Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

У ВІДМІННІЙ ФОРМІ. ВІЛЬНИЙ ДУХОМ. ШВИДКИЙ.

Динаміка руху в поєднанні з економічністю: кабріолет BMW 2 серії.

Ідеальне поєднання контрастів: система Dynamic Drive в кабріолеті BMW 2 серії та інноваційні технології BMW EfficientDynamics об'єднують безкомпромісну потужність і максимальну економічність. Результат: Кабріолет BMW 2 серії, що приносить маневреність і рухливість на вулиці міста, будь то в режимі ECO PRO або при більш активному водінні, в імпульсивному і натхненний образі, здатному вразити ваша уява.

ТЕХНОЛОГІЯ BMW EFFICIENTDYNAMICS.

лагодаря технології BMW TwinPower Turbo інноваційні бензинові і дизельні двигуни BMW нового покоління забезпечують набагато більш активну віддачу потужності і видатну реакцію навіть на низьких оборотах, демонструючи при цьому виняткову економічність і низький рівень викидів. Підвищення економічності і оптимальна динаміка гарантують помітно більш яскраві враження від водіння.
Бензинові двигуни оснащуються інноваційною технологією турбонаддува,

регульованою системою управління клапанами Valvetronic з системою регулювання фаз Double-VANOS, а також системою високоточного уприскування палива High Precision Injection. Працюючи злагоджено, ці високотехнологічні компоненти наділяють двигун неймовірною віддачею і високою економічністю. Крім цього, в дизельних двигунах використовуються турбонагнетатели із змінною геометрією і система безпосереднього уприскування Common Rail останнього покоління. Оптимізація процесу згорання дозволила додатково знизити витрату палива і рівень викидів.

НАСОЛОДА ВІДКРИТИМ ПРОСТОРОМ.

Відчуйте динаміку кабріолета BMW 2 серії.

СИСТЕМА DYNAMIC DRIVE.

Висока динаміка, низька витрата палива - ось мета системи Dynamic Drive в кабріолеті BMW 2 серії. Передові двигуни TwinPower Turbo з сімейства BMW EfficientDynamics кілька разів були визнані «Двигуном року». Ці силові агрегати відрізняються низькими викидами і при цьому високою плавністю роботи, видатними динамічними показниками і, завдяки 8-ступінчастою коробці передач Steptronic, захоплюючим дух прискоренням практично без розриву потоку потужності.

Бензинові двигуни BMW TwinPower Turbo

Саме останнє покоління бензинових двигунів BMW TwinPower Turbo відрізняється вражаючою корисною потужністю і чудовою приемистостью навіть на низьких оборотах. У той же час нові силові агрегати стали ще економічніше, демонструючи нижчий рівень викидів і більш високі характеристики потужності в порівнянні з попередниками. У цих інноваційних двигунах реалізована передова технологія впорскування палива і регульований клапанний механізм з системою зміни фаз Double-VANOS в поєднанні з передовими технологіями турбонаддува: нові двигуни втілюють собою черговий етап розвитку стратегії BMW EfficientDynamics. Трансмісія підвищеної ефективності тільки підкреслює знамениті характеристики двигунів BMW. Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo безліч разів відзначений нагородою «Двигун року», завоювавши визнання у всьому світі завдяки динамічній віддачі потужності, виключній плавності роботи і вражаючою економічності. У двигунах BMW EfficientDynamics реалізовані технології, які довели свою ефективність і в даний час представлені практично у всіх бензинових двигунах.

Дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo

Нове покоління дизельних двигунів BMW TwinPower Turbo є свідченням неухильного дотримання філософії концепції BMW EfficientDynamics, поєднуючи кращі показники потужності з низькою витратою палива. Дизельні двигуни відрізняються приемистостью, високим крутним моментом в широкому діапазоні оборотів, а також чудовою економічністю. Ці силові агрегати відомі своєю чудовою економічністю і динамікою, відрізняючись при цьому надзвичайно низьким рівнем викидів і малим внутрішнім тертям, гарантуючи максимальне задоволення від водіння. Нові дизельні двигуни сімейства TwinPower Turbo мають полегшену алюмінієву конструкцію і один, два або три турбонагнетателя із змінною геометрією турбіни. За уприскування палива відповідає система безпосереднього уприскування Common Rail останнього покоління. Вона забезпечує оптимальне згоряння палива і вносить свій внесок у підвищення економічності і зниження викидів CO2.

8-ступінчаста коробка передач Steptronic

8-ступінчаста коробка передач Steptronic є ключовим елементом BMW EfficientDynamics і задає нові стандарти комфорту, динаміки і потужності. Надзвичайно малі кроки між окремими передачами дозволяють двигуну розвивати оптимальну потужність на всіх швидкостях. Витрата палива значно знижується, а водій отримує задоволення від свого спортивного і динамічного автомобіля. Двигун працює на більш низьких оборотах, особливо при високих швидкостях, що дозволяє скоротити витрату палива і рівень шуму.
Цьому також сприяє муфта блокування гідротрансформатора, причому навіть в тому випадку, якщо управління здійснюється в ручному режимі. Разом з виключно швидкою зміною обертів двигуна і високою точністю налаштувань коробки передач це гарантує максимально плавне перемикання передач. Вбудовані функції прогнозування перемикання передач, адаптації до стилю водіння водія і безперервного контролю переміщень автомобіля і дорожньої ситуації значно впливають на схему роботи трансмісії. Незалежно від поточного режиму руху система завжди вибирає найбільш оптимальну передачу - навіть в ручному режимі. У режимі Sport більш динамічні налаштування двигуна і ряд вбудованих функцій, що використовують дані навігаційної системи, додатково покращують динаміку в русі. У режимі Comfort настройки коробки передач орієнтовані на більш комфортний рух з меншою кількістю перемикань.

