Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ПІДТРИМКА ЗАМІСТЬ ЗАКОЛИСУВАННЯ.

Системи допомоги водієві BMW ConnectedDrive в BMW 3 серії Седан.

Численні інноваційні технології роблять водіння менш стомлюючим, гарантують комфорт і забезпечують безпеку на найвищому рівні. І ви можете повністю віддатися безтурботному задоволенню за кермом.

АСИСТЕНТ ВОДІННЯ.

Асистент водіння включає в себе системи на базі відеокамери: попередження про вихід за межі смуги руху і система попередження про небезпеку наїзду на пішохода.
Система розпізнає дорожню розмітку і попереджає вас про ненавмисному виході за межі смуги руху на швидкості вище 70 км/год вібрацією рульового колеса і сигналами на панелі приладів. Попередження не подається, якщо ви навмисно змінили смугу руху — попередньо включили відповідний покажчик повороту. Крім того, камера розпізнає і пішоходів. При небезпеки зіткнення система також попередить вас і при необхідності ініціює гальмування.
Починаючи зі швидкості 15 км/год, система також попереджає про небезпеку зіткнення з рухається попереду автомобілем і одночасно готує гальма до швидкого реагування.

АКТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ З ФУНКЦІЄЮ STOP&GO.

Активний круїз-контроль з функцією Stop&Go, що включає в себе радарну систему попередження про зіткнення з функцією гальмування до повної зупинки забезпечує максимальний комфорт і безпеку при русі в пробках. Система автоматично підтримує задану водієм швидкість і дистанцію до попереду автомобіля, що йде. Автомобіль прискорюється і сповільнюється автоматично аж до повної зупинки, контролюючи дистанцію навіть в щільному трафіку і в пробках. Якщо автомобіль починає наближатися до йде попереду учасникам дорожнього руху, або якщо між ним і їхав попереду перебудовується інший автомобіль, система точно коригує швидкість, підлаштовуючись під зміни дорожньої ситуації. Система може бути активована на швидкостях до 210 км/год.
Функція Stop&Go не тільки забезпечує автоматичне уповільнення аж до повної зупинки, а й самостійно розганяє автомобіль до заданої швидкості, якщо в межах певного інтервалу часу дорожня ситуація знову це дозволяє.
У разі якщо їхав попереду різко гальмує, автомобіль BMW миттєво реагує на це активацією системи попередження про зіткнення. Вона діє в три етапи: спочатку загоряється індикатор Попередження, потім індикатор починає блимати і система подає звуковий сигнал, і нарешті система інтенсивно задіє гальма автомобіля.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW.

Повноколірний проекційний дисплей BMW дозволяє виводити всю важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія, дозволяючи йому повністю сконцентруватися на управлінні автомобілем. Ця інформація включає в себе дані про поточну швидкість, а також, в залежності від комплектації, підказки навігаційної системи, індикатор обмеження швидкості із зазначенням зон заборони на обгін, телефонну книгу, списки відтворення мультимедіа-системи, а також дані і попередження різних систем допомоги водієві .
Символи на лобовому склі відображаються в кольоровому режимі і високій роздільній здатності. Віртуальне зображення проекційного дисплея розташовується на відстані приблизно 2,3 м попереду автомобіля. У поєднанні з оптимальним позиціонуванням щодо місця водія це забезпечує максимально швидке і зручне зчитування інформації без зайвих відволікаючих чинників.
Яскравість проекційного дисплея регулюється автоматично залежно від зовнішнього освітлення. Крім того, для дисплея передбачені два режими відображення: для світлого і для темного часу доби. Висота розташування зображення також може бути відрегульована. І на довершення всього водій також може визначати те, яка інформація, крім поточної швидкості і попереджуючих індикаторів систем допомоги водієві, буде виводитися на проекційний дисплей.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ПРИ ПАРКУВАННІ.

BMW 3 серії Седан може бути оснащений цілою низкою інтелектуальних систем, покликаних спростити маневрування у вузьких паркувальних просторах. Такі корисні помічники, як камера заднього виду, асистент паркування або система кругового огляду істотно підвищують комфорт в будь-яких паркувальних ситуаціях — особливо в обмеженому просторі або в ситуації з обмеженою видимістю.

Камера заднього виду

Камера заднього виду дозволяє водієві при парковці або маневруванні вивести зображення простору позаду автомобіля на контрольний дисплей. Вона дозволяє істотно поліпшити оглядовість при русі заднім ходом на швидкості до 15 км/год.
На контрольному дисплеї також будуть відображені підказки, габаритні лінії і перешкоди, пофарбовані в різні кольори — це допоможе водієві визначити, достатнього чи розміру паркувальне місце, щоб поставити туди автомобіль. При повороті рульового колеса в крайнє положення на дисплеї з'являються червоні лінії розвороту і зелені лінії напрямку руху, що нагадують траєкторію руху автомобіля в залежності від кута повороту коліс.
Камера заднього виду вимикається автоматично при русі вперед протягом десяти метрів або на швидкості понад 15 км/год. У поєднанні з тягово-зчіпним пристроєм камера істотно спрощує процес приєднання причепа завдяки практичною функції масштабування.

