Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

НОВИЗНА АБО СТАНДАРТ?

Сервіси та додатки BMW ConnectedDrive в BMW 3 серії Седан.

Зв'язок, інформація і розваги — з сервісами і додатками BMW ConnectedDrive ви відчуєте свою мобільність абсолютно по-новому.

СЕРВІСИ CONNECTEDDRIVE.

З пакетом послуг BMW ConnectedDrive можна користуватися безліччю інформаційних, розважальних і сервісних пропозицій для тих, хто в дорозі.
Сюди відноситься також сервіс BMW Online, що надає доступ до свіжої інформації з прив'язкою до місця розташування (погода, новини), а також до онлайн-пошуку і роботі з офісними додатками. Крім того, є можливість комбінування окремих послуг, таких як веб-камери і паркувальна інформація, а також туристичні та готельні путівники.
На додаток до цього дана опція включає в себе можливість необмеженого використання зручних і надійних додатків для смартфонів, наприклад BMW Connected.

 

Сервіси ConnectedDrive.

Дивитися ролик

BMW ConnectedDrive Store

У будь-який час і в будь-якому місці можна підключити окремі служби та додатки в магазині BMW ConnectedDrive Store. Служби і додатки можна підібрати і замовити індивідуально, в тому числі вже після покупки автомобіля BMW. Завдяки цьому клієнти можуть вибрати потрібні служби і додатки BMW ConnectedDrive безпосередньо з автомобіля, підібравши їх відповідно до власних уподобань.
Пропоновані в магазині BMW ConnectedDrive Store служби і додатки були спеціально розроблені відповідно до потреб і запитів водіїв BMW. Термін дії окремих служб також можна вибрати індивідуально. Це дозволяє клієнтам купувати служби тільки на певний проміжок часу, наприклад на час вихідних.
Доступ до магазину BMW ConnectedDrive Store здійснюється як в дорозі з вашого BMW, так і через онлайн-портал клієнта My BMW ConnectedDrive. В цьому випадку вибрані служби і додатки стають доступні в автомобілі практично відразу після придбання. У будь-який час магазин BMW ConnectedDrive Store надає актуальну інформацію про доступні службах і додатках.

Додатки

Опція оснащення «BMW Apps» — це платформа, що дозволяє використовувати цілий ряд зручних додатків для смартфона в автомобілях BMW. Для того, щоб забезпечити своїм клієнтам широкий вибір доступних додатків, компанія BMW не тільки самостійно займається їх розробкою — як, наприклад, додаток BMW Connected або BMW M Laptimer — але і тісно співпрацює з такими великими партнерами в цій галузі, як Spotify, Napster, GoPro, Deezer або Audible, забезпечуючи можливість безпечним і зручним чином використовувати їх застосування в автомобілі.
Досить підключити пристрій до спеціального опціонально адаптера Snap-In або до кабелю USB, і всіма функціями пристрою можна буде зручно управляти за допомогою контролера iDrive. Ряд доступних додатків постійно розширюється, завдяки співпраці компанії BMW з різними розробниками. Додаткову інформацію Ви можете знайти на сайті www.bmw.com/apps.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЕКСТРЕНИЙ ВИКЛИК.

Інтелектуальний екстрений виклик дозволяє цілодобово отримувати швидку адресну допомогу, а також допомогу спеціально підготовлених співробітників на вашій рідній мові, навіть якщо ви перебуваєте за кордоном.
У разі серйозної аварії, при якій спрацювали подушки безпеки або преднатяжители ременів, інтелектуальна система автоматично посилає екстрений виклик. Необхідні дані, наприклад точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії і можливі травми водія і пасажирів, передаються в контактний центр BMW за допомогою інтегрованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. Співробітники контактного центру повідомлять про те, що трапилося в найближче відділення рятувальної служби і нададуть підтримку по телефону, поки аварійні служби не прибудуть на місце події. Екстрений виклик можна активувати і вручну, наприклад в разі, якщо в допомоги потребують інші учасники руху.

 

Інтелектуальний екстрений виклик.

Дивитися ролик

ОФІСНІ ФУНКЦІЇ.

Сервіси BMW ConnectedDrive дозволяють Вам перетворити свій BMW в справжній мобільний офіс. Влаштовуйтеся зручніше і організуйте робоче місце, не виходячи зі свого автомобіля. BMW ConnectedDrive дозволить Вам приймати, читати і відправляти електронну пошту.

 

BMW Online Office і диктування повідомлень.

Дивитися ролик

Офіс Bluetooth

З сучасними засобами зв'язку, такими як смартфон, ви оптимально використовуєте свій час. А хіба може бути інакше, коли ви знаходитесь в дорозі на своєму BMW? З сервісом BMW ConnectedDrive вам будуть доступні багато функцій вашого смартфона навіть в автомобілі, через інтерфейс Bluetooth.

BMW Online офіс

Через інтерфейс Bluetooth в автомобілі вам в будь-який момент доступні важливі офісні функції. Переглядайте розкладу зустрічей, записи в календарі, інформацію і новини на дисплеї автомобіля — при цьому вам не потрібно брати в руки мобільний телефон. Зосередьте свою увагу на дорозі: Завдяки функції перетворення тексту в мову електронну пошту, замітки, розкладу і SMS можна прослуховувати через динаміки аудіосистеми.

