Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

СТИЛЬНИЙ ЧИ СТИЛІЗОВАНИЙ?

Дизайн нового BMW 3 серії Седан

Новий BMW 3 серії Седан послідовно розвиває традиції марки BMW : Спортивно-елегантний кузов з першого погляду підкорює своїм поєднанням естетики і динаміки. Вже в шостому поколінні самий продаваємий у світі BMW як і раніше задає тон.

ДИЗАЙН КУЗОВА.

Новий BMW 3 серії Седан послідовно продовжує традиції та історію моделі марки BMW: досконалі пропорції і сучасний, потужний, спортивно-елегантний вигляд, що випромінює естетику і динаміку.
Ефектна решітка радіатора BMW утворює з фарами гармонійне єдине ціле, продовжуючи стилістику попередніх моделей. Оформлення передка підкреслює ширину і спортивність автомобіля. Вперше решітка радіатора стала важливим елементом профілю автомобіля.
Витягнуті висхідні лінії візуально подовжують автомобіль, надаючи йому максимум динамічності. Він виглядає так, ніби ось-ось зірветься з місця. Характерні для культового спортивного седана поверхні кузова строго окреслені чіткими контурами.
Як і його попередники, BMW 3 серії Седан має класичну трьохоб'ємна компоновку в сучасній інтерпретації: витягнутий капот, короткий передній звис, довга колісна база і кілька зрушені назад скління. Плавний перехід лінії даху в похилу стійку заднього скла вікна надає седану схожість з купе і наділяє його вигляд спортивної і в той же час елегантної легкістю.

ДИЗАЙН СВІТЛОДІОДНИХ ФАР.

Крім входять вже в базову комплектацію світлодіодних задніх ліхтарів фари і протитуманні фари BMW 3 серії Седан також можуть бути виконані за світлодіодною технологією.

Світлодіодні фари

Вперше для BMW 3 серії доступні фари головного світла, побудовані повністю на базі світлодіодних технологій, включаючи денні ходові вогні, габаритні вогні і покажчики повороту. Фари ближнього і дальнього світла складаються з 10 потужних світлодіодів. Фари оснащуються функцією автоматичного регулювання дальності освітлення, забезпечують ідеальне освітлення дороги і істотно підвищують безпеку при русі в нічний час доби і при поганій погоді.
Світлодіоди відрізняються тривалим терміном служби і споживають до 50% менше електроенергії, ніж традиційні газорозрядні лампи. Завдяки цьому вони допомагають скоротити витрату палива і рівень викидів шкідливих речовин. Крім того, що випромінюється ними світло практично аналогічний денного, що дозволяє істотно знизити напругу очей водія. Плоский зовнішній контур світлодіодних фар також підкреслює динамічний образ автомобіля.

Адаптивні світлодіодні фари

Адаптивні світлодіодні фари оснащуються функцією автоматичного регулювання світлового пучка в залежності від швидкості руху, що змінює рівень освітлення дороги в режимі реального часу. На додаток до світлодіодних покажчиках повороту і денним ходовим вогнів, дані фари також включають в себе функцію зміни інтенсивності освітлення в залежності від руху в місті або по автомагістралі, функцію підсвічування поворотів, а також не осліплюють систему управління дальнім світлом, автоматично вмикає і вимикає дальнє світло фар . В результаті система забезпечує оптимальне освітлення дороги при будь-яких умовах.
У темний час доби рухливі елементи фар дозволяють водієві заглянути далеко вглиб повороту, як тільки відбувається поворот рульового колеса. Крім того, з метою поліпшення видимості підсвічування поворотів автоматично активується навіть якщо автомобіль нерухомий - для цього досить включити покажчик повороту або повернути рульове колесо. В результаті адаптивні фари забезпечують максимальне освітлення дороги, істотно підвищуючи рівень безпеки.
Осліплюють система управління дальнім світлом BMW дозволяє водієві при необхідності постійно рухатися з включеним дальнім світлом фар, гарантуючи оптимальну освітленість дороги в темний час доби. Система відстежує наявність інших учасників руху попереду автомобіля і регулює пучок дальнього світла таким чином, щоб він не засліпив інших водіїв.

Світлодіодні протитуманні фари

Світлодіодні протитуманні фари підвищують видимість в туман, дощ або сніг, забезпечуючи більш високий рівень безпеки при русі в темний час доби. Їх відрізняє особливо широкий світловий пучок, колірна температура випромінюваного ними світла - вона практично аналогічна денного світла - а також тривалий термін служби і низький рівень енергоспоживання.
Крім того, світлодіодні протитуманні фари, розташовані під основними фарами, розставляють ще більш сучасні і високотехнологічні акценти в яскравому образі передньої частини BMW 3 серії.

Світлодіодні задні ліхтарі

Задні ліхтарі складаються з окремих потужних світловипромінюючих елементів, що мають характерну для BMW форму літери «L» і виконаних за світлодіодною технологією. Вони підкреслюють стиль задньої частини автомобіля і забезпечують йому безпомилкову впізнаваність навіть в темний час доби.
Великі покажчики повороту і миттєво спрацьовують світлодіодні стоп-сигнали також грають істотну роль в підвищенні безпеки BMW 3 серії.

ДИЗАЙН САЛОНУ.

Салон BMW 3 серії Седан вражає високою якістю матеріалів. Водій відчуває себе немов в кокпіті спортивного автомобіля, продумана організація простору забезпечує простий доступ до всіх важливих органів управління на приладовій панелі.
Приладова панель звернена до водія і забезпечує простий доступ до органів управління. Всі лінії сходяться в одній точці за рульовим колесом і таким чином спрямовують погляд водія безпосередньо на дорогу.
На водійських стороні центральної консолі, підкреслено асиметричною, знаходиться візуальна межа водійських секції салону, позначена за допомогою різних декоративних матеріалів і текстур. З боку переднього пасажира атмосферу вишуканості створює декоративне оздоблення приладової панелі, яка перетворює панель в ефектний елемент дизайну. У середній частині центральної консолі знаходиться сенсорний контролер iDrive, яким можуть із зручністю користуватися як водій, так і передній пасажир.
Окремо стоїть монітор iDrive з тонким дисплеєм з високою роздільною здатністю розташовується на приладовій панелі і нагадує надсучасний плоский телевізор.

ВИСОКОЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ.

Вишуканий дизайн і висока якість обробки салону помітно з самого першого погляду. Опціональні спортивні сидіння доступні, наприклад, з обробкою високоякісною шкірою «Dakota» устричного кольору. Вони можуть бути доповнені декоративними планками з алюмінію з тонкої поздовжньої шліфуванням і глянцевими акцентами чорного кольору, що проходять по всіх чотирьох дверей.
Кокпіт оформлений елегантними хромованими акцентами - наприклад, окантовки приладів і повітряних дефлекторів. Оздоблення навколо органів управління системи кондиціонування і аудіосистеми виконана в чорному глянсовому кольорі.

А доступна в рамках опционального пакета світильників комфортна підсвічування забезпечує стримане і стильне освітлення салону поєднанням прямого і відбитого світла.
Особливу ексклюзивність салону дозволяє надати обробка матеріалами з програми BMW Individual: декоративні планки з візерункового ясена білого кольору або розширена обробка шкірою Merino BMW Individual кольору «Бежевий Кашемір» або «Коричневий Амаро» надають салону більше вишуканості і піднімають планку якості на недосяжну висоту.