Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

РОЗУМНІ ПОМІЧНИКИ В БУДЬ-ЯКІЙ СИТУАЦІЇ.

Системи допомоги водію BMW ConnectedDrive в BMW 1 серії.

Розслабитися в поїздці буде простіше, якщо частина стресового навантаження з водія знімуть системи-помічники. Асистент водіння попереджає про ризики. Навігаційна система Professional знайде вихід з будь-якого глухого кута. А з оповіщеннями про обмеження швидкості не буде неприємних сюрпризів. Це лише три з безлічі опцій, що перетворюють поїздку на BMW 1 серії в суцільне задоволення.

АСИСТЕНТ ВОДІННЯ.

Асистент водіння включає в себе систему попередження про вихід за межі смуги руху і системи попередження про небезпеку зіткнення і наїзду на пішохода з функцією пригальмовування в умовах міста; дві останні працюють на базі відеокамер.

Система розпізнає дорожню розмітку і попереджає водія про ненавмисний вихід за межі смуги руху на швидкості вище 70 км / ч за допомогою вібрації рульового колеса. Попередження не подається, якщо ви навмисно змінили смугу руху - попередньо включили відповідний покажчик повороту.

Ви також отримаєте попередження в разі небезпеки наїзду на пішохода, а при необхідності будуть задіяні гальма. Крім того, система швидко зреагує, якщо автомобіль перед вами різко загальмує. Ця функція попередження - багатоступенева. Спочатку з'являється застережливий символ, потім цей символ починає блимати і подається звуковий сигнал, а при швидкості до 60 км / год автомобіль починає злегка пригальмовувати. Функція попередження про небезпеку наїзду на пішохода працює при швидкості від 10 до 60 км / ч в один щабель - коли небезпека дійсно серйозна. Якщо система попереджає про небезпеку зіткнення, гальмівна система автомобіля теж готується до швидкого спрацьовування. В екстреному випадку система робить гальмування. У темряві і тумані функція може працювати з обмеженнями.

АКТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ З ФУНКЦІЄЮ STOP & GO.

Активний круїз-контроль з функцією Stop & Go, системою попередження про зіткнення на базі радара і функцією повного і цільового гальмування підвищує безпеку і комфорт, особливо при русі в щільному транспортному потоці. Система регулює задану водієм швидкість і дистанцію до рухається попереду автомобіля. Система управляє акселератором і гальмівною системою і підтримує задану дистанцію навіть в повільному транспортному потоці, при необхідності зупиняючи автомобіль. При в'їзді іншого автомобіля на вашу смугу або при наближенні до автомобіля, який рухається попереду, система адаптує вашу швидкість до швидкості цих автомобілів. Активний круїз-контроль може бути активований на швидкості до 210 км / год.

Функція Stop & Go не тільки автоматично уповільнює автомобіль аж до повної зупинки, але і за короткий час знову розганяє його до бажаної швидкості, як тільки це стає можливим.

Крім того, система швидко зреагує, якщо автомобіль перед вами різко загальмує. Ця функція попередження - багатоступенева. Спочатку з'являється застережливий символ, потім цей символ починає блимати і подається звуковий сигнал, в крайньому випадку автомобіль реагує сильним гальмуванням.

ПАРКУВАЛЬНИЙ АСИСТЕНТ.

Паркувальний асистент полегшує паралельну і поперечну парковку автомобