Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

СИСТЕМНА РОБОТА ПРОГРЕСУ.

BMW 330e iPerformance Седан.

Поєднання електродвигуна і двигуна внутрішнього згоряння BMW TwinPower Turbo поєднує найкраще з двох світів в виключно динамічному і комфортабельному седані: BMW 330e. Поєднання солідного вигляду і інновацій формує спортивний і елегантний вигляд BMW 3-ї серії. Вражаюча динаміка руху в поєднанні з високою ефективністю і екологічністю завдяки можливості руху з нульовими викидами — унікальна концепція, ідеально відповідає характеру седана BMW 3-ї серії.

КОНЦЕПЦІЯ АВТОМОБІЛЯ.

BMW 3-ї серії з витратою палива на рівні компактного автомобіля: Завдяки технології BMW eDrive з програми BMW EfficientDynamics в повністю електричному режимі цей автомобіль може проїхати до 40 км при нульових шкідливі викиди і витраті палива. Високовольтна батарея розташована під підлогою багажного відділення ємністю 370 літрів, що ідеально підходить для повсякденного використання, при цьому розташування батареї ніяк не відбилося на комфорті, функціональності і відчутті місткості автомобіля. Емблема «eDrive» на задніх стійках вказує на що використовується в автомобілі інноваційну технологію. Крім цього, гібридний привід plug-in забезпечує оптимальну тягу і маневреність завдяки спортивним налаштуванням підвіски, а також гарантує чудову динаміку в будь-яких режимах руху. Результат: BMW 330e Седан перевершує очікування в тому числі в тому, що стосується динаміки водіння. Передова концепція автомобіля, яка не має рівних.

 

BMW iPerformance.

Почати просмотр

ІНДИВІДУАЛЬНІ ДИНАМІЧНІ ЯКОСТІ.

BMW 330e Седан — це гібридний автомобіль з можливістю підзарядки від мережі. Він має кілька режимів руху, які дозволяють водієві істотно впливати на рівень споживання палива. Такий рівень залежить від обраного режиму руху і манери їзди самого водія. Коли батарея повністю заряджена, ви можете проїхати до 40 км, не використовуючи ні краплі палива. В режимі AUTO eDrive оптимальне поєднання електродвигуна і двигуна внутрішнього згоряння дозволяє забезпечити максимальну економічність.

Їзда по місту

У поїздках по місту BMW 330e Седан повноцінно використовує переваги електричного приводу. При повністю зарядженій батареї короткі відстані (до 40 км) долаються без викидів шкідливих речовин: по місту без єдиної краплі палива.

Повсякденна їзда

При повсякденному пересуванні по місту максимально використовується взаємодія між обома системами приводу гібрида. В режимі AUTO eDrive інтелектуальна комбінація двигуна внутрішнього згоряння та електродвигуна гарантує істотне зниження витрати палива в порівнянні з бензиновими і дизельними автомобілями в цьому класі. У двох словах: Насолоджуйтесь розкішшю седана BMW 3-ї серії і додатковою перевагою винятковою паливної економічності.

Поїздки на дальні відстані

Ви зможете отримувати задоволення від економічної їзди навіть в далеких поїздках. Заряджуваний гібрид прекрасно підходить для дальніх поїздок без шкоди для дальності ходу або функціональності автомобіля.

ТРАНСМІСІЯ.

Потужний 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo і високоефективний електродвигун eDrive надають руху BMW 330e Седан. Поєднання цих технологій EfficientDynamics дозволило створити автомобіль, що відрізняється не тільки низькою витратою палива, але і чудовою динамікою руху і стійкістю в будь-яких умовах руху.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯМ.

Інтелектуальне управління електроживленням - один з наріжних каменів концепції BMW eDrive. Система координує роботу всіх компонентів приводу з метою досягнення максимально можливої ​​ефективності при збереженні високої динаміки в русі. Інтелектуальне управління електроживленням оптимізує співвідношення потужності і економічності гібридного приводу, заздалегідь підбираючи найбільш підходящу схему роботи. Наприклад, система використовує дані навігаційної системи для аналізу маршруту і вибору ділянок дороги і дорожніх ситуацій, найбільш придатних для роботи електродвигуна або для підзарядки високовольтної батареї.

