), при якому забезпечується стабільний рівень заряду акумуляторної батареї.

Режим AUTO eDrive
Режим MAX eDrivе
Режим SAVE BATTERY
Предиктивний вибір
Контроль динамічних характеристик
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ЗАРЯДКА.

Зарядка вдома
Зарядні станції спільного користування
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

САЛОН І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ.

BMW 225xe iPerformance Active Tourer виділяється не тільки своєю економністю в плані витрати палива, але ще і внутрішнім простором салону. За рахунок піднятих сидінь задні пасажири можуть насолоджуватися прекрасним видом. Високовольтна батарея надійно розміщується під багатомісним заднім сидінням, забезпечуючи досить місця під вантажі, що перевозяться вами. Стандартне заднє сидіння, яке складається по частинах в пропорції 40:20:40, додатково розширює практичні якості автомобіля. Це підвищує гнучкість компонування багажного відділення і спрощує перевезення громіздких вантажів.

ВИТРАТИ ПАЛИВА ТА ВИКИДИ CO2.

Витрата палива, викиди CO2 і споживання потужності BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

Витрата палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): 2,1-2,0
Викиди CO2, г/км (змішаний цикл): 49-46
Споживання потужності в кВт/год на 100 км (змішаний цикл): 11,9-11,8

Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання потужності залежать від обраних розмірів коліс і шин.

Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою : 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).