Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

БЕЗСУМНІВНА ДОСКОНАЛІСТЬ.

Комфорт в BMW 6 серії Гран Купе.

Орієнтований на водія кокпіт дозволяє повністю сконцентруватися на дорозі, сидіння в задній частині салону мають спортивний характер одномісного варіанту. У салоні з обробкою високоякісними матеріалами і приголомшливою системою динаміків ви відчуєте незабутнє відчуття комфорту. Завдяки раціональному розміщенню місць для зберігання напоїв і дрібних речей пасажири не відчувають себе обмежено і повністю насолоджуються поїздкою.

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДИСПЛЕЙ НА ПАНЕЛІ ПРИЛАДІВ.

Багатофункціональний дисплей з діагоналлю 10,25 дюйма, виконаний за технологією Black Panel, забезпечує ефектний показ характерних для BMW круглих інструментів. Завдяки відображенню взаємозалежної інформації він допомагає водієві сконцентруватися на головному — на водінні.
Різні режими і їх функції відображаються на приладовій панелі в різному кольорі і графіку для кожного з трьох режимів — COMFORT, ECO PRO і SPORT. У той час як оформлення режиму COMFORT не зазнало істотних змін, в націленому на максимальну економічність режимі ECO PRO на дисплеї переважає синій колір, змінені індикація програми EfficientDynamics і відображення додаткового запасу ходу. Режимі SPORT, в якому індикація витримана в червоних тонах, відображається поточна потужність двигуна.
На багатофункціональний дисплей виводяться також навігаційні дані, вказівки прогнозує асистента, телефонні списки і плейлисти.

ВІДЧУТТЯ ПРОСТОРУ.

Кожна деталь в салоні BMW 6 серії Гран Купе орієнтована на максимальний комфорт. Водій і передній пасажир можуть насолоджуватися спортивним стилем кокпіта, а до послуг задніх пасажирів — ергономічні сидіння і багато вільного простору.
На задній центральний підлокітник можна поставити напої. Передбачені відсіки для дрібних речей. Автоматична чотирьохзонний система клімат-контролю дозволяє індивідуально регулювати температуру для кожного з чотирьох сидінь. Сонцезахисні шторки з електроприводом на задньому склі і стеклах задніх дверей захистять від сторонніх поглядів і яскравого літнього сонця. При нетривалих поїздках на третьому місце в задньому ряду комфортно розміститься п'ята людина.
Якщо потрібно перевезти багато багажу, можна скористатися системою наскрізний навантаження, а також скласти роздільні спинки (40:60) задніх сидінь і збільшити об'єм багажного відділення з 460 до 1265 л.

ОРІЄНТАЦІЯ НА ВОДІЯ.

Розкіш комфортного водіння: на BMW 6 серії Гран Купе кожен перемикач, кожен індикатор і кожен орган управління завжди перебуває там, де ви його чекаєте побачити.
Зліва від рульового колеса знаходяться перемикачі систем допомоги водієві і освітлення, а прямо перед вами — ретельно продумана панель приладів з усією інформацією, необхідною для безпечного водіння. Інформацію можна вивести в поле зору водія на опціональний проекційний дисплей BMW.
Праворуч від водія передбачено місце для замовляється додатково окремо розташованого кольорового дисплея з діагоналлю 10,25 дюйма. Нижче знаходяться кнопки швидкого доступу, які можна самостійно запрограмувати на кращі функції і настройки. Під ними розташовані органи управління системи кондиціонування.
Важіль перемикання передач з перемикачем системи регулювання динаміки руху зручно розташований на центральній консолі — в безпосередній близькості від водія. Поруч з важелем КПП знаходиться сенсорний контролер iDrive, близько до переднього пасажиру, так що він теж може легко керувати ним однією рукою.

СИСТЕМА КОМФОРТНОГО ДОСТУПУ.

Інноваційна і зручна у використанні система комфортного доступу дозволяє відмикати двері автомобіля і запускати двигун, не користуючись безпосередньо ключем. Коли ви наближаєтеся до автомобіля, система автоматично розпізнає ключ, який може знаходитися в кишені брюк або портфелі. Після автоматичного відмикання дверей можна завести двигун кнопкою START-STOP. Безпека системи гарантується надійним механізмом аутентифікації ключа.

АВТОНОМНА СИСТЕМА ОПАЛЕННЯ.

Автономна система опалення з дистанційним управлінням — ідеальне рішення для зимової холоднечі і прохолодних днів. Вона дозволяє швидко прогріти салон до комфортної температури при вимкненому двигуні.
В ролі джерела тепла виступає водяний обігрівач, який отримує енергію від паливної системи. Одночасно через систему охолодження нагрівається холодний двигун. Це додатково знижує витрату палива на стадії прогріву двигуна. Автономна система опалення включається по таймеру при зовнішній температурі нижче 15°C. Вручну її можна включити при будь-якій температурі.