Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ОБИРАЙТЕ СВІЙ ШЛЯХ, І НЕХАЙ ІНШІ ПРЯМУЮТЬ ЗА ВАМИ.

Служби і мобільні додатки BMW ConnectedDrive в кабріолеті BMW 6 серії.

Зв'язок, інформація і розваги — з послугами і додатками BMW ConnectedDrive ви відчуєте мобільність абсолютно по-новому. Ви можете просто встановити додаток BMW Connected на свій смартфон і підключити його до системи iDrive вашого кабріолета BMW 6 серії за допомогою вбудованого адаптера. Це дозволить вам, наприклад, отримати доступ до мереж Facebook і Twitter, а також записам календаря з екрану вашого автомобіля або отримати інформацію про вашому поточному місцезнаходження з Wiki Local.

СЕРВІСИ CONNECTEDDRIVE.

Опція служб BMW ConnectedDrive лежить в основі системи BMW ConnectedDrive, що надає водієві інформацію, розважальні послуги та сервісні функції під час поїздки.
У їх число входить система BMW Online з актуальними місцевими новинами і погодою, онлайн-пошуком від GoogleTM, а також рядом офісних функцій. В меню «Додатки» можна створити власний набір служб, таких як веб-камери, ціни на паливо, інформація про парковках, путівники і довідники про готелі.
Також є можливість зручного, надійного і необмеженого доступу до обраним додатків для смартфона. BMW ConnectedDrive - це ще й магазин BMW ConnectedDrive Store, де в будь-який час і в будь-якому місці можна підключити служби і додатки на свій смак. У BMW ConnectedDrive є цілий ряд подібних функцій, які перетворять кожну поїздку в BMW на справжню пригоду.

 

Сервіси ConnectedDrive.

Дивитися ролик

Додатки

Функція Apps являє собою платформу, що дозволяє зручно використовувати ряд додатків смартфона в автомобілі BMW. Прагнучи розширити список доступних своїм клієнтам додатків, BMW не тільки розробляє свої власні додатки, такі як BMW Connected і M Laptimer, але і працює в тісній співпраці зі своїми партнерами, такими як Napster, GoPro, Deezer, Spotify і Audible, що дозволяє безпечно і зручно використовувати ці додатки в автомобілі.
Просто підключіть сумісний смартфон до автомобіля за допомогою вбудованого адаптера (при наявності) або USB-кабелю. Всіма функціями програми можна комфортно керувати за допомогою контролера iDrive. Список додатків, доступних для використання в автомобілі, постійно розширюється завдяки тісній співпраці BMW і безлічі компаній-розробників. Додаткова інформація наведена на сайті www.bmw.com/apps.

Точка доступу BMW Car Hotspot LTE

Точка доступу BMW Car Hotspot LTE (WLAN) дозволяє вам скористатися високошвидкісним каналом доступу до Інтернету навіть під час поїздки. Підключитися до точки доступу можна за допомогою цілого ряду пристроїв, від iPod™ і iPad™ до портативних ПК і мобільних телефонів різних виробників.

КОНСЬЄРЖ-СЕРВІС.

Хочете мати особистого «дворецького»? До ваших послуг консьєрж-сервіс від BMW ConnectedDrive. Натисканням кнопки водій з'єднується з представником контактного центру BMW, який виконує функції «персонального помічника» на дорозі.
Пошук ресторану, найближчого банкомату або чергової аптеки тепер не проблема — співробітник інформаційного центру BMW готовий прийти на допомогу і вислати адресу безпосередньо в систему навігації. Довідкова служба працює незалежно від мобільного телефону водія, доступна дому та за кордоном цілодобово, сім днів на тиждень і абсолютно безкоштовно.

 

Консьєрж-сервіс.

Дивитися ролик

BMW CONNECTEDDRIVE STORE.

У будь-який час і в будь-якому місці можна підключити окремі служби та додатки в магазині BMW ConnectedDrive Store. Служби і додатки можна підібрати і замовити індивідуально навіть після покупки BMW. Завдяки цьому клієнти можуть вибрати потрібні служби і додатки BMW ConnectedDrive безпосередньо з автомобіля, підібравши їх відповідно до власних уподобань.
Пропоновані в магазині BMW ConnectedDrive Store служби і додатки були спеціально розроблені відповідно до потреб і запитів водіїв BMW. Термін дії окремих служб також можна вибрати індивідуально. Це дозволяє клієнтам купувати служби тільки на певний проміжок часу, наприклад на час вихідних.
Доступ до магазину BMW ConnectedDrive Store здійснюється як в дорозі з вашого BMW, так і через онлайн-портал клієнта My BMW ConnectedDrive. В цьому випадку вибрані служби і додатки стають доступні в автомобілі практично відразу після придбання. У будь-який час магазин BMW ConnectedDrive Store надає актуальну інформацію про доступні службах і додатках.

 

BMW ConnectedDrive Store.

Дивитися ролик

РОЗВАЖАЛЬНА ОНЛАЙН-СИСТЕМА.

Ідеальна пісня для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою. Служба Online Entertainment пропонує прямий і необмежений доступ до більш ніж 22 мільйонам музичних композицій з вашого BMW без використання смартфона або іншого пристрою. Ви зможете знайти безліч музичних записів на будь-який смак. Під час звучання музичного твору в автомобілі воно автоматично завантажується на вбудований жорсткий диск розважальної системи, гарантуючи безперервність відтворення навіть при перебоях із зв'язком.
Служба Online Entertainment надає річний доступ за фіксованою ціною до ресурсів будь-якої компанії-партнера BMW, наприклад Napster, яким можна користуватися в шести європейських країнах без додаткової плати: в Німеччині, Франції, Великобританії, Італії, Іспанії та Нідерландах.

ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ.

Різними функціями, такими як відмикання і замикання автомобіля, можна керувати віддалено за допомогою служби Remote Services і безкоштовного додатку My BMW Remote (доступно в Apple App Store і Google Play Store). Ви також можете відправляти в навігаційну систему адреси, знайдені за допомогою пошуку Google™ (при наявності навігаційної системи). Крім того, є можливість відображення місцезнаходження автомобіля. Для використання цієї функції клієнтам потрібно просто активувати службу Remote Services на порталі клієнта My BMW ConnectedDrive за адресою www.bmw-connecteddrive.com.

 

Дистанційне керування автомобілем.

Дивитися ролик

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНУ ОБСТАНОВКУ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ.

Служба Real Time Traffic Information (RTTI) в будь-який час надає найактуальнішу інформацію про дорожній рух. При цьому передається точна інформація про місце і тривалості труднощів, щоб водій міг практично в реальному часі оцінити ситуацію на автомагістралях, шосе і численних маршрутах в межах міста. Рекомендації по об'їзду допомагають знайти найбільш економічний шлях до мети. Як джерела даних використовуються анонімні дані GPS-профілів вибірки автомобілів, додатки смартфонів і дані поліції, а також враховуються сформовані схеми завантаженості доріг, наприклад в години пік.
Для характеристики дорожньої обстановки дороги забарвлюються в зелений, жовтий, оранжевий або червоний колір.

 

Інформація про дорожньо-транспортну обстановку в режимі реального часу.

Дивитися ролик

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЕКСТРЕНИЙ ВИКЛИК.

Інтелектуальний екстрений виклик — це цілодобова і оперативна допомога в екстрених ситуаціях і підтримка від спеціально підготовлених співробітників на рідній мові водія, в тому числі за кордоном. У разі серйозної аварії, при якій спрацювали подушки безпеки або натяжители ременів безпеки, автоматично спрацьовує функція інтелектуального екстреного виклику. Необхідні для надання допомоги дані (точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії і можливі травми водія і пасажирів) передаються в контактний центр BMW за допомогою вбудованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. Контактний центр BMW доводить до відома найближчий координаційний центр по рятувальних операцій і забезпечує допомогу по телефону до прибуття рятувальників. Екстрений виклик також може бути активований вручну, наприклад, якщо на дорозі потрібна допомога іншим.

 

Інтелектуальний екстрений виклик.

Дивитися ролик