Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

МІСЦЕ ДЛЯ ВСІХ – ГНУЧКІ ВАРІАНТИ ВСТАНОВЛЕННЯ СИДІНЬ.

Комфорт і універсальність BMW 2 серії Gran Tourer.

Ви вирішили покликати з собою друзів, рідних або завантажити багаж? BMW 2 серії Gran Tourer гарантує максимальну гнучкість при будь-якому розміщенні. Від універсального салону до регульованих задніх сидінь і просторого багажного відділення, всередині якого можна додатково встановити третій ряд сидінь ще для двох пасажирів — місце знайдеться для всіх і всього.

ГНУЧКИЙ САЛОН.

Великі передні фари підкреслюють функціональність BMW 2 серії Gran Tourer. Але важливо не тільки зовнішнє враження. Регульовані сидіння і безліч варіантів зберігання також гарантують неперевершену гнучкість.

Просторий дизайн

Підкреслене горизонтальне розділення панелі приладів створює легку, повітряну атмосферу BMW 2 серії Gran Tourer, посилюючи враження від обсягу внутрішнього простору. Величезне лобове скло, великі вікна і панорамний скляний дах (пропонується опціонально) допомагають додатково освітити салон, створюючи особливо простору і відкриту атмосферу.

Тримачі для стаканів

Можете не переживати, що ваші напої проллються в салоні вашого BMW 2 серії Gran Tourer: два великих підсклянники розташовані поруч з важелем перемикання передач. У просторих дверних кишенях спереду і ззаду також передбачено місце для пляшок з об'ємом до 1,5 літра.

Можливості зберігання

У BMW 2 серії Gran Tourer передбачено безліч варіантів зберігання для ваших речей, включаючи відкритий відсік над центральною консоллю для смартфонів, окулярів і ключів, а також практичні відсіки під передніми сидіннями і другим рядом сидінь.

УНІВЕРСАЛЬНІ ЗАДНІ СИДІННЯ.

Простір задньої частини вашого BMW 2 серії Gran Tourer ідеально відповідає всім вашим потребам. Залежно від потреб транспортування вам буде потрібно просто потягнути, штовхнути і скласти сидіння, щоб швидко перетворити три повноцінні сидіння в додатковий простір для багажу. Завдяки спинок задніх сидінь з можливістю складання в співвідношенні 40:20:40 з можливістю регулювання кута нахилу багатомісне заднє сидіння забезпечує додаткову зручність при навантаженні і неймовірну універсальність.

Задні сидіння, що складаються з електроприводом

Через широко відкриваєму кришку багажника вашого BMW 2 серії Gran Tourer можна завантажувати навіть довгі вантажі довжиною до 2,60 метра. Дистанційне електронна розблокування спинки заднього сидіння дозволяє з особливою легкістю складати задні сидіння з боку багажного відділення.

Регульоване заднє сидіння

Регульоване заднє сидіння додає багажного відділення функціональності. Положення сидінь можна змінювати в залежності від цілей поїздки: можна або збільшити простір для ніг для пасажирів, які їдуть позаду, або максимально використовувати простір багажного відділення. І те й інше буде вельми до речі. За допомогою ручки під сидінням можна механічно зрушувати положення сидіння вперед-назад в діапазоні до 130 мм. Сидіння можна розділити в співвідношенні 60:40.

Накопичувальні столи

Пасажири можуть складати різні речі на складні накопичувальні столи в задній частині салону — від іграшок і книжок-розмальовок для молодших пасажирів до ігрових приставок, книг, ноутбуків і закусок.
Столи встановлені на напрямні в задній частині передніх сидінь, і їх можна переміщати вгору-вниз. Їх можна скласти, коли в них немає необхідності. Вони надійно фіксуються в закритому положенні, спрощуючи доступ до задніх сидінь.

ТРЕТІЙ РЯД СИДІНЬ.

Складаний третій ряд сидінь для двох додаткових пасажирів пропонується в якості опції, збільшуючи кількість посадочних місць BMW 2 серії Gran Tourer. Універсальність салону доповнюється тим, що цей ряд сидінь можна заховати в підлогу салону, створюючи плоску поверхню для розміщення вантажу і збільшуючи гнучкість у використанні салону.

Салон для семи осіб

Третій ряд сидінь забезпечить комфорт для обох додаткових пасажирів, незалежно від їх фігури і ваги. Завдяки високій лінії даху забезпечується великий простір для голови і ніг дорослих, тоді як молодшим пасажирам гарантується найвища безпека: в третьому ряду передбачена установка дитячих сидінь. Знайдеться місце і для вашого багажу. Навіть при використанні третього ряду сидінь залишаються доступними 145 літрів багажного відділення.

Комфорт

На третьому ряду сидінь вашого BMW 2 серії Gran Tourer панують спокій, тиша і розслаблення. Оснащена двома власниками для чашок і багажним відділенням, спеціальна центральна консоль забезпечує високий рівень комфорту. Відділення з сітки для дрібних речей на бічних панелях додатково розширюють можливості зберігання. Для пасажирів передбачені окремі джерела світла в стелі (в поєднанні з опціональним пакетом освітлення).

Функція допомоги при посадці

У другому ряду сидінь передбачені складні спинки сидінь, кут нахилу яких можна регулювати за допомогою функції допомоги при посадці для підвищення комфорту пасажирів. Дверний поріг збільшеного розміру служить підніжкою.

БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ.

Завдяки кришці багажника, що широко відкривається BMW 2 серії Gran Tourer з опцією безконтактного відкривання і закривання в багажне відділення з плоскою підлогою можна занурити навіть самі громіздкі речі.

 

Гнучкі можливості для сімейних потреб.

Дивитися ролик

Об'єм багажного відділення

Завдяки регульованим заднім сидінням, які можуть складатися в співвідношенні 40:20:40, а також пасажирського сидіння зі складною спинкою (опція) багажне відділення можна істотно розширити в сторону передньої частини салону. Залежно від положення сидінь можна домогтися збільшення обсягу всього багажного відділення в діапазоні від 645 до 1905 літрів.

Складана підлога багажника

Відсік під підлогою багажника додатково забезпечує до 80 літрів місця для зберігання. Такий відсік легко відкривається за допомогою складаної підлоги багажника декількома простими рухами рук.