У ситуаціях, коли двигун внутрішнього згоряння буде мати менший коефіцієнт корисної дії (ККД), система включає підвищену передачу, забезпечуючи більш високий ККД. В цьому випадку двигун внутрішнього згоряння виробляє додаткову енергію, яка використовується для підзарядки батареї через електродвигун / генератор, після чого запасені енергію можна буде використовувати для руху на електротязі або для підтримки двигуна внутрішнього згоряння. Система також контролює роботу електродвигуна / генератора, що перетворює кінетичну енергію в електрику при русі накатом і при гальмуванні. У поєднанні з режимом ECO PRO система інтелектуального управління електроживленням адаптує всі системи автомобіля, включаючи всі додаткове обладнання і функції комфорту, для додаткової економії палива і збереження високої ефективності.

Кнопка eDrive дозволяє водієві вибирати один з трьох електричних режимів приводу eDrive: стандартний режим AUTO eDRIVE, режим MAX eDRIVE їзди тільки на електричній тязі і режим SAVE BATTERY (економія заряду), при якому забезпечується стабільний рівень заряду акумуляторної батареї.

Режим AUTO eDrive

В режимі AUTO eDrive інтелектуальна система BMW EfficientDynamics визначає найбільш ефективну комбінацію електродвигуна і двигуна внутрішнього згоряння в залежності від швидкості руху та рівня заряду акумуляторної батареї. Цей режим розбивається на дві фази. Якщо заряд батареї складає від 12 до 100%, ви можете насолоджуватися рухом в повністю електричному режимі на швидкості до 80 км/год. Бензиновий двигун включається автоматично при їзді з більшою швидкістю або в умовах, які вимагають підвищеної потужності. Якщо заряд батареї падає нижче 12%, BMW 330e Седан може рухатися в повністю електричному режимі з помірними ускорениями на швидкостях до 20 км/год, або з невеликими прискореннями або з постійною швидкістю на швидкостях до 55 км/год.

Режим MAX eDrive

Максимальне задоволення від електродвигуна: в режимі MAX eDrive ви можете насолоджуватися рухом в повністю електричному режимі на швидкостях до 120 км/год. На більш високих швидкостях або при вичерпанні потенціалу прискорення автоматично включається бензиновий двигун.

Режим SAVE BATTERY

При низькому рівні заряду акумуляторної батареї режим SAVE BATTERY дозволяє заряджати батарею від двигуна внутрішнього згоряння або підтримувати рівень заряду. Таким чином водій може накопичити заряд акумуляторної батареї для їзди на чисто електричному приводі.

Предиктивний вибір

Після введення пункту призначення в навігаційну систему предиктивна (прогнозуюча) система управління електроживленням аналізує запланований маршрут з урахуванням як постійних значень (таких як обмеження швидкості), так і інформації в реальному часі про поточну дорожню ситуацію. Таким чином, система ефективно і раціонально використовує електроенергію, перш за все на маршрутах, де це особливо актуально (наприклад, в місті).

ЗАРЯДКА.

Зарядка високовольтної батареї не викличе складнощів: її можна здійснювати від звичайної домашньої розетки живлення або з використанням BMW i Wallbox з лінійки повністю електричних продуктів і послуг 360° ELECTRIC. Коли ви їдете у справах, ви можете заряджати свій автомобіль на одній з безлічі публічних зарядних станцій ChargeNow.

Зарядка вдома

Ваш автомобіль можна без проблем заряджати вдома, підключивши його до розетки електромережі за допомогою стандартного зарядного кабелю з комплекту поставки, і через приблизно 2-4 години ви знову будете готові до поїздки з повним зарядом батареї. Зарядка стає ще більш швидкої і зручної, якщо ви користуєтеся станціями зарядки BMW i Wallbox. Такі зарядні станції для домашнього використання можна монтувати на стіну. Їх використання підвищує можливості по зарядці, а також скорочує час зарядки батареї. Служба установки гнучко реагує на індивідуальні вимоги. Крім додаткового збільшення можливостей по зарядці, станція BMW i Wallbox Pro також підтримує інтелектуальну інтеграцію з домашніми мережами і «розумними» будинками, а також системами управління електроживленням.