Голосового диктування

У календарі відображаються розкладу за останні 20 і наступні 50 днів — можна легко і швидко вибрати позначені там телефонні номери і подзвонити по ним. Природно, з виведенням на дисплей фото абонента, щоб і при вхідному виклику, глянувши на дисплей управління, ви відразу зрозуміли, хто з вами хоче поговорити. Сервіс BMW ConnectedDrive забезпечує справжню мобільність вашого телефону і тримає вас в курсі подій.
Офісні функції залежать від кінцевого пристрою. Детальніше про них можна дізнатися на сайті www.bmw.com/bluetooth.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ОБСТАНОВЦІ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ.

У потрібний момент система надання інформації про дорожньо-транспортної обстановці в режимі реального часу (RTTI) забезпечить вас актуальними відомостями про ситуацію на дорогах. Ви отримуєте точні відомості про час і тривалості пробок фактично в режимі реального часу.
Дані надходять з таких джерел, як інформація про переміщення мобільних телефонів в стільникових мережах, GPS-дані парків транспортних засобів, додатки для смартфонів і поліцейські звіти. Висока точність аналізу цих даних дозволяє визначити місце розташування пробки з точністю до 500 метрів. Завдяки цьому система RTTI надає інформацію в режимі реального часу про поточну ситуацію на автомагістралях, швидкісних і звичайних дорогах, а також на безлічі міських маршрутів, рекомендуючи при цьому зручні альтернативні варіанти проїзду.
Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.

 

Інформація про дорожньо-транспортної обстановку в режимі реального часу.

Дивитися ролик

КОНСЬЄРЖ-СЕРВІС.

Відчуйте абсолютно особливий рівень обслуговування — з консьєрж-сервісом BMW ConnectedDrive. Цей зручний сервіс з'єднує вас з співробітником контактного центру BMW, який на час вашої поїздки прийме на себе обов'язки вашого особистого помічника.
Вас цікавить конкретний ресторан, найближчий банкомат або аптека? Співробітник контактного центру BMW допоможе знайти те, що вам потрібно, і при необхідності передасть потрібну адресу безпосередньо в навігаційну систему вашого автомобіля. Він може навіть замовити для вас столик в ресторані або забронювати номер в готелі. Консьєрж-сервісом можна користуватися без прив'язки до мобільного телефону, як в домашньому регіоні, так і за кордоном. Він доступний цілодобово і абсолютно безкоштовно. Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.

 

Консьєрж-сервіс.

Дивитися ролик

РОЗВАЖАЛЬНА ОНЛАЙН-СИСТЕМА.

Ідеальна пісня для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою. Служба Online Entertainment пропонує прямий і необмежений доступ до мільйонів музичних композицій з вашого BMW серії 3 без використання смартфона або іншого пристрою. Ви зможете знайти безліч музичних записів на будь-який смак. Під час звучання музичного твору в автомобілі воно автоматично завантажується на вбудований жорсткий диск розважальної системи. Гарантоване задоволення звучанням без будь-яких пауз.
Служба Online Entertainment надає річний доступ за фіксованою ціною до ресурсів будь-якої компанії-партнера BMW, наприклад Napster, яким можна користуватися в шести європейських країнах без додаткової плати: в Німеччині, Франції, Великобританії, Італії, Іспанії та Нідерландах.

 

Розважальна онлайн-система.

Дивитися ролик

ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ.

Сервіси дистанційного керування автомобілем і безкоштовний додаток My BMW Remote (доступно в магазинах Apple App Store і Google Play) дозволяють на відстані керувати різними функціями автомобіля, такими як, наприклад, відмикання і замикання дверей Вашого BMW 3 серії. Крім того, вони дозволяють передати адресу кінцевої точки маршруту, знайдений за допомогою мобільного пошуку Google™, безпосередньо в навігаційну систему автомобіля (якщо встановлена).
Крім цього, на екрані Вашого пристрою Ви можете відобразити інформацію про поточне місцезнаходження Вашого автомобіля. Щоб скористатися цією функцією клієнту достатньо один раз активувати сервіси дистанційного керування автомобілем на порталі My BMW ConnectedDrive за адресою www.bmw-connecteddrive.com.

 

Дистанційне керування автомобілем.

Дивитися ролик

ІНТЕРНЕТ.

З вашим BMW ви досягнете безліч цілей в цьому світі. Тепер ви можете без будь-яких обмежень розсікати простори мережі: з підключенням до Інтернету в рамках BMW ConnectedDrive.
Вільний доступ у Всесвітню павутину прямо з автомобіля: BMW — перший в світі автовиробник, що пропонує необмежений доступ в Інтернет з автомобіля. Переглядати веб-сторінки можна прямо на дисплеї управління, за допомогою сенсорного контролера iDrive, що виконує роль комп'ютерної миші.
Доступ до веб-сторінок здійснюється або через безпосереднє введення URL, або через список сайтів-фаворитів. Щоб контент сайтів коректно передавалося і відображалося в вашому BMW, спеціальний сервер BMW забезпечує необхідну адаптацію до дисплея управління — навіть при великих обсягах даних. Сидячи в автомобілі, ви виходите в Інтернет так само просто, як якщо б знаходилися вдома. Тільки мобільніше.
Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.