Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

СЛЕДУЙТЕ СВОИМ ПУТЕМ. И ПУСТЬ МИР СЛЕДУЕТ ЗА ВАМИ.

Сервіси та додатки BMW ConnectedDrive в BMW 3 серії Гран Туризмо.

Зв'язок, інформація та розваги — з сервісами і додатками BMW ConnectedDrive ви відчуєте свою мобільність абсолютно по-новому.

СЕРВІСИ CONNECTEDDRIVE.

З пакетом послуг BMW ConnectedDrive можна користуватися безліччю інформаційних, розважальних і сервісних пропозицій для тих, хто в дорозі.
Сюди відноситься також сервіс BMW Online, що надає доступ до свіжої інформації з прив'язкою до місця розташування (погода, новини), а також до онлайн-пошуку і роботі з офісними додатками. Крім того, є можливість комбінування окремих послуг, таких як веб-камери і паркувальна інформація, а також туристичні та готельні путівники.
На додаток до цього дана опція включає в себе можливість необмеженого використання зручних і надійних додатків для смартфонів, наприклад BMW Connected.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНУ ОБСТАНОВКУ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ.

Сервіс «Дізнатися більше про дорожню ситуацію онлайн» (RTTI) в складі пакету послуг BMW ConnectedDrive — ваш персональний асистент, інформує в реальному часі про ситуацію на автомагістралях, шосе і багатьох ділянках в межах міста і пропонує ефективні рекомендації по об'їзду.
Ви отримуєте в будь-який момент точні відомості про ситуацію на запланованому маршруті і про потенційні шляхи об'їзду. Доступ до сервісу RTTI надається на 3 роки і потім може бути в будь-який момент продовжений.
Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.

КОНСЬЄРЖ-СЕРВІС.

Відчуйте абсолютно особливий рівень обслуговування — з консьєрж-сервісом BMW ConnectedDrive. Цей зручний сервіс з'єднує вас з співробітником контактного центру BMW, який на час вашої поїздки прийме на себе обов'язки вашого особистого помічника.
Вас цікавить конкретний ресторан, найближчий банкомат або аптека? Співробітник контактного центру BMW допоможе знайти те, що вам потрібно, і при необхідності передасть потрібну адресу безпосередньо в навігаційну систему вашого автомобіля. Він може навіть замовити для вас столик в ресторані або забронювати номер в готелі. Консьєрж-сервісом можна користуватися без прив'язки до мобільного телефону, як в домашньому регіоні, так і за кордоном. Він доступний цілодобово і абсолютно безкоштовно. Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.

ДОДАТКИ BMW APPS.

Додатки BMW Apps входять в пакет послуг ConnectedDrive. Через смартфон і додаток BMW Connected вони дозволяють користуватися різними сервісами, такими як інтернет-радіо, календар смартфона, Facebook, Twitter і багатьма іншими.
Після завантаження програми BMW Connected потрібно лише підключити смартфон до автомобіля через адаптер Snap-In або рекомендований BMW кабель і запустити додаток. І ви зможете управляти безліччю додатків для вашого смартфона за допомогою контролера iDrive. Останні повідомлення і розкладу зустрічей можна прослуховувати через динаміки аудіосистеми. Багатий асортимент додатків BMW постійно розширюється, і в майбутньому вам буде доступно ще більше додатків. Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.

ОФІС BLUETOOTH.

Завдяки підключенню пристроїв з підтримкою Bluetooth і USB в комбінації з системою навігації та інтеграцією обраних бізнес-телефонів можна та в дорозі зручно переглядати електронну пошту, заплановані зустрічі та SMS-повідомлення на дисплеї управління або прослуховувати їх через динаміки аудіосистеми. А з функцією аудіострімінг Bluetooth можливо та бездротове відтворення аудіофайлів через обрані пристрої з підтримкою Bluetooth.
Список всіх підтримуваних мобільних телефонів і смартфонів можна знайти на www.bmw.com/bluetooth.

ФУНКЦІЯ ДИКТУВАННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ.

Секретар завжди поруч: просто диктуйте повідомлення електронної пошти та SMS під час руху. З додатковим обладнанням «Навігаційна система Professional», «Підключення через Bluetooth» і «Сервіси ConnectedDrive» вам більше не потрібно брати в руки мобільний телефон.
Завдяки новій функції диктування повідомлень в автомобілі і розпізнаванню мови від компанії Nuance® диктуються вами повідомлення перетворюються в текст, який ви потім можете надіслати електронною поштою або в SMS. Функція диктування повідомлень перші 60 днів надається безкоштовно, після чого необхідно укласти договір з компанією Nuance®. Умови користування цією функцією перераховані на www.bmw.com/bluetooth.

ІНТЕРНЕТ.

Вільний доступ до Всесвітньої павутини.

З безлімітним тарифом за користування інтернетом ви можете виходити в мережу прямо зі свого BMW в межах домашнього регіону (без роумінгу).
Будь-яку веб-сторінку можна переглянути на дисплеї управління, ввівши URL через контролер iDrive або вибравши зі списку обраних. Користуватися інтернетом з дисплея управління можна при швидкості руху до 7 км/год.
Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЕКСТРЕНИЙ ВИКЛИК.

У разі серйозної аварії, при якій спрацювали подушки безпеки або преднатяжители ременів, інтелектуальна система автоматично посилає екстрений виклик.
Необхідні дані, наприклад точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії і можливі травми водія і пасажирів, передаються в контактний центр BMW за допомогою інтегрованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. Співробітники контактного центру повідомлять про те, що трапилося в найближче відділення рятувальної служби і нададуть підтримку по телефону, поки аварійні служби не прибудуть на місце події. Екстрений виклик можна активувати і вручну, наприклад в разі, якщо в допомоги потребують інші учасники руху.