Асистент паркування

Асистент паркування дозволяє істотно спростити як паралельну, так і перпендикулярну парковку автомобіля. Незалежно від поточного статусу система автоматично вимірює потенційні місця для паркування — у тому числі і вузькі місця для паралельної парковки — при русі автомобіля на невеликій швидкості (до 35 км/год) і на відстані не більше 1,5 м від припаркованих автомобілів. При виявленні досить великого простору водієві достатньо просто включити покажчик повороту, і асистент паркування бере рульове керування на себе - водієві достатньо лише перемикати передачі і натискати педалі акселератора і гальма з урахуванням підказок системи на контрольному дисплеї і акустичних сигналів.
При наближенні до перешкоди на невеликій швидкості асистент паркування активується автоматично завдяки режиму «Auto PDC». Розширена функціональність системи забезпечує допомогу водієві також і при парковці перпендикулярно напрямку руху. Сигналізація аварійного зближення при парковці подає звуковий сигнал, якщо автомобіль наближається до перешкоди з будь-якого боку на дуже близьку відстань. Завдяки цьому процес паркування стає для водія ще більш спокійним і безпечним.

Система кругового огляду

Система кругового огляду включає в себе функції виду зверху і виду збоку на базі камер, а також камеру заднього виду. Камери, розташовані в зовнішніх дзеркалах і в задній частині автомобіля, забезпечують огляд з охопленням 270° навколо автомобіля.
Вид згори дозволяє контролювати області з боків автомобіля, полегшуючи маневрування. Вид збоку забезпечує максимально безпечне подолання таких складних зон, як виїзд з прилеглих доріг або проїзд складних перехресть з утрудненою видимістю. Дві цифрові камери, розташовані в передній частині автомобіля з лівого і з правого боку, відстежують дорожню обстановку перед автомобілем. Вони дозволяють завчасно виявити наближаються автомобілі і відповідно забезпечують водієві більше часу на те, щоб відреагувати. Функція бокового огляду відключається автоматично на швидкості понад 15 км/год. З трьох можливих режимів огляду — камера заднього виду, вид збоку або вид зверху — в кожен момент часу для відображення можна вибрати тільки один.
Системи на базі камер активуються при включенні заднього ходу або при натисканні кнопки PDC або кнопки виду збоку. Зображення з камер виводяться на контрольний дисплей.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PROFESSIONAL.

Навігаційна система Professional відрізняється елегантним дизайном і вражаючою функціональністю. Вона забезпечує зручні і прості у використанні можливості навігації, ідеально інтегровані з такими функціями BMW, як концепція управління iDrive або сенсорний контролер iDrive. Система включає в себе модуль гучного зв'язку з інтерфейсом USB і голосовим управлінням, аудіосистему BMW Professional з DVD-програвачем, а також жорсткий диск об'ємом 20 Гб для зберігання аудіофайлів. Система істотно спрощує використання функції інформування про дорожню ситуацію онлайн (RTTI). Вбудований кольоровий рідкокристалічний дисплей з діагоналлю 8,8 дюйма, роздільною здатністю 1280 x 480 пікселів і функцією многооконного режиму (основний і допоміжний екрани) забезпечує оптимальну читаність і максимальну зручність.

Контролер iDrive Touch

Сенсорний контролер iDrive, а також кнопки управління меню, вісім програмованих кнопок і функція голосового управління забезпечують інтуїтивне керування навігаційною системою, дозволяючи вказувати точки маршруту за допомогою рукописного введення на його сенсорної поверхні. Завдяки тривимірному режиму карт з використанням супутникових фотографій в якості фону і фотореалістичного відображення окремих пам'яток навігація стає яскравою і по-справжньому захоплюючою.

Оновлення карт

Автоматичне оновлення карт навігаційної системи є у офіційних дилерів BMW або в особистому кабінеті на порталі www.bmw-connecteddrive.com.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ПЕРЕСТРОЮВАННІ.

На швидкостях понад 20 км/год створена на базі радара система допомоги при перестроюванні відстежує наближаються автомобілі, що знаходяться в «сліпій зоні» в сусідніх смугах руху. Водій отримує відповідне попередження за допомогою миготливого трикутного індикатора в дзеркалі заднього виду. Якщо, незважаючи на це, водій все одно готується здійснити маневр і включає відповідний вказівник повороту, на додаток до миготливому індикатору задіюється функція попередження водія за допомогою вібрації на рульовому колесі.

ІНДИКАТОР ОБМЕЖЕННЯ ШВИДКОСТІ.

Головне — безпека: індикатор обмеження швидкості відображає інформацію про поточний обмеження швидкості, а також про те, чи діє в даний момент заборона на вчинення обгонів. Дана інформація відображається на інформаційному дисплеї на приладовій панелі автомобіля. Камера, вбудована в салонне дзеркало заднього виду, зчитує дорожні знаки. Потім блок управління аналізує цю інформацію спільно з даними навігаційної системи. Використання також і інших компонентів автомобіля дозволяє системі відображати інформацію про обмеження швидкості в залежності від ситуації — наприклад, діючих в дощ або в темний час доби.

НЕОСЛІПЛЮЮЧА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ДАЛЬНІМ СВІТЛОМ BMW.

Неосліплююча система управління дальнім світлом BMW робить поїздки в темний час доби ще комфортніше і безпечніше. Вона забезпечує чудову видимість, що не засліплюючи при цьому інших учасників руху. Дальність світлового пучка, що становить до 400 метрів, гарантує своєчасне висвітлення перешкод і дозволяє водієві максимально впевнено почувати себе на дорозі.