Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

НІ В ЧОМУ СОБІ НЕ ВІДМОВЛЯТИ.

Безпека і комфорт в новому BMW 3 серії Седан.

Зручні допоміжні системи, безліч запобіжних функцій: Ваш BMW захищає і підтримує вас, куди б ви не прямували.

БЕЗКОНТАКТНЕ ВІДКРИВАННЯ ДВЕРІ БАГАЖНИКА.

Ви стоїте позаду свого автомобіля, тримайте в руках безліч сумок і хочете покласти їх в багажник. У цій ситуації важко шукати ключ в кишенях. З інноваційною системою комфортного доступу, пропонованої в якості додаткового обладнання, ви можете відкрити багажник, не торкаючись до нього. Досить простого руху ноги.
Просто проведіть ногою під заднім бампером, і спеціальний датчик активує механізм відмикання і автоматичного відкривання кришки багажника силою стиснення пружини. Команду на відкривання багажника розпізнають спеціальні датчики, розташовані в задньому бампері на декількох рівнях. Вони реєструють рухи ніг від великої гомілкової кістки до кінця ступні і відправляють сигнали на бортовий комп'ютер.
Ця інноваційна опція BMW ConnectedDrive робить завантаження та розвантаження багажника зручнішою. Доступ надається, тільки якщо система одночасно зафіксує наявність відповідного ключа від автомобіля.

ВАРІАНТИ РОЗМІЩЕННЯ РЕЧЕЙ В САЛОНІ.

Смартфон, пляшки з напоями або різні дрібні предмети — в салоні BMW 3 серії знайдеться спеціальне місце для зберігання будь-яких речей. У центральній консолі розташовується відсік з двома підстаканниками, який може закриватися спеціальної зсувний шторкою, створюючи додатковий майданчик для зберігання. У спеціальні кишені в дверях можна покласти пляшки ємністю до 1 л.
Пакет додаткових пристосувань для розміщення речей в салоні забезпечує ще більш широкі можливості транспортування і зберігання речей. Він передбачає спеціальне відділення з кришкою в передній панелі з боку водія, сітки на підголівниках передніх сидінь, а також два гачки для сумок. Крім того, в багажному відділенні також передбачена спеціальна сітка і ремінь для фіксації вантажів. Крім зручною грузоудержівающей сітки, пакет додаткових пристосувань для розміщення речей в салоні також включає в себе практичний піддон під підлогою багажного відділення і 12-вольтів розетку в задній частині автомобіля.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ.

Об'єм багажного відділення BMW 3 серії, що становить 480 літрів, дозволяє з легкістю виконувати будь-які щоденні завдання. Складається в співвідношенні 40:20:40 спинка задніх сидінь забезпечує ще більш гнучкі можливості транспортування, дозволяючи трансформувати салон для отримання необхідного Вам в даний момент часу кількості посадочних місць і простору для перевезення вантажу. Права і центральна частини спинки заднього сидіння можуть складатися окремо, а ліва частина спинки складається разом з центральною. В результаті BMW 3 серії забезпечує максимальну гнучкість при навантаженні і розвантаженні. На задньому сидінні з комфортом зможуть розміститися два пасажири, і при цьому зберігається можливість транспортування довгих предметів (наприклад, лиж або сноубордів).

ПАСИВНА БЕЗПЕКА.

Завдяки грамотно підібраним матеріалам, високоміцної структурі і концепції інтелектуальної полегшеної конструкції кузов BMW 3 серії Седан відповідає найсуворішим вимогам, що, в поєднанні з високоефективними системами пасивної безпеки, забезпечує максимально можливу ступінь захисту для тих, хто знаходиться в салоні.
Дуже міцні, масивні поперечні балки і раціональне застосування надміцної багатофазної стали дозволяють максимально збільшити ступінь безпеки, що забезпечується захисним каркасом кузова, чи не обтяжуючи конструкцію.