Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ДОВІРТЕСЬ НАДІЙНИМ ПОМІЧНИКАМ.

Системи підтримки водія BMW ConnectedDrive в BMW 7 серії.

Безліч інноваційних технологій надає вам підтримку в дорозі, гарантуючи високий комфорт і безпеку в поїздці і дозволяючи вам зосередитися на тому, що дійсно важливо, - спокійному задоволенні від водіння.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PROFESSIONAL З СЕНСОРНИМ ДИСПЛЕЄМ TOUCH DISPLAY.

Навігаційна система Professional вражає своїм дизайном і спектром послуг екстра-класу: вона включає в себе вбудовану систему навігації зі зручним управлінням за допомогою сенсорного контролера iDrive і сенсорного дисплея. До складу системи входить функція голосового управління, аудіосистема BMW Professional з дисководом DVD, а також жорсткий диск ємністю 20 Гб для зберігання аудіофайлів. Крім того, навігаційна система здатна відображати «пробки», використовуючи інформацію про дорожньо-транспортної обстановці в режимі реального часу (RTTI). Вбудований кольоровий РК-дисплей діагоналлю 10,25 дюйма з функцією розподілу на основний і додатковий екрани забезпечує чудову наочність інформації.
Система підтримує різні способи введення, в тому числі використання сенсорного контролера iDrive, поверхня якого дозволяє вводити в навігаційну систему назви місць призначення за допомогою простого рукописного введення. Також можна використовувати сенсорний дисплей, систему управління жестами, голосове управління або одну з семи заздалегідь збережених закладок.
Протягом трьох років система автоматично оновлює карти до чотирьох разів на рік, завантажуючи дані для обраних європейських країн (функція входить в пакет BMW ConnectedDrive на домашньому ринку).
У представлені тут зображення можуть бути внесені зміни.

Автоматичне оновлення карт

Навігаційна система Professional останнього покоління автоматично оновлює карти до чотирьох разів на рік, використовуючи служби BMW ConnectedDrive. При наявності доступної карти для обраного заздалегідь регіону оновлення передається в автомобіль по бездротовому каналу через мережі мобільного зв'язку з використанням вбудованої SIM-карти.
Для автоматичного оновлення картографічних матеріалів не потрібно купувати ліцензію і оплачувати передачу даних, реєстрація також не потрібно. Не потрібно і ручна установка з використанням носія даних або за допомогою сервіс-партнера BMW. У процесі оновлення функції навігаційної системи доступні без обмежень.

АССИСТЕНТ ВОДІННЯ DRIVING ASSISTANT PLUS З АСИСТЕНТОМ ПОДРУЛІВАНІЯ ТА КОНТРОЛЮ СМУГИ РУХУ.

Асистент водіння Driving Assistant Plus забезпечує високий рівень комфорту руху в напівавтоматичному режимі завдяки активному круїз-контролю з функцією Stop & Go, а також підрулюючому асистентові руху в смузі. Поряд з функціями помічника водіння для підвищення безпеки передбачені такі функції, як попередження про виїзд зі смуги руху, функція утримання автомобіля в межах смуги руху з активним захистом від бічних зіткнень, попередження про небезпеку зіткнення і наїзди на пішоходів з функцією пригальмовування і система виявлення транспорту, рухається в поперечному напрямку.
Активний круїз-контроль підтримує задану швидкість (до 210 км / ч) і дистанцію до рухається попереду транспортного засобу. У тому ж діапазоні швидкостей доступна зручна функція асистента рульового управління і контролю смуги руху. Вона здатна взяти керування на себе і автоматично утримувати ваш BMW в середині смуги руху. Навіть в потоці повільно рухається транспорту і в пробці автомобіль підтримує встановлену дистанцію, автоматично вповільнюючись і прискорюючись.
У представлені тут зображення можуть бути внесені зміни.

Підрулюючий асистент руху в смузі і асистент руху в заторі

Асистент руху в смузі з асистентом руху в заторі можна активувати для зниження навантаження на водія при русі в монотонному режимі. При швидкості до 210 км / год автомобіль постійно утримується в центрі смуги руху.
Сучасна система управління використовує цілий ряд радарних систем, контролюючих зону навколо автомобіля, а також стереокамерами. З їх допомогою система орієнтується на обмежують смугу руху лінії розмітки, а також на рухоме попереду транспортний засіб. Вона автоматично підтримує потрібну дистанцію, регулює швидкість аж до повної зупинки і при необхідності задіє рульове управління. Таким чином, асистент рульового управління і контролю смуги руху - це ще один крок на шляху до автономного водіння.
Незважаючи на те що система здатна самостійно керувати автомобілем, відповідно до вимог закону водій як і раніше повинен тримати обидві руки на кермі. При порушенні даної вимоги система розпізнає це за допомогою датчиків в ободі рульового колеса і через деякий час попереджає водія звуковим сигналом, після чого переходить в режим очікування. Аналогічним чином система веде себе при включенні покажчика повороту для зміни смуги руху або при невиконанні умов експлуатації, таких як мінімальна ширина смуги руху.

