Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

БІЛЬШЕ ВЕСЕЛОЩІВ. МЕНШЕ ВИТРАТИ.

Поєднання динаміки руху і економічності BMW 2 серії Gran Tourer.

Бензинові і дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo, вдосконалену ходова частина і коробка передач Steptronic з чіткими перемиканнями. BMW 2 серії Gran Tourer забезпечує враження від спортивної їзди як на довгих прямих, так і в звивистих поворотах. До того ж він відрізняється економічністю. Завдяки його інтелектуальну систему управління енергією з технологією BMW EfficientDynamics BMW 2 серії Gran Tourer має хороші показники витрати палива, низький рівень шкідливих викидів - і не спустошить ваш гаманець.

BMW EFFICIENTDYNAMICS.

Для BMW фокус уваги завжди спрямований до максимального задоволення від водіння, яка б не була мета - максимальна потужність або мінімальний витрата палива. BMW EfficientDynamics - це стратегія, розроблена компанією BMW c метою скорочення витрати палива і викидів CO2 при одночасному підвищенні динамічних показників і задоволення від водіння. Це повноцінний технологічний пакет, який охоплює двигун, управління електроживленням і концепцію автомобіля. Він використовується на кожному автомобілі BMW.
Нове покоління бензинових і дизельних двигунів сімейства BMW TwinPower Turbo забезпечує підвищення динамічних характеристик і зниження витрати палива. Оптимізовані аеродинамічні показники допомагають підвищити економічність автомобіля, а пакет BMW EfficientLightweight одночасно дозволяє знизити вагу і підвищити жорсткість кузова за рахунок застосування правильних матеріалів в потрібних місцях. Компанія BMW, лідер в області інновацій, є єдиним великим виробником автомобілів, що використовують в якості основного матеріалу надлегкий і високоміцний вуглепластик (CFRP). У великий комплекс заходів входять також інтелектуальна система управління енергією і опціональний режим ECO PRO, що підтримує режим водіння з оптимальною витратою палива.

BMW xDRIVE.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive ідеально адаптується навіть до найскладніших умов дорожнього покриття і завжди гарантує оптимальне зчеплення з дорогою. Система xDrive і система стабілізації (DSC) гарантують і безпеку і стійкість вашого BMW. Використовуючи систему датчиків DSC, система xDrive швидко і гнучко перерозподіляє потужність приводу між осями, запобігаючи ефекту надлишкової або недостатньої поворотності в поворотах, тим самим забезпечуючи відмінну курсову стійкість. Крім цього, вона гарантує швидкий і безпечний розгін навіть на слизьких або крутих ділянках дороги. Завдяки цьому в критичних дорожніх ситуаціях системі DSC не доводиться втручатися в управління автомобілем настільки інтенсивно. Система xDrive поєднує всі переваги повнопривідної системи, такі як відмінне зчеплення, курсова стійкість і безпеку руху, з класичної маневреністю BMW.

BMW sDRIVE.

В автомобілях BMW sDrive крутний момент двигуна передається тільки через одну вісь. У більшості автомобілів BMW використовується система заднього приводу sDrive. Але деякі концепції автомобілів передбачають установку передньопривідною системи sDrive. Система sDrive переднього приводу на BMW 2 серії Gran Tourer дозволяє економити внутрішній простір в автомобілях з компактним кузовом, але просторим салоном, при цьому забезпечуючи властиві автомобілям цієї марки динаміку і маневреність.

ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД
ВОДІННЯ У
КРАЩОГО ФОРМІ.

Подивіться фільм і відкрийте для себе BMW 2 серії Gran Tourer.

СИСТЕМА DYNAMIC DRIVE.

Система Dynamic Drive BMW 2 серії Gran Tourer - це поєднання чудової динаміки з неймовірною економічністю. Бензинові і дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo в поєднанні з 6-ступінчастою або 8-ступінчастою коробкою передач Steptronic з оптимізованим кроком між передачами допомагають забезпечити оптимальну подачу потужності, поліпшену реакцію, низькі рівні викидів шкідливих речовин і комфортну їзду.

Технологія BMW TwinPower Turbo

Завдяки технології BMW TwinPower Turbo інноваційні бензинові і дизельні двигуни BMW нового покоління забезпечують набагато більш активну віддачу потужності і видатну реакцію навіть на низьких оборотах. І все це при виключно високій економії палива і низькому рівні викидів. Підвищення потужності і оптимальна динамічність гарантують помітно більш яскраві враження від водіння.

6-ступінчаста коробка передач Steptronic

6-ступінчаста коробка передач Steptronic істотно спрощує перемикання передач і весь процес водіння за рахунок підвищення реакції при перемиканні передач. Це досягається за рахунок оптимізації управління гідравлічною системою. У ній поєднуються комфорт, динамічність їзда і підвищена паливна ефективність.

