Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ПЕРШОВІДКРИВАЧ. ВЕСЬ СВІТ В КИШЕНІ.

Служби та мобільні додатки BMW ConnectedDrive в BMW 7 серії.

Зв'язок, інформація та розваги — з послугами і додатками BMW ConnectedDrive ви відчуєте мобільність абсолютно по-новому. Наприклад, ви можете керувати вашим автомобілем за допомогою смартфона, скористатися консьєрж-сервісом або побудувати маршрут в навігаційній системі з урахуванням пробок.

СЛУЖБИ CONNECTEDDRIVE.

Опція «Служби BMW ConnectedDrive» лежить в основі системи BMW ConnectedDrive, що надає водієві інформацію, розважальні послуги та сервісні функції під час поїздки.
Опція включає в себе різну інформацію, в тому числі засновану на вашому поточному місцезнаходження, як прогноз погоди або новини, або онлайн-пошук (за підтримки Google™), а також зручні офісні функції. Інформація про парковках, готелях і ресторанах або про найближчих пам'ятки доступна прямо з меню автомобіля без необхідності використовувати смартфон.
Передбачена також можливість зручного і безпечного використання в автомобілі різних додатків вашого смартфона. BMW ConnectedDrive також надає доступ до магазину BMW ConnectedDrive Store, в якому ви можете в будь-який час і в будь-якому місці замовити служби і додатки або продовжити термін їх дії відповідно до власних потреб. У BMW ConnectedDrive є цілий ряд подібних функцій, які перетворять кожну поїздку в BMW на справжню пригоду.
У представлені тут зображення можуть бути внесені зміни.

Додатки (Apps)

Функція Apps являє собою платформу, що дозволяє зручно використовувати ряд додатків смартфона в автомобілі BMW. Прагнучи розширити список доступних своїм клієнтам додатків, BMW не тільки розробляє свої власні додатки, такі як BMW ConnectedDrive і M Laptimer, але і працює в тісній співпраці зі своїми партнерами, такими як Napster, GoPro, Deezer і Audible, що дозволяє безпечно і зручно використовувати ці програми в автомобілі.
Все, що вам потрібно, — це просто підключити сумісний смартфон до автомобіля за допомогою роз'єму Snap-in, USB-кабелю або бездротового підключення. Всіма функціями програми можна комфортно керувати за допомогою контролера iDrive. Список додатків, доступних для використання в автомобілі, постійно розширюється завдяки тісній співпраці BMW і безлічі компаній-розробників.
Додаткова інформація наведена на сайті www.bmw.com/apps.

Клієнтський портал BMW ConnectedDrive

На клієнтському порталі BMW ConnectedDrive ви можете управляти вашими особистими даними та налаштуваннями автомобіля, необхідними для використання функцій ConnectedDrive в автомобілі, в різних додатках або для використання служби підтримки BMW ConnectedDrive. Відповідні для конкретного автомобіля служби та мобільні додатки можна придбати в магазині BMW ConnectedDrive Store. Ви також зможете отримати корисну інформацію про поточний стан вашого BMW в окремому інформаційному розділі, наприклад дані про пробіг, залишковому запасі ходу, про стан дверей і вікон, про необхідність техобслуговування або про повідомлення системи автоматичної діагностики. Крім того, відображаються технічні характеристики, фактичні координати автомобіля, а також погода в цьому місці. Можна також дистанційно керувати деякими системами автомобіля. Так, можна до певного часу від'їзду включити попереднє кондиціонування повітря в салоні, відімкнути і замкнути двері водія, а також подати звуковий сигнал або сигнал фарами. Поточне місцезнаходження автомобіля, а також актуальні дані про дорожній рух, відображаються на карті. Ви також можете шукати об'єктів інфраструктури або адрес і передача їх в автомобіль. Дизайн і концепція роботи з порталом розроблені за зразком дисплея управління автомобіля і додатки BMW ConnectedDrive, а також оптимізовані для використання в смартфоні і планшеті.

BMW CONNECTED DRIVE STORE.

Можна придбати окремі служби та додатки в магазині BMW ConnectedDrive Store. Служби і додатки можна підібрати і замовити окремо в будь-який час після покупки автомобіля BMW. Завдяки цьому клієнти можуть вибрати потрібні служби і додатки BMW ConnectedDrive безпосередньо з автомобіля, підібравши їх відповідно до власних уподобань.
Пропоновані в магазині BMW ConnectedDrive Store служби і додатки були спеціально розроблені відповідно до потреб і запитів водіїв BMW. Термін дії окремих служб також можна вибрати індивідуально. Це дозволяє клієнтам купувати служби тільки на певний проміжок часу, наприклад на час вихідних.
Доступ до магазину BMW ConnectedDrive Store здійснюється як в дорозі з вашого BMW, так і через онлайн-портал клієнта My BMW ConnectedDrive. В цьому випадку вибрані служби і додатки стають доступні в автомобілі практично відразу після придбання. У будь-який час магазин BMW ConnectedDrive Store надає актуальну інформацію про доступні службах і додатках.

КОНСЬЄРЖ-СЕРВІС.

Хочете мати особистого «дворецького»? До ваших послуг довідкова служба від BMW ConnectedDrive. Натисканням кнопки водій з'єднується з представником контактного центру BMW, який виконує функції «персонального помічника» на дорозі.
Пошук ресторану, найближчого банкомату або чергової аптеки тепер не проблема: співробітник інформаційного центру BMW готовий прийти на допомогу і вислати адресу безпосередньо в систему навігації. Консьєрж-сервіс працює незалежно від мобільного телефону водія, доступний будинку і за кордоном цілодобово сім днів на тиждень і абсолютно безкоштовно.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНУ ОБСТАНОВКУ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ.

