Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ МЕТОДИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

Системи допомоги водієві BMW ConnectedDrive в BMW 3 серії Турінг.

Чим більше ви можете зосередитися на їзді, тим більше задоволення ви зможете отримати. Саме тому ваш BMW 3-ї серії Турінг готовий серйозно полегшити ваше життя і виконувати безліч ваших завдань. Система Driving Assistant попереджає вас про будь-яких наближаються небезпеки. Система навігації Professional захищає вас від неприємних несподіванок навіть в незнайомій місцевості. А за допомогою вбудованих допоміжних систем паркування стає легкою, як ніколи раніше.

АСИСТЕНТ ВОДІННЯ.

Асистент водіння включає в себе системи на базі відеокамери: попередження про вихід за межі смуги руху і система попередження про небезпеку наїзду на пішохода.
Система розпізнає дорожню розмітку і попереджає вас про ненавмисному виході за межі смуги руху на швидкості вище 70 км/год вібрацією рульового колеса і сигналами на панелі приладів. Попередження не подається, якщо ви навмисно змінили смугу руху — попередньо включили відповідний покажчик повороту. Крім того, камера розпізнає і пішоходів. При небезпеки зіткнення система також попередить вас і при необхідності ініціює гальмування.
Починаючи зі швидкості 15 км/год, система також попереджає про небезпеку зіткнення з рухається попереду автомобілем і одночасно готує гальма до швидкого реагування.

АКТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ З ФУНКЦІЄЮ STOP&GO.

Активний круїз-контроль з функцією Stop&Go і система попередження про зіткнення з функцією пригальмовування на базі радара забезпечать вам підвищений комфорт, ще більшу безпеку і ефективно підтримає вас в будь-який момент.
Радіолокаційні датчики безперервно сканують дорожнє полотно, адаптують вашу швидкість і підтримують безпечну дистанцію до рухається попереду автомобіля. Коли смуга руху звільниться, система автоматично збільшить швидкість автомобіля до заданої. А з попередженням про наїзд ви завжди будете почувати себе на дорозі впевнено, навіть коли круїз-контроль не активний. Якщо автомобіль перед вами різко загальмує, то сигналізатор подасть спочатку світловий, а потім звуковий сигнал. Якщо ви не натиснете гальмо, то ваш BMW загальмує сам.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW.

Повноколірний проекційний дисплей BMW відображає актуальну інформацію безпосередньо в полі зору водія, дозволяючи йому повністю зосередитися на водінні. На дисплей можуть бути виведені такі дані, як поточна швидкість, а також (в залежності від оснащення) інформація навігаційної системи, обмеження швидкості (включаючи заборону обгону), дані телефону і розважальної системи (списки номерів або музичних композицій), а також інформація і попередження від різних систем допомоги водієві.
Символи, що проектуються на лобове скло, відображаються у високому дозволі і в кольорі, при цьому віртуальне зображення знаходиться на відстані приблизно 2,3 м перед автомобілем. Завдяки цьому інформація зчитується дуже зручно, а водій практично не відволікається від дороги.
Яскравість зображення автоматично коригується залежно від умов зовнішнього освітлення. Крім того, в системі передбачені денний і нічний режими, а також коригування висоти зображення. Ви також можете вибрати, яка інформація повинна виводитися на дисплей, крім даних про поточну швидкість та інформації систем допомоги водієві.

ПАРКУВАННЯ.

Для BMW 3-ї серії Турінг доступні опціональні інтелектуальні системи, що полегшують маневрування при в'їзді та виїзді з парковки. Такі корисні функції як відеокамера заднього виду, асистент паркування і круговий огляд підвищують вашу впевненість у будь-яких ситуаціях парковки — і особливо в тісних місцях і в ситуаціях, коли ваш огляд обмежений.

Відеокамера заднього виду

Збереження огляду в складних ситуаціях завдяки інноваціям BMW ConnectedDrive: До п'яти камер в BMW 3 серії Турінг відкривають вам нові ракурси і роблять видимим невидиме раніше.
Відеокамера заднього виду допомагає при парковці. Виведені на дисплей інтерактивні лінії колії коліс показують водієві, чи достатньо вбрання паркувальний простір. Функція масштабування може збільшити зображення настільки, що ви без проблем состикуете фаркоп з причепом.

Паркувальний асистент

Паркувальний асистент BMW ConnectedDrive допоможе при пошуку місць для парковки. З ним ви зможете безпечно виконати паралельну парковку.
На швидкості до 35 км/год ультразвукові датчики в арках передніх коліс виконують пошук вільних місць (довжина автомобіля плюс близько 1,5 метрів), а ви можете необмежено зосередитися на інших учасниках дорожнього руху. Сині стрілки на дисплеї управління показують відповідні вільні місця праворуч і ліворуч.
Коли система почне рулювання, вам залишиться лише включити потрібну передачу і натискати педалі. Відповідні інструкції виводяться на дисплей управління, разом з попередженнями аварійного зближення при парковці і зображенням з камери заднього виду.

