Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ОБИРАЙТЕ СВІЙ ШЛЯХ, І НЕХАЙ ІНШІ ПРЯМУЮТЬ ЗА ВАМИ.

Служби та додатки BMW ConnectedDrive в BMW 2 серії Active Tourer.

Спілкування, інформація, розваги — мобільність по-новому за допомогою служб і мобільних додатків від BMW ConnectedDrive.

СЛУЖБИ CONNECTEDDRIVE.

ВАШ МИТТЄВИЙ АВАРІЙНИЙ СИГНАЛ.

Інтелектуальна система екстреного виклику - це цілодобова і оперативна допомога в екстрених ситуаціях і підтримка від спеціально підготовлених співробітників на рідній мові водія, в тому числі за кордоном. У разі серйозної аварії, при якій спрацювали подушки безпеки або натяжители ременів безпеки, автоматично спрацьовує функція інтелектуального екстреного виклику. Необхідні для надання допомоги дані (точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії і можливі травми водія і пасажирів) передаються в контактний центр BMW за допомогою вбудованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. Контактний центр BMW доводить до відома найближчий координаційний центр по рятувальних операцій і забезпечує допомогу по телефону до прибуття рятувальників. Екстрений виклик також може бути активований вручну, наприклад, якщо на дорозі потрібна допомога іншим.

Як працює Інтелектуальна система екстреного виклику.

Дивитися ролик

BMW TELESERVICES.

Інтелектуальні служби BMW TeleServices з'єднують між собою водія, автомобіль і компанію BMW. Вони незалежно передають в компанію BMW інформацію про автомобіль і повідомляють, коли необхідно проходити техобслуговування. Авторизований сервісний партнер BMW може отримати доступ до даних для оптимальної планування і підготовки до подальшого відвідування сервісного центру. Наприклад, він може заздалегідь замовити необхідні запасні частини. Сервісний партнер BMW зв'яжеться з власником, коли автомобіль повинен буде пройти техобслуговування. BMW TeleServices навіть може усунути деякі неполадки дистанційно — їхати на техстанцію не доведеться.

КОНСЬЕРЖ-СЕРВІС.

Хочете мати особистого «дворецького»? До ваших послуг консьєрж-сервіс від BMW ConnectedDrive. При натисканні на кнопку відбувається з'єднання з інформаційним центром BMW, співробітники якого грають роль «особистих помічників» водія на дорозі.
Будь то пошук ресторану, найближчого банкомату або чергової аптеки — співробітник інформаційного центру BMW готовий прийти на допомогу і вислати адресу безпосередньо в систему навігації. Консьєрж-сервіс працює незалежно від мобільного телефону водія, доступний будинку і за кордоном цілодобово, сім днів на тиждень і не варто ні копійки. Консьєрж-сервіс доступний тільки зі службами ConnectedDrive.

АКУСТИЧНА І РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА.

За кермом BMW ви отримуєте так багато нових вражень. Правильно підібрана пісня перетворює будь-який маршрут в пригода, тому в автомобілі є музичні мобільні додатки, які можуть відтворити трек, відповідний для будь-якої ситуації. Їдете ви на роботу, за покупками або у відпустку, ви можете створити свою персональну радіостанцію, вибрати одну з численних аудіокниг або відтворювати свою власну музику за допомогою Служб ConnectedDrive.

ТОЧКА ДОСТУПУ BMW CAR HOTSPOT LTE.

Високошвидкісний Інтернет.

Точка доступу BMW Car Hotspot LTE роздає високошвидкісний Інтернет на вісім користувачів. Наявність сумісної з LTE SIM-карти є єдиним додатковим умовою для пристрою. Мобільну точку доступу легко встановити, а завдяки вбудованому акумулятору вона може використовуватися не тільки в автомобілі.