Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ВІДКРИТИЙ ДЛЯ БЕЗТУРБОТНОГО ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ.

Комфорт та безпека в кабріолеті BMW 2 серії.

Насолоджуйтеся свободою і емоціями поїздки в відкритому автомобілі, а безліч систем підтримки водія в кабріолеті BMW 2 серії подбають про все інше. Вони гарантують оптимальну видимість та максимальну підтримку. Широкі можливості для перевезення багажу допоможуть розмістити в автомобілі навіть самі громіздкі речі, а завдяки широкому набору сервісів BMW вам не доведеться турбуватися навіть в разі потреби технічного обслуговування або ремонту автомобіля.

АДАПТИВНІ ФАРИ.

Адаптивні фари з окремими варіантами освітлення для міста і траси, які мають функцію підсвічування поворотів і оснащені регульованими біксеноновимі модулями, забезпечують оптимальне освітлення дороги. Повернувши рульове колесо, водій може заглянути далеко всередину повороту, особливо в темний час доби, а при включенні покажчика повороту або при повороті рульового колеса автоматично активується освітлення поворотів, навіть якщо автомобіль при цьому нерухомий. Адаптивні фари забезпечують оптимальне освітлення дороги в будь-якій ситуації руху, значно підвищуючи активну безпеку.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДОВГОМІРІВ.

При повністю складеній спинці заднього сидіння утворюється великий і зручний отвір шириною 450 мм і висотою 246 мм, що дозволяє зручно перевозити довгі предмети, наприклад спортивне спорядження. В цьому випадку задня частина спинки заднього сидіння виконує функції майданчики для розміщення багажу. Наприклад, при складеному м'якому верху можна перевозити дві сумки для гольфу, а при піднятому верху великий отвір дозволяє перевозити більші і довгі предмети.

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ДАЛЬНІМ СВІТЛОМ BMW SELECTIVE BEAM.

Система автоматичного управління дальнім світлом BMW Selective Beam робить водіння в темний час доби менш стомлюючим для водія і безпечнішим. Ця функція забезпечує найкращу видимість в темний час доби, не засліплюючи інших водіїв. Розпізнаючи інших учасників руху, система вибірково змінює форму світлового потоку, щоб виключити осліплення. Довжина освітлюваної ділянки може перевищувати 400 м, що дозволяє швидше розпізнати небезпеку, а також допомагає дотримуватися обраної смуги руху.

SERVOTRONIC.

Оптимальне посилення рульового приводу в будь-якій ситуації руху забезпечує рульове управління Servotronic. Система коригує зусилля на кермовому колесі з урахуванням швидкості, забезпечуючи інформативність і точність рульового управління на високих швидкостях.
Крім цього, система забезпечує високий комфорт завдяки зниженню зусилля на рульовому колесі і максимальному поліпшенню маневреності в поворотах, при парковці і русі по звивистих дорогах.
Блок управління на основі даних про швидкість обчислює необхідну в даній ситуації ступінь посилення рульового механізму, Рівень посилення дуже точно налаштовується і розраховується відповідно до конкретної ситуації руху з набагато більш високою точністю в порівнянні з традиційним механізмом рульового управління.
Це означає, що на низьких швидкостях для повороту рульового колеса потрібно мінімальне зусилля, а з ростом швидкості кермо "важчає", що дозволяє водієві краще відчувати дорогу і забезпечує оптимальну курсову стійкість.

ЗАХИСТ ПРИ ПЕРЕКИДАННІ.

Повністю приховані в кузові елементи системи захисту при перекиданні ефективно підвищують пасивну безпеку автомобіля. У разі перекидання автомобіля з кузова автоматично висуваються дуги безпеки, спільно з посиленою рамкою вітрового скла захищаючи пасажирів автомобіля.
Спеціальні датчики перекидання спрацьовують в разі перевороту, при цьому дві дуги безпеки, таємно встановлені позаду підголівників заднього сидіння, за частки секунди висуваються з кузова і фіксуються на місці. При цьому блок управління системи подушок безпеки підтягує ремені безпеки, забезпечуючи пасажирам максимальний рівень захисту.
Модулі дуг безпеки непомітно інтегровані в конструкцію автомобіля, що дозволяє зберегти чистоту елегантного і динамічного силуету автомобіля.

КОМФОРТНИЙ ДОСТУП.

Інноваційна і зручна в управлінні — система комфортного доступу дозволяє відмикати двері автомобіля і запускати двигун без безпосереднього використання ключа. Система автоматично розпізнає ключ, який може лежати в кишені брюк або в портфелі, як тільки ви наближаєтеся до автомобіля. Після того як двері автоматично розблокується, водій може сісти за кермо і запустити двигун, натиснувши кнопку START/STOP.
З метою безпеки система комфортного доступу використовує ідентифікацію ключа.

СЕРВІС ДЛЯ ВАШОГО BMW.

Купуючи BMW, ви робите вибір не тільки на користь неперевершеною динаміки в русі і задоволення за кермом, але і вибираєте ідеальний сервіс і комплексну турботу про вашому автомобілі. Тому що ніхто не знає ваш BMW краще, ніж професіонали в вашому авторизованому сервісному центрі BMW. Технічне обслуговування або перевірка, ремонт або догляд за автомобілем — вибравши будь-який з наших спеціальних пропозицій сервісу та ремонту, ви можете покластися на найвищу кваліфікацію і знання наших фахівців. Ви можете бути впевнені, що ваш BMW завжди буде знаходитися в найкращій формі, дозволяючи вам насолоджуватися водінням в будь-який час.

BMW Service Inclusive

З програмою BMW Service Inclusive ви зможете повною мірою насолодитися водінням вашого автомобіля. Після того як ви виберете період дії програми, вам більше не доведеться думати про вартість обслуговування, перевірки або заміни зношених деталей. Програма BMW Service Inclusive включає всі ці роботи, як для нових автомобілів, так і для автомобілів з пробігом, а також включає оригінальні деталі BMW. Програма діє по всьому світу у всіх що беруть участь в ній сервісних центрах BMW.

BMW Teleservices

Заміна масла, перевірка автомобіля, заміна гальмівних колодок — про все це вам більше не доведеться турбуватися. Завдяки BMW Teleservices ваш BMW знає, коли і який саме сервіс йому потрібен, і автоматично передає сервісну інформацію в компанію BMW. Ваш сервісний центр BMW зв'яжеться з вами в потрібний час. Якщо вам не потрібна ця функція, її можна відключити в будь-який момент.

Технічне обслуговування за станом

Інтелектуальна система технічного обслуговування CBS (Condition Based Service) постійно відстежує рівень масла, а також ступінь зносу окремих компонентів автомобіля. Вона аналізує різні дані і повідомляє вам про те, коли слід запланувати наступний візит на сервіс. Дисплей управління iDrive надає конкретну інформацію про компонент, який потребує перевірки. Таким чином, ви можете заздалегідь запланувати відвідування дилера для сервісного обслуговування і уникнути проведення надлишкових робіт.

Програма BMW Breakdown та Accident Management

В надійних руках: цілодобово, 365 днів у році. З нашими програмами BMW Breakdown і Accident Management ви можете бути спокійні в разі екстрених ситуацій. У разі несправності просто зверніться в аварійну службу BMW і отримаєте допомогу по телефону або безпосередньо на місці, скориставшись послугами сервісного автомобіля BMW Servicemobile. У разі аварії фахівці служби BMW Accident Management будуть у вашому розпорядженні і подбають про виклик поліції, швидкої допомоги, служби евакуації, а також про ремонт, страховку і багато іншого.