РЕЖИМ ECO PRO.

Згідно з даними внутрішнього дослідження BMW на тему витрати палива, в режимі ECO PRO витрата палива може бути до 20% нижче в залежності від стилю керування автомобілем. Функція руху накатом, асистент попереднього аналізу маршруту і режим ECO PRO дозволяють додатково заощадити до 5% палива.
Функція руху накатом (доступна тільки в поєднанні з 8-ступінчастою коробкою передач Steptronic) від'єднує трансмісію від двигуна і автомобіль котиться по інерції (рухається накатом), коли водій прибирає ногу з педалі акселератора на швидкості від 50 до 160 км / ч, не задіє гальма , а асистент попереднього аналізу маршруту не коригує швидкість руху.

Використовуючи дані навігаційної системи (асистент попереднього аналізу маршруту доступний тільки в поєднанні з навігаційною системою Professional), асистент розпізнає повороти, зони обмеження швидкості і виїзди на автостраду, завчасно даючи водієві підказки про те, коли слід припинити розгін.
Функція маршрутів ECO PRO (доступна тільки в поєднанні з навігаційною системою Professional або навігаційною системою Business) відображає найбільш ефективний маршрут з урахуванням дорожньої ситуації, манери водіння і стану дорожнього покриття. Бортовий комп'ютер показує відсоток можливої ​​економії палива при русі по маршруту, розрахованому функцією ECO PRO.

ЕНЕРГІЯ В РУСІ.

Експресивний, енергійний і спортивний - на сто відсотків. Одне натискання кнопки запуску двигуна - ось все, що потрібно, щоб відчути силу, яку приховує впевнений вигляд кабріолета BMW 2 серії. Його динаміка, ідеальний розподіл маси по осях в співвідношенні 50:50 і, як наслідок, чудова керованість, унікальні для свого класу і втілені в ідеальній формі в моделі BMW M235i.

BMW M235i

Коли оснащений турбонаддувом рядний 6-циліндровий бензиновий двигун потужністю 240 кВт (326 л. С.) Розкриває силу характеру кабріолета BMW 2 серії, можна не сумніватися: задоволення за кермом гарантовано. Ті, що прийшли з автоспорту технології, такі як адаптивна підвіска М-серії, гальмівні механізми М-серії або аеродинамічний пакет М-серії, перетворюють кабріолет BMW 2 серії в ідеально підготовленого атлета. Доповнюють чудовий образ автомобіля особливі колісні диски M-серії, шкіряне рульове колесо M-серії, спортивні сидіння або особливі спортивні налаштування рульового управління. Цілком очевидно: цей кабріолет - одне ціле з вітром.

Керованість

Кабріолет BMW 2 серії буквально ковзає над асфальтом, незалежно від погодних умов. Завдяки технології заднього приводу BMW, системі контролю динаміки руху і рульового управління із змінним передавальним відношенням, а також унікальному для свого класу розподілу маси по осях в співвідношенні 50:50, цей автомобіль справляє незабутнє враження своєю неймовірною рухливістю, чудовою маневреністю і виключно точної керованістю.

Адаптивна М-підвіска

Ідеальна підвіска для ще більш динамічного водіння - керовані електронікою амортизатори адаптивної М-підвіски змінюють свої характеристики відповідно до стану дорожнього покриття та стилем водіння. За допомогою системи контролю динаміки водіння водій може змінити характеристики амортизаторів. Крім цього, підвіска занижена на 10 мм, що дозволило додатково поліпшити маневреність. У режимі Sport, який можна вибрати в системі контролю динаміки водіння, амортизатори стають жорсткішими. У режимі Sport + замість системи стабілізації (DSC) в гру вступає противобуксовочная система (DTC), що дозволяє домогтися ще більш динамічного водіння, даючи більш широкі можливості використання тяги перед тим як активується система DSC.

Система управління прискоренням (Launch Control)

Функція Launch Control 8-ступінчастою спортивної коробки передач Steptronic забезпечує максимально швидкий розгін з місця. Увімкніть систему DTC коротким натисканням кнопки DSC, переведіть важіль селектора в положення S, натисніть педаль гальма і, утримуючи її, натисніть педаль акселератора, щоб активувати режим «кік-даун». Тепер відпустіть гальмо і відчуєте ураганний розгін, який триває до відпускання педалі акселератора. Цю функцію по достоїнству оцінять шанувальники динамічного спортивного стилю водіння.

BMW xDRIVE.

Інтелектуальна система повного приводу xDrive.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive ідеально адаптується навіть до найскладніших умов дорожнього покриття і завжди гарантує оптимальне зчеплення. Трансмісія xDrive і система стабілізації (DSC) гарантують і безпеку і стійкість вашого BMW. Використовуючи систему датчиків DSC, система xDrive швидко і гнучко розподіляє потужність приводу між осями, запобігаючи ефекту надлишкової або недостатньої поворотності в поворотах, тим самим забезпечуючи відмінну курсову стійкість. Крім цього, вона гарантує швидкий і безпечний розгін навіть на слизьких або крутих ділянках дороги. Завдяки цьому в критичних дорожніх ситуаціях системі DSC не доводиться втручатися в управління автомобілем настільки інтенсивно. Система xDrive поєднує всі переваги повнопривідної системи, такі як відмінне зчеплення з дорогою, курсова стійкість і безпеку руху, з класичної маневреністю BMW.