Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ДОТРИМУЙТЕСЯ СВОГО ШЛЯХУ. І НЕХАЙ ЗА ВАМИ ПРЯМУЄ ВЕСЬ СВІТ.

Послуги і додатки BMW ConnectedDrive* в BMW 4 серії Гран Купе.

Зв'язок, інформація та розваги — з сервісами і додатками BMW ConnectedDrive Ви відчуєте свою мобільність абсолютно по-новому.

КОНСЬЄРЖ-СЕРВІС.

Якщо Вам завжди було цікаво, яке мати в своєму розпорядженні персонального дворецького, консьєрж-сервіс BMW ConnectedDrive надасть Вам таку можливість. Єдиного натискання кнопки в меню досить, щоб зв'язатися з Інформаційним центром BMW ConnectedDrive, співробітник якого виступить в ролі Вашого асистента, поки Ви перебуваєте в дорозі.
Чи шукаєте Ви якийсь конкретний ресторан, найближчий банкомат або цілодобову аптеку — співробітник інформаційного центру BMW ConnectedDrive завжди готовий прийти до Вас на допомогу, відправивши необхідну інформацію безпосередньо в навігаційну систему Вашого автомобіля. Консьєрж-сервіс працює незалежно від телефону водія і цілодобово і без вихідних.

СЕРВІСИ BMW CONNECTEDDRIVE.

Завдяки опції «Сервіси BMW ConnectedDrive» в шляху в Вашому розпорядженні широкий спектр інформаційно-розважальних функцій і корисних додатків. До Ваших послуг сервіс BMW Online, що надає доступ до свіжої інформації з прив'язкою до місця розташування (погода, новини), а також онлайн-пошук або офісні функції (електронна пошта). Крім того, Ви можете ще більше індивідуалізувати Ваш BMW, вибравши, які з додатків відображати на екрані, наприклад, інформацію про паркування або туристичний путеводітель.Функціонал також включає в себе легкий і безпечний доступ до мобільних додатків, наприклад, з додатком BMW Connected. У опцію «Сервіси BMW ConnectedDrive» входить безліч додаткових послуг, які зроблять подорож за кермом BMW ще приємніше.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНЮ СИТУАЦІЮ ОНЛАЙН.

Система інформації про дорожню ситуацію онлайн (Real Time Traffic Information — RTTI) постійно забезпечує Вас найбільш актуальними відомостями про ситуацію на дорогах.
У режимі реального часу Ви отримуєте точні відомості про місцезнаходження та тривалості автомобільних пробок. Інформація про рух надходить з багатьох джерел, зокрема, це і інформація про переміщення мобільних телефонів в стільникових мережах, і GPS-дані корпоративних транспортних засобів, і додатки для смартфонів, і поліцейські звіти, і дорожні камери, що аналізують швидкість транспортних потоків. Одержані дані ретельно аналізуються, дозволяючи визначити місце розташування транспортного затору з точністю до кількох метрів, також враховується обстановка за попередні періоди, що дозволяє прогнозувати розвиток ситуації, наприклад, в години пік, вихідні або святкові дні. Завдяки цьому система RTTI в режимі реального часу надає інформацію про поточну ситуацію на автомагістралях, основних дорогах і заміських трасах, а також на безлічі міських маршрутів, і за допомогою вбудованої в автомобіль SIM-карти відображає їх на екрані навігаційної системи, при можливості рекомендуючи альтернативні маршрути проїзду. Для наочності вулиці в навігаційній карті фарбуються в зелений, жовтий, оранжевий або червоний кольори в залежності від інтенсивності руху.
Система інформування про дорожню ситуацію онлайн пропонується тільки в поєднанні з опцією «Сервіси BMW ConnectedDrive» і навігаційною системою Professional або Business.

ФУНКЦІЯ ДИКТУВАННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ.

Завдяки навігаційній системі Professional, Bluetooth-з'єднання і сервісів ConnectedDrive Вам вже не обов'язково брати в руки телефон.
Весь текст тепер можна вводити за допомогою голосу. Функція диктування дозволяє перетворювати мова в текст, який потім можна надіслати електронною поштою або в текстовому повідомленні. Функцію диктування можна також використовувати для створення записів в сервісах Facebook і Twitter за допомогою додатків BMW Apps. Функція диктування безкоштовна протягом перших 60 днів. Для продовження користування функцією необхідно укласти договір з компанією Nuance® про платний обслуговуванні.

*Список підтримуваних мов Ви можете подивитися на офіційному сайті компанії Nuance®.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ВИКЛИКУ.

Інтелектуальна система екстреного виклику дозволяє цілодобово отримувати допомогу і поради від спеціально підготовлених співробітників на Вашій рідній мові, навіть якщо Ви перебуваєте за кордоном.
У разі серйозної аварії, при якій спрацювали подушки безпеки або преднатяжители ременів, інтелектуальна система автоматично пошле аварійний виклик. Необхідні дані, наприклад точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії і можливі травми водія і пасажирів, передаються в контактний центр BMW за допомогою інтегрованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання Вашого мобільного телефону. Співробітники контактного центру BMW повідомлять про те, що трапилося в найближче відділення служби порятунку і надаватимуть підтримку по телефону до тих пір, поки вона не прибуде на місце події. Аварійний виклик можна активувати вручну, наприклад якщо в допомоги потребують інші учасники руху.

* Деякі з перерахованих сервісів та додатків можуть бути недоступні на території України.