Функція утримання автомобіля в межах смуги руху з активним захистом від бічних зіткнень

Функція утримання автомобіля в межах смуги руху з активним захистом від бічних зіткнень не допускає ненавмисного виходу автомобіля за межі смуги руху, активно задіюючи рульове управління, а також попереджає зіткнення з об'єктами, що знаходяться збоку від автомобіля. Крім цього, система швидко реагує на уповільнення рухаються попереду автомобілів, подаючи попередження в режимі зростаючої інтенсивності, злегка пригальмовуючи і, нарешті, задіюючи гальма максимально інтенсивно.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW.

Повноколірний проекційний дисплей BMW відображає актуальну інформацію безпосередньо в полі зору водія, дозволяючи йому повністю зосередитися на водінні. На дисплей можуть бути виведені такі дані, як поточна швидкість, інформація навігаційної системи, обмеження швидкості (включаючи заборону обгону), дані телефону і розважальної системи (списки номерів або музичних композицій), а також інформація і попередження від різних систем допомоги водієві.
Символи, що проектуються на лобове скло, відображаються у високому дозволі і в кольорі, при цьому віртуальне зображення знаходиться на відстані 2,3 м перед автомобілем. Завдяки цьому інформація зчитується дуже зручно, а водій практично не відволікається від дороги.
Яскравість зображення автоматично коригується залежно від умов зовнішнього освітлення. Крім того, в системі передбачені денний і нічний режими, а також коригування висоти зображення. Ви також можете вибрати, яка інформація повинна виводитися на дисплей, крім даних про поточну швидкість та інформації систем допомоги водієві.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ПАРКУВАННІ.

Три ідеально взаємодіючі функції: асистент паркування, парковка з дистанційним управлінням і активна сигналізація аварійного зближення при парковці на BMW 7 серії роблять цей маневр дуже легким. Навіть тісний гараж більше не проблема. За допомогою функції дистанційного керування паркуванням вам потрібно вийти з автомобіля і натиснути кнопку на вашому ключі BMW Display Key, після чого ваш BMW 7 серії припаркується самостійно.

Асистент паркування

Дистанційне керування паркуванням

Функція паркування з дистанційним управлінням дозволяє водієві вийти з автомобіля в зручному місці, а потім дати команду припаркуватися у вузькому паркувальному місці або в гаражі, при цьому автомобіль може рухатися як вперед, так і заднім ходом. Водій активує функцію парковки, перебуваючи поза автомобілем, за допомогою інтерактивного ключа BMW Display Key.
Весь процес парковки контролюється сигналізацією аварійного зближення при парковці (PDC), асистентом парковки і датчиками кругового огляду. Для роботи функції автономної парковки автомобіль повинен розташовуватися прямо перед місцем парковки, безпосередньо навпроти паркувального місця або гаража. Після завершення паркування двигун можна вимкнути за допомогою ключа, а коли прийде час вирушати в дорогу, двигун можна знову завести дистанційно за допомогою того ж ключа. При дистанційному управлінні виїздом з місця парковки автомобіль рухається назад по прямій лінії.

Асистент паркування

Асистент паркування забезпечує автоматичну парковку автомобіля паралельно або перпендикулярно дорожнього полотна. Незалежно від того, чи активована система чи ні, вона оцінює потенційно придатні для паркування місця, якщо автомобіль рухається з невеликою швидкістю (не більше 35 км / год) на відстані не більше 1,5 м від ряду припаркованих автомобілів.
Коли система знайшла місце потрібного розміру, водій включає покажчик повороту, а решта за нього робить асистент паркування: бере на себе рульове управління, вибирає потрібну передачу, а також задіє акселератор і гальмо. Водієві залишається лише візуально контролювати процес паркування. Система також показує вказівки на дисплеї управління і подає додаткові звукові сигнали. Після закінчення маневру паркувальний асистент подає звуковий сигнал і переводить коробку передач в режим стоянки (P). При парковці без використання паркувального асистента система допомоги при парковці використовує датчики для контролю простору на всі боки автомобіля і відображення перешкод на дисплеї управління. При паркуванні заднім ходом активна система контролю зближення при парковці (PDC) автоматично гальмує, якщо зіткнення з перешкодою неминуче. Це дозволяє водієві розслабитися і припаркувати автомобіль безпечніше.

