Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ДОВІРТЕСЯ НАДІЙНИМ ПОМІЧНИКАМ.

Системи допомоги водієві BMW ConnectedDrive в BMW 6 серії Гран Купе.

Численні інноваційні технології роблять водіння менш стомлюючим, гарантують комфорт і забезпечують безпеку на найвищому рівні. І ви можете повністю віддатися безтурботному задоволенню за кермом.

АСИСТЕНТ ВОДІННЯ PLUS.

Асистент водіння Plus включає в себе не тільки системи з пакету Асистент водіння — систему попередження про вихід за межі смуги руху і системи попередження про небезпеку зіткнення і наїзду на пішохода з функцією пригальмовування в умовах міста. Сюди входить також активний круїз-контроль з функцією Stop&Go для додаткового комфорту.
Активний круїз-контроль підтримує задану швидкість до 210 км/год і дистанцію до наступного попереду транспортного засобу. В повільно рухається транспортному потоці або в дорожніх заторах автомобіль автоматично розганяється і гальмує, підтримуючи задану дистанцію до йде попереду автомобіля аж до повної зупинки. Крім того, система швидко зреагує, якщо автомобіль перед вами різко загальмує. Ця функція попередження — багатоступенева. Спочатку з'являється застережливий символ, потім цей символ починає блимати і подається звуковий сигнал, після чого виконується різке гальмування.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW.

Повноколірний проекційний дисплей BMW відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія, що дозволяє повністю сконцентруватися на водінні. Тут, зокрема, відображаються поточна швидкість, вказівки навігаційної системи, обмеження швидкості включаючи повідомлення про заборону обгону, списки телефонів і даних розважальної системи, а також інформація і попередження систем допомоги водієві.
Символи, що проектуються на лобове скло, відображаються у високому дозволі і повному кольорі. Проекція знаходиться на відстані 2,3 м перед автомобілем і розташована оптимально. Тому інформація зчитується легко, зручно і так, що водій майже зовсім не відволікається від дороги.
Яскравість зображення автоматично підлаштовується до умов освітлення. Крім того, в системі передбачені денний і нічний режими, а проекція регулюється по висоті. Також можна визначити види додаткових даних, які слід відображати на лобовому склі крім поточної швидкості і попереджень систем допомоги водієві.

 

Проекційний дисплей BMW.

Дивитися ролик

ПАРКУВАЛЬНИЙ АСИСТЕНТ.

Паркувальний асистент полегшує паралельну парковку автомобіля в просвітах між машинами. На швидкості до 35 км/год система вимірює довжину всіх паркувальних місць, повз які ви проїжджаєте на відстані 1,5 м. Вибравши місце для парковки, досить включити покажчик повороту. Паркувальний асистент візьме на себе рульове управління, тоді як від вас буде потрібно лише натискати педалі газу і гальма і перемикати передачі. При цьому система виводить на дисплей управління інструкції з управління і додаткові звукові сигнали. В результаті: всякий раз, паркуясь, ви відчуваєте більш високий рівень безпеки.

СИСТЕМА НІЧНОГО БАЧЕННЯ BMW NIGHT VISION З ФУНКЦІЄЮ РОЗПІЗНАВАННЯ ЛЮДЕЙ.

Система нічного бачення BMW Night Vision з функцією розпізнавання людей забезпечує видимість за межами світлового конуса фар і дозволяє в темний час доби розпізнавати людей і великих тварин на великій відстані. Теплова камера, розташована за гратами радіатора, контролює простір перед автомобілем і передає отримані зображення на дисплей управління. Розпізнавання людей і тварин можливо на відстані прим. до 300 м.
Крім того, на підставі швидкості руху і кута повороту рульового колеса система оцінює ймовірну небезпеку з боку розпізнаних об'єктів. У разі серйозної небезпеки на відеозображенні і на пропонованому в якості опції проекційному дисплеї BMW з'являється червоний миготливий символ (тварина або людина). Також включається попереджувальний сигнал і гальмівна система приводиться в готовність.
Ця функція попередження автоматично активується при запуску автомобіля. Тому в разі небезпеки попередження надходить навіть при вимкненому індикації. Система нічного бачення BMW Night Vision з функцією розпізнавання людей — інновація BMW ConnectedDrive.