Круговий огляд

Додаткове обладнання «Круговий огляд» включає в себе додаткові камери. Дві камери бічного огляду в передньому бампері спрямовані вліво і вправо. Обидва зображення одночасно виводяться на дисплей управління. Таким чином, навіть при виїзді на перехрестя з поганим оглядом жоден учасник дорожнього руху не залишиться непоміченим.
На основі зображень з додаткових камер верхнього огляду в зовнішніх дзеркалах і відеокамери заднього виду електроніка створює вигляд автомобіля і його оточення з висоти пташиного польоту, при цьому кут огляду становить 270°. Будь то в'їзд або виїзд з парковки — кожен маневр стає простіше і безпечніше.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PROFESSIONAL.

Навігаційна система Professional видає повністю тривимірну картинку в поєднанні з інноваційною концепцією управління індикацією і численними функціями для навігації, офісних додатків і мультимедіа.
Будучи інтегрованим рішенням, навігаційна система Professional має безліч переваг. Кольоровий дисплей з чудовим дозволом виглядає дуже ефектно. Завдяки високій контрастності і разюче чіткому зображенню він дуже добре читаємо. Система має функцію швидкого запуску, вибудовує маршрут за лічені секунди, дає індивідуальні рекомендації щодо зниження витрат, а тривимірна навігація значно спрощує орієнтацію в большом городе.

Сенсорний контролер iDrive

Сенсорний контролер iDrive з кнопками вибору меню, вісьмома програмованими кнопками і голосовим управлінням забезпечує інтуїтивне управління, дозволяючи вводити адресу місця призначення за допомогою рукописного введення на його сенсорної поверхні. Завдяки тривимірній карті з супутниковими зображеннями і фотореалістичними видами обраних пам'яток навігація перетворюється в захоплююче проведення часу.

Автоматичне оновлення карт

Оновлення карт доступні безкоштовно в дилерських центрах BMW протягом 3 років. В рамках структури BMW ConnectedDrive в деяких європейських країнах система автоматично оновлює картки протягом трьох років з частотою до чотирьох разів на рік.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НЕБЕЗПЕКУ ПРИ ПЕРЕСТРОЮВАННІ.

На швидкостях вище 20 км/год система попередження про небезпеку перестроювання, заснована на принципі радара, виявляє наближаються автомобілі в «мертвій зоні» і в сусідній смузі. Коли водій бачить трикутний застережливий сигнал зовнішніх дзеркалах заднього виду, це вказує на присутність автомобілів в критичною зоні. Якщо, незважаючи на отримане попередження, водій підтверджує свій намір про перестроюванні, включивши покажчик повороту, він отримує повідомлення про небезпечну ситуацію в вигляді вібрації на рульовому колесі і миготливого трикутного попереджувального сигналу в зовнішніх дзеркалах заднього виду.

ІНДИКАТОР ОБМЕЖЕННЯ ШВИДКОСТІ З ІНДИКАЦІЄЮ ЗАБОРОНИ НА ОБГІН.

Залишайтеся на безпечній стороні: індикатор відображає на панелі приладів або проекційному дисплеї чинне на даний момент обмеження швидкості і інформацію про наявність заборон на обгін.
Спеціальна камера відстежує відповідні дорожні знаки. Ця інформація обробляється блоком управління разом з даними системи навігації. Задіюючи додаткові функції автомобіля, система також здатна розпізнавати змінні обмеження швидкості, наприклад обмеження, що діють тільки в сиру погоду або в конкретний час доби. Дане обладнання пропонується лише з навігаційною системою Business або Professional.

НЕОСЛІПЛЮЮЧА СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ ДАЛЬНІМ СВІТЛОМ BMW SELECTIVE BEAM.

Неосліплююча система автоматичного управління дальнім світлом BMW Selective Beam в рамках BMW ConnectedDrive в залежності від ситуації регулює дальнє світло і оптимально освітлює дорогу, звільняючи водія від необхідності перемикань. Якщо система включена, то відеосенсор з внутрішньої сторони переднього дзеркала контролює освітленість і рухається попереду транспорт на відстані до 400 метрів. На підставі сигналів відеосенсор система вирішує, наскільки сильним може бути дальнє світло, і плавно регулює його. Зустрічний транспорт реєструється вже на відстані близько кілометра. Спеціальний механізм в фарі вибірково блокує дальнє світло, виключаючи осліплення.