Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ДОВІРТЕСЯ НАДІЙНИМ ПОМІЧНИКАМ.

Системи підтримки водія BMW ConnectedDrive в кабріолеті BMW 6 серії.

Безліч інноваційних технологій надає вам підтримку в дорозі, гарантуючи високий комфорт і безпеку в поїздці і дозволяючи вам зосередитися на тому, що дійсно важливо, — спокійному задоволенні від водіння.

АСИСТЕНТ ВОДІННЯ PLUS.

Система Driving Assistant Plus включає не тільки цілий ряд систем підтримки водія, систему попередження про виїзд зі смуги, систему контролю зближення і попередження про пішоходів з функцією пригальмовування в місті, а й активний круїз-контроль з функцією Stop & Go, що забезпечує додатковий комфорт в поїздці.
Активний круїз-контроль підтримує встановлену водієм швидкість, а також дистанцію до рухається попереду автомобіля на швидкості до 210 км / ч. У повільному потоці або в заторах автомобіль здатний підтримувати встановлену дистанцію до рухається попереду автомобіля, автоматично прискорюючись і вповільнюючись до повної зупинки. Функція попередження про наближення негайно реагує, якщо автомобіль перед вами різко сповільнюється. Система працює поетапно: спочатку відображається застережливий символ, потім символ починає блимати і включається звукове попередження і, нарешті, система задіє гальма.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW.

Повноколірний проекційний дисплей BMW відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія, що дозволяє повністю сконцентруватися на водінні. Тут, зокрема, відображаються поточна швидкість, вказівки навігаційної системи, обмеження швидкості включаючи повідомлення про заборону обгону, списки телефонів і даних розважальної системи, а також інформація і попередження систем допомоги водієві.
Символи, що проектуються на лобове скло, відображаються у високому дозволі і повному кольорі. Проекція знаходиться на відстані 2,3 м перед автомобілем і розташована оптимально. Тому інформація зчитується легко, зручно і так, що водій майже зовсім не відволікається від дороги.
Яскравість зображення автоматично підлаштовується до умов освітлення. Крім того, в системі передбачені денний і нічний режими, а проекція регулюється по висоті. Також можна визначити види додаткових даних, які слід відображати на лобовому склі крім поточної швидкості і попереджень систем допомоги водієві.

 

Проекційний дисплей BMW.

Подивіться ролик про цю систему

АСИСТЕНТ ПАРКУВАННЯ.

Асистент паркування полегшує процес паралельної парковки. Незалежно від того, чи активована система чи ні, вона оцінює потенційно придатні для паркування місця, якщо автомобіль рухається з невеликою швидкістю (не більше 35 км/год) на відстані не більше 1,5 м від ряду припаркованих автомобілів. Якщо місця достатньо, водій просто включає індикатор і асистент маневрування при парковці приймає на себе рульове управління, а водієві залишається тільки натискати педалі акселератора й гальма і перемикати передачі. Система також показує вказівки на дисплеї управління і подає додаткові звукові сигнали. Це дозволяє водієві розслабитися і припаркувати автомобіль безпечніше.

СИСТЕМА НІЧНОГО БАЧЕННЯ BMW NIGHT VISION З ФУНКЦІЄЮ РОЗПІЗНАВАННЯ ЛЮДЕЙ.

Система нічного бачення BMW Night Vision з функцією розпізнавання людей забезпечує видимість за межами світлового конуса фар і дозволяє в темний час доби розпізнавати людей і великих тварин на великій відстані. Теплова камера, розташована за гратами радіатора, контролює простір перед автомобілем і передає отримані зображення на дисплей управління. Розпізнавання людей і тварин можливо на відстані прим. до 300 м.
Крім того, на підставі швидкості руху і кута повороту рульового колеса система оцінює ймовірну небезпеку з боку розпізнаних об'єктів. У разі серйозної небезпеки на відеозображенні і на пропонованому в якості опції проекційному дисплеї BMW з'являється червоний миготливий символ (тварина або людина). Також включається попереджувальний сигнал і гальмівна система приводиться в готовність.
Ця функція попередження автоматично активується при запуску автомобіля. Тому в разі небезпеки попередження надходить навіть при вимкненому індикації. Система нічного бачення BMW Night Vision з функцією розпізнавання людей — інновація BMW ConnectedDrive.