НЕОСЛІПЛЮЮЧА СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ ДАЛЬНІМ СВІТЛОМ BMW SELECTIVE BEAM.

Неосліплююча система автоматичного управління дальнім світлом робить водіння в темний час доби менш стомлюючим для водія і безпечнішим. Ця функція забезпечує найкращу видимість в темний час доби, не засліплюючи інших водіїв. Розпізнаючи інших учасників руху, система вибірково змінює форму світлового потоку, щоб виключити осліплення. Довжина освітлюваної ділянки може перевищувати 400 м, що дозволяє швидше розпізнати небезпеку, а також допомагає дотримуватися обраної смуги руху.

КРУГОВИЙ ОГЛЯД.

Система кругового огляду включає в себе функції заднього виду, виду зверху і бічного огляду. Камери в зовнішніх дзеркалах в поєднанні з камерою заднього виду забезпечують огляд автомобіля з охопленням в 270°.
Верхній огляд відтворює зображення зони навколо дверей і з боків автомобіля для більш комфортного маневрування. Функція бокового огляду допомагає водієві оцінювати ситуацію при наближенні до погано проглядаються ділянкам, наприклад, виїздів та непросматріваемих перехресть. Дві цифрові відеокамери панелі з обох сторін передку автомобіля реєструють обстановку перед автомобілем. Це дозволяє завчасно виявляти наближаються транспортні засоби та правильно на них реагувати. Функція бокового огляду автоматично відключається при швидкості 15 км/год і вище. Також є можливість вибору і активації одного з трьох варіантів огляду — камера заднього виду, вид зверху і бічний огляд.
Відеокамери активуються при виборі передачі «R», натисканні кнопки PDC або кнопки бічного огляду. Зображення виводиться на дисплей управління.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PROFESSIONAL З СЕНСОРНИМ КОНТРОЛЕРОМ IDRIVE.

Навігаційну систему Professional відрізняють витончений дизайн і вражаючий набір функцій. Зручна в управлінні система навігації ідеально вписана в концепцію управління контролера iDrive і дисплея управління. Система включає в себе гарнітуру hands-free з інтерфейсом USB і голосовим управлінням, радіосистему BMW Professional з DVD-приводом, а також має 20 ГБ пам'яті для звукових файлів включаючи базу даних музичних композицій. Крім того, можна виводити на дисплей альтернативні маршрути. Найбільш популярні POI (Points of Interest, особливі цілі) в залежності від частоти пошуку відображаються в меню POI в вигляді символів (автозаправка, готель тощо). Нерухомий 10,25 " кольоровий дисплей з високою роздільною здатністю з Многоекранний режимом гарантує оптимальну счітиваемость і наочність.
Сенсорний контролер iDrive робить систему інтуїтивно зрозумілою. Наприклад, ви можете просто написати адресу пункту призначення на сенсорної поверхні. Управляти системою можна також клавішами прямого набору, вісьмома кнопками швидкого вибору і голосом. Завдяки функції тривимірного відображення карти на тлі супутникових знімків з фотореалістичним поданням обраних пам'яток навігація миттєво перетворюється в надзвичайно видовищний процес.

 

Навігаційна система Professional.

Дивитися ролик

Сенсорний контролер iDrive

Сенсорний контролер iDrive (компонентом навігаційної системи Professional) дозволяє працювати з дисплеєм управління однією рукою. Завдяки сенсорної панелі, інтегрованої в контролер, ви легко можете, наприклад, ввести в навігаційну систему дані про пункт призначення за допомогою рукописного введення.
Крім того, обертанням і натисненням контролера можна управляти багатьма функціями системи та переглядати списки. Контролер інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні. Водії по достоїнству оцінять сенсорне управління, оскільки воно практично не відволікає увагу від водіння. Всі команди, що вводяться з контролера, наочно відображаються на дисплеї управління.