8-ступінчаста коробка передач Steptronic

8-ступінчаста коробка передач Steptronic є ключовим елементом BMW EfficientDynamics і задає нові стандарти комфорту, динаміки і потужності. Надзвичайно малі кроки між окремими передачами дозволяють двигуну розвивати оптимальну потужність на всіх швидкостях. Витрата палива значно знижується, а водій отримує задоволення від свого спортивного і динамічного автомобіля. Двигун працює на більш низьких оборотах, особливо при високих швидкостях, що дозволяє скоротити витрату палива і рівень шуму.
Цьому також сприяє муфта блокування гідротрансформатора, причому навіть в тому випадку, якщо управління здійснюється в ручному режимі. Разом з виключно швидкою зміною обертів двигуна і точністю налаштувань коробки передач це гарантує максимально плавне перемикання передач.
Вбудовані функції прогнозування перемикання передач і безперервного контролю переміщень автомобіля і дорожньої ситуації значно впливають на схему роботи трансмісії. Незалежно від поточного режиму руху, система завжди вибирає оптимальну передачу.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЕНЕРГІЄЮ.

Зниження витрати палива, підвищення задоволення від їзди. За рахунок використання інтелектуального управління енергією від BMW EfficientDynamics в BMW 2 серії Gran Tourer істотно підвищується віддача від кожної краплі палива. Більше динаміки, більше ефективності - більше задоволення!

Режим ECO PRO

Згідно з даними внутрішнього дослідження BMW на тему витрати палива, в режимі ECO PRO витрата палива може бути на 20% нижче в залежності від стилю керування автомобілем. Функції руху по інерції і ECO PRO Route додатково розширюють можливості економічності.

Автоматична функція «старт-стоп»

При зупинці автомобіля, наприклад на світлофорі або в дорожньому заторі, автоматична функція "старт-стоп» вимикає двигун, додатково знижуючи витрату палива. Як тільки водій натискає педаль зчеплення (механічна коробка передач) або знімає ногу з педалі гальма (коробка передач Steptronic), двигун миттєво запускається знову.

Рекуперація енергії гальмування

При кожному гальмуванні вивільняється кінетична енергія, яка до недавнього часу ніяк не використовувалася. Система рекуперації енергії гальмування дозволяє реалізувати цей потенціал, на який довгий час не звертали уваги. Вона використовує енергію, яка виробляється кожен раз, коли водій гальмує або прибирає ногу з педалі акселератора, і перетворює цю енергію в електрику.
За рахунок цієї енергії заряджається акумуляторна батарея. Завдяки інтелектуальній системі управління електроживленням зникає необхідність в безперервній роботі генератора, що зменшує навантаження на нього. Результат - зменшення витрат палива і підвищення потужності - може служити класичної ілюстрацією ефективності програми BMW EfficientDynamics.

Індикатор оптимального моменту перемикання передач

Своєчасне перемикання передач допомагає економити паливо, особливо на міських маршрутах, а також в поїздках на великі відстані. Оптимальні перемикання, зниження витрати палива: керуюча електроніка двигуна визначає найбільш ефективну передачу в залежності від умов руху і оборотів двигуна. Якщо система визначає, що автомобіль може працювати ефективніше на вищою або нижчою передачі, на інформаційному дисплеї з'являється символ стрілки. Система також розпізнає швидке прискорення і затримує відображення рекомендацій, поки не будуть досягнуті відповідні обороти двигуна. Власні дослідження BMW показали, що автомобілі з системою індикації оптимального моменту перемикання передачі споживають приблизно на 4% менше палива.

АЕРОДИНАМІКА.

Завдяки адресним заходам в області оптимізації аеродинамічних властивостей кожен автомобіль BMW може похвалитися видатними показниками коефіцієнта аеродинамічного опору. Це сприяє підвищенню економічності і стійкості при русі, а також допомагає знизити рівень шуму в салоні. Це досягається за рахунок застосування таких сучасних рішень, як контроль виходу повітря, плоский кожух днища, задні аеродинамічні стабілізатори і повітряна завіса на передньому фартуху.

Повітрозабірники Air Curtain

Передній фартух з вбудованою повітряною завісою - це фірмова особливість конструкції, в якій втілена суть філософії BMW EfficientDynamics. Повітряна завіса направляє потоки повітря в два вертикальних повітрозабірника і вздовж ніш передніх коліс таким чином, щоб розігнаний повітряний потік створював «завісу» на зовнішній стороні коліс. Подібні інноваційні технології дозволяють знизити завихрення і опір повітря, що, в свою чергу, дозволяє знизити витрату палива.

Спойлери

Спойлерами називають подовжені частини верхніх стійок кузова по сторонам автомобіля. Вони переривають повітряний потік, знижуючи завихрення за автомобілем. Це допомагає знизити опір повітря, а також витрата палива і викиди CO2. Спойлери також надають автомобілю динамічний вид.

МАНЕВРЕНІСТЬ І КОМФОРТНА ЇЗДА.

Маневреність в міському потоці і відпочинок під час тривалих подорожей. BMW 2 серії Gran Tourer ідеально підлаштовується під відповідні дорожні умови і забезпечує задоволення від їзди при будь-яких обставинах.
Впевнено тримайте дорогу за допомогою електромеханічного підсилювача рульового приводу, який забезпечує точну керованість, підвищує маневреність і комфорт під час їзди. Ідеально адаптований під концепцію автомобіля, він дивує своєю точністю, відмінним почуттям дороги і легкістю обертання рульового колеса при парковці.
Адаптивне спортивне рульове управління з сервотроніком забезпечує безпосередню і гостру керованість, вимагаючи менше фізичних зусиль при поворотах. Воно реагує на кут повороту рульового колеса і регулює передавальне відношення рульового механізму. Це дозволяє поліпшити керованість під час спортивної їзди, а також підвищити зручність при паркуванні і при проходженні поворотів.