Функція автоматичного гальмування Active PDC

Функція автоматичного гальмування Active PDC допомагає уникнути зіткнень при паркуванні заднім ходом або зменшити наслідки таких зіткнень. Це дозволяє водієві розслабитися і припаркувати автомобіль безпечніше.

СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ, У ТОМУ ЧИСЛІ 3D-ОГЛЯД, ВИД ЗВЕРХУ І ПАНОРАМНИЙ ВИД.

Система кругового огляду включає в себе функції на базі відеокамери: камера заднього виду, панорамний огляд, вид зверху і огляд 3D. Відеокамери в зовнішніх дзеркалах заднього виду, а також передня і задня камери забезпечують круговий огляд простору навколо автомобіля.

Поряд з простим відображенням простору позаду автомобіля, для зручності маневрування система використовує функцію огляду зверху, що дозволяє стежити за зоною дверей і ділянкою смуги руху збоку від автомобіля. Функція огляду 3D паралельно виводить сгенерированное комп'ютером тривимірне зображення, додатково розширює огляд при парковці.

Функція панорамного огляду допомагає водієві оцінювати ситуацію при наближенні до погано проглядаються ділянкам, наприклад виїздів і непросматріваемих перехресть. Дві цифрові відеокамери в передній частині автомобіля контролюють обстановку перед автомобілем, що дозволяє завчасно виявляти наближаються транспортні засоби та правильно на них реагувати. При швидкості вище 15 км / ч функція бічного огляду автоматично відключається.

Водій може перемикати функції виду зверху, панорамного огляду і огляду 3D, при цьому система автоматично включає останній вибір при наступному використанні. Відеокамери активуються при включенні заднього ходу, при натисканні кнопки PDC або кнопки бічного огляду, а зображення з камер передаються на дисплей управління.

У представлені тут зображення можуть бути внесені зміни.

СИСТЕМА НІЧНОГО БАЧЕННЯ BMW NIGHT VISION З ФУНКЦІЄЮ РОЗПІЗНАВАННЯ ЛЮДЕЙ.

Система нічного бачення BMW Night Vision з функцією розпізнавання людей забезпечує видимість за межами світлового конуса фар і дозволяє в темний час доби розпізнавати людей і великих тварин на великій відстані. Крім того, за допомогою функції динамічної підсвічування об'єкти вибірково підсвічуються неослепляющим світлом основний фари. Теплова камера, розташована за гратами радіатора, контролює простір перед автомобілем і передає отримані зображення на дисплей управління, що дозволяє водієві розпізнавати людей і тварин на відстані до 300 м.
Крім того, з огляду на швидкість руху і кут повороту рульового колеса, система оцінює ймовірну небезпеку з боку розпізнаних об'єктів. У разі серйозної загрози на відеозображенні і на проекційному дисплеї BMW з'являється червоний миготливий символ (тварина або людина). Також включається попереджувальний сигнал, а гальмівна система приводиться в готовність.
Ця функція попередження автоматично активується при запуску автомобіля, тому в разі небезпеки попередження надходить навіть при вимкненому індикації. Система нічного бачення BMW Night Vision з функцією розпізнавання людей - нова розробка програми BMW ConnectedDrive.

Витрата палива і викиди СО2.

Витрати палива і викиди СО2 для моделей BMW 7-ї серії з бензиновим або дизельним двигуном *:
Витрати палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): від 12,6 до 4,5
Викиди CO2 в грамах на кілометр (змішаний цикл): від 299 до 119

Витрати палива і викиди CO2 для моделей BMW 7-ї серії iPerformance **:
Витрати палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): від 2,3 до 2,1
Викиди CO2 в грамах на кілометр (змішаний цикл): від 53 до 49
Споживання електроенергії в кВт / год на 100 км (змішаний цикл): від 13,0 до 12,5

Витрати палива і викиди CO2 для моделей BMW 750Li xDrive:
Витрати палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): від 8,5 до 8,3
Викиди CO2 в грамах на кілометр (змішаний цикл): від 197 до 192

* Для окремих моделей наведені цифри є попередніми технічними характеристиками.
** Наведені цифри є попередніми технічними характеристиками.

Моделі BMW iPerformance 740e, 740Le і 740Le xDrive доступні з 2016 року.

Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання потужності залежать від обраних розмірів коліс і шин.

Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою : 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).