Зарядний роз'єм автомобіля знаходиться під кришкою на лівому передньому крилі. Світиться світлодіодне кільце на порте зарядці забезпечує візуальну індикацію стану зарядки.

Зарядка в дорозі

Крім того, що ви можете заряджати свій автомобіль вдома, зараз у вас є можливість (завдяки розвитку послуг із забезпечення альтернативної мобільності ChargeNow з боку компанії BMW) заряджати електричні та гібридні підзаряджатися автомобілі BMW на станціях загального користування. Крім цього, загальнодоступні станції безлічі постачальників електроенергії об'єднані в величезну мережу, що дає додаткову зручність.

Всі зарядні станції ChargeNow легко знаходяться за допомогою навігаційної системи і системи BMW ConnectedDrive, додатки для віддаленого управління BMW Remote або веб-сайту ChargeNow. Порт зарядки автомобіля розташований під кришкою на передньому крилі зліва. Світиться світлодіодне кільце на ньому інформує про стан зарядки автомобіля, навіть якщо ви перебуваєте зовні автомобіля.

Завдяки розвитку платіжної картки ChargeNow і мобільного застосування Intercharge водії можуть користуватися зарядними станціями з використанням безготівкової оплати. Ви можете вивчити всі процедури зарядки на клієнтському порталі за адресою: chargenow.com. Система ChargeNow також надає клієнтам докладний звіт про витрати. В кінці місяця клієнтам пересилається консолідований рахунок, який оплачується за допомогою кредитної картки.

ЗВ'ЯЗОК.

Завжди підключені до вашого BMW: за допомогою смартфона (iOS або Android) можна використовувати не тільки функції BMW Remote Services, такі як віддалене замикання, а й функції гібридної силової установки. Таким чином ви завжди зможете мати інформацію про витрату палива і ККД на вашу BMW 330e Седан. Сервісна служба BMW на всі випадки життя — коли ви знаходитесь усередині автомобіля або далеко від нього.

Мобільний додаток My BMW Remote App

Мобільний додаток My BMW Remote iOS і Android відображає різну інформацію про стан вашого BMW, таку як місце розташування автомобіля, рівень заряду батареї і запас ходу.

Процес зарядки можна контролювати віддалено за допомогою таймера week-to-view, а температура в салоні регулюється віддалено, щоб заздалегідь підготувати автомобіль до поїздки. Дані про пункти призначення, визначні пам'ятки і зарядних станціях можна легко переслати в автомобіль прямо з програми.

Крім цього, додаток My BMW Remote оцінює ефективність кожного перевезення та дає корисні поради, наприклад про те, як ефективніше керувати автомобілем і збільшити його запас ходу.

Попереднє кондиціонування повітря

Ви хочете влітку сідати в прохолодний автомобіль, а взимку в теплий салон з чистими вікнами — все це здатна забезпечити автономна система опалення та кондиціонування вашого BMW 330e Седан. За рахунок застосування електричного компресора кондиціонера і безрезервуарний електричного нагрівача система автоматичного кондиціонування повітря працює майже безшумно навіть при вимкненому двигуні. Можна заздалегідь поставити до двох різних термінів виїзду.

Інтелектуальна система управління включає обігрів, охолодження і вентиляцію для досягнення заданої температури за півгодини до запланованого виїзду. Управління системою здійснюється за допомогою контролера iDrive в автомобілі або за допомогою сумісного смартфона з додатком BMW Remote Services.

При достатньому рівні заряду високовольтної акумуляторної батареї автономна система опалення та кондиціонування включається незалежно від того, заряджається він в цей момент від зовнішнього джерела живлення чи ні.

КОМФОРТ.

Не варто і говорити, що такий інноваційний автомобіль, як BMW 330e Седан, пропонує найвищий рівень комфорту. Високовольтна батарея настільки компактна, що дозволяє зберегти досить просторе багажне відділення об'ємом 370 л для зручного повсякденного використання. Підвіска, що входить в стандартне оснащення, дарує чудову динаміку руху, стійкість в будь-якій ситуації і чудові відчуття від водіння — навіть в тривалих поїздках або при повному завантаженні автомобіля.