Служба Real Time Traffic Information (RTTI) в будь-який час надає найактуальнішу інформацію про дорожній рух. Доступні точні дані про місцезнаходження і тривалості часу очікування, практично в реальному часі повідомляють водієві про поточну дорожню ситуацію на автострадах, заміських дорогах та багатьох маршрутах в межах міста. Інтелектуальна функція пошуку альтернативних маршрутів допомагає водієві дістатися до місця призначення максимально швидко і ефективно. Як джерела даних використовуються анонімні дані GPS-профілів вибірки автомобілів, додатки смартфонів і дані поліції, а також враховуються сформовані схеми завантаженості доріг, наприклад в години пік.
Інформація про дорожній рух надається в наочній формі: дороги з різною завантаженням відображаються зеленим, жовтим, помаранчевим або червоним кольором.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЕКСТРЕНИЙ ВИКЛИК.

Інтелектуальний екстрений виклик — це цілодобова і оперативна допомога в екстрених ситуаціях і підтримка від спеціально підготовлених співробітників на рідній мові водія, в тому числі за кордоном. При спрацьовуванні в разі аварії подушки безпеки або натяжителя ременя безпеки система автоматично ініціює екстрені виклики. Необхідні для надання допомоги дані (точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії і можливі травми водія і пасажирів) передаються в контактний центр BMW за допомогою вбудованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. Контактний центр BMW доводить до відома найближчий координаційний центр по рятувальних операцій і забезпечує допомогу по телефону до прибуття рятувальників. Екстрений виклик також може бути активований вручну, наприклад, якщо на дорозі потрібна допомога іншим.

ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ І МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК BMW CONNECTEDDRIVE.

Опція дистанційного керування автомобілем і безкоштовний додаток BMW ConnectedDrive (яке можна завантажити в магазинах Apple App Store і Google Play Store) дозволяють через Інтернет дистанційно керувати різними функціями вашого автомобіля, наприклад відмикати і замикати його. Ви також можете відправляти в навігаційну систему адреси, знайдені за допомогою пошуку Google™ (при наявності навігаційної системи).
Крім того, додаток, так само як клієнтський портал BMW ConnectedDrive, дозволяє запитувати інформацію про стан автомобіля, наприклад запас ходу або стан вікон і дверей. Таким чином, водій завжди в курсі стану автомобіля, навіть знаходячись далеко від нього, а вся необхідна інформація представлена ​​в зручному форматі в одному місці.
До складу набору інформації також входять дані про поточне місцезнаходження автомобіля. Для доступу до функцій дистанційного керування необхідно активувати їх на порталі BMW ConnectedDrive www.bmw-connecteddrive.ru.

ONLINE ENTERTAINMENT.

Ідеальна пісня для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою. Служба Online Entertainment пропонує прямий і необмежений доступ до мільйонів музичних композицій з вашого BMW без використання смартфона або іншого пристрою. Ви зможете знайти безліч музичних записів на будь-який смак. Під час звучання музичного твору в автомобілі воно автоматично завантажується на вбудований жорсткий диск розважальної системи. Гарантоване задоволення звучанням без будь-яких пауз.
Служба Online Entertainment надає річний доступ за фіксованою ціною до ресурсів будь-якої компанії-партнера BMW, наприклад Napster, яким можна користуватися в шести європейських країнах без додаткової плати: в Німеччині, Франції, Великобританії, Італії, Іспанії та Нідерландах. У представлені тут зображення можуть бути внесені зміни.

ТОЧКА ДОСТУПУ WI-FI.

Встановлена ​​в автомобілі точка доступу Wi-Fi використовує стандарт LTE і платний тариф передачі даних. Через неї електронні пристрої отримують доступ до Інтернету, дозволяючи пасажирам працювати з електронною поштою, слухати музику або дивитися відео в потоковому режимі. Навіть в дорозі ви зможете користуватися безмежними можливостями Інтернету, використовуючи високошвидкісний стандарт LTE.
При цьому можна користуватися різними портативними пристроями, такими як BMW Touch Command або ноутбуки, планшети або мобільні телефони різних виробників. Точка доступу Wi-Fi дозволяє одночасно підключати до восьми пристроїв.
Зв'язок здійснюється через інтегровану в автомобіль SIM-карту з використанням платного тарифу провайдера BMW або тарифу для передачі даних підключеного мобільного пристрою. Якщо мережа LTE недоступна, система автоматично перемикається на інші доступні стандарти. Завдяки підключенню до зовнішньої антени несприятливий вплив випромінювання в салоні автомобіля виключено.

Витрата палива і викиди СО2.

Витрата палива і викиди СО2 для моделей BMW 7-ї серії з бензиновим або дизельним двигуном *:
Витрата палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): від 12,6 до 4,5
Викиди CO2 в грамах на кілометр (змішаний цикл): від 299 до 119

Витрата палива і викиди CO2 для моделей BMW 7-ї серії iPerformance **:
Витрата палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): від 2,3 до 2,1
Викиди CO2 в грамах на кілометр (змішаний цикл): від 53 до 49
Споживання електроенергії в кВт / год на 100 км (змішаний цикл): від 13,0 до 12,5

Витрата палива і викиди CO2 для моделей BMW 750Li xDrive:
Витрата палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): від 8,5 до 8,3
Викиди CO2 в грамах на кілометр (змішаний цикл): від 197 до 192

* Для окремих моделей наведені цифри є попередніми технічними характеристиками.
** Наведені цифри є попередніми технічними характеристиками.

Моделі BMW iPerformance 740e, 740Le і 740Le xDrive доступні з 2016 року.

Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання потужності залежать від обраних розмірів коліс і шин.

Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою: 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).