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ДАЛЬНІМ СВІТЛОМ BMW SELECTIVE BEAM.

Система автоматичного управління дальнім світлом BMW Selective Beam робить водіння в темний час доби менш стомлюючим для водія і безпечнішим. Ця функція забезпечує найкращу видимість в темний час доби, не засліплюючи інших водіїв. Розпізнаючи інших учасників руху, система вибірково змінює форму світлового потоку, щоб виключити осліплення. Довжина освітлюваної ділянки може перевищувати 400 м, що дозволяє швидше розпізнати небезпеку, а також допомагає дотримуватися обраної смуги руху.

КРУГОВИЙ ОГЛЯД.

Система кругового огляду включає в себе функції заднього виду, виду зверху і бічного огляду. Камери в зовнішніх дзеркалах в поєднанні з камерою заднього виду забезпечують огляд автомобіля з охопленням в 270°.
Вид згори відтворює зображення простору на всі боки автомобіля для більш комфортного маневрування. Функція бокового огляду допомагає водієві оцінювати ситуацію при наближенні до погано проглядаються ділянкам, наприклад виїздів і непросматріваемих перехресть. Дві цифрові відеокамери в передній частині автомобіля контролюють обстановку перед автомобілем, що дозволяє завчасно виявляти наближаються транспортні засоби та правильно на них реагувати. При швидкості вище 15 км/год функція бічного огляду автоматично відключається. Також є можливість вибору і активації одного з трьох варіантів огляду: камера заднього виду, вид зверху і бічний огляд.
Відеокамери активуються при включенні заднього ходу, при натисканні кнопки PDC або кнопки бічного огляду, а зображення виводиться на дисплей управління.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PROFESSIONAL З СЕНСОРНИМ КОНТРОЛЕРОМ IDRIVE.

Навігаційну систему Professional відрізняють витончений дизайн і вражаючий набір функцій. Зручна в управлінні навігаційна система з сенсорним контролером iDrive і дисплеєм управління оснащується пристроєм гучного зв'язку з USB-інтерфейсом і голосовим управлінням. До складу системи також входять: аудіосистема BMW Professional з DVD-приводом і 20 Гб вбудованої пам'яті для зберігання аудіофайлів і бази назв композицій. Крім того, система дозволяє виводити на дисплей альтернативні маршрути в режимі онлайн. Найбільш часто використовувані об'єкти інфраструктури (POI, Point of Interest), такі як АЗС, готелі і аналогічні об'єкти, відображаються в меню POI в вигляді символів в порядку частоти пошуку. Нерухомий кольоровий дисплей 10,2 "з високою роздільною здатністю з режимом роздільного екрану гарантує оптимальну наочність надання інформації.
Сенсорний контролер iDrive робить систему інтуїтивно зрозумілою. Наприклад, ви можете просто написати адресу пункту призначення на сенсорної поверхні. Крім цього, управляти системою можна за допомогою клавіш прямого набору, вісьмома функціональними клавішами і голосом. Завдяки функції тривимірного відображення карти на тлі супутникових знімків з фотореалістичним поданням обраних пам'яток навігація перетворюється в надзвичайно цікавий процес.

 

Система навігації Professional.

Подивіться ролик про цю систему

Сенсорний контролер iDrive

Сенсорний контролер iDrive (входить до складу навігаційної системи Professional) дозволяє зручно працювати з дисплеєм управління однією рукою. За допомогою інтегрованої в контролер сенсорної панелі ви можете легко вводити в систему різну інформацію, таку як місця призначення для навігаційної системи, використовуючи звичайний рукописний ввід.
Контролер можна обертати і натискати на ньому клавіші для доступу до безлічі функцій, зміни різних налаштувань і гортання списків. В основі взаємодії з контролером лежать тактильні відчуття, тому з ним так легко і зручно працювати. Це значно полегшує життя водієві, оскільки дозволяє практично не відволікатися від керування автомобілем. Всі функції, управління якими здійснюється за допомогою контролера, відображаються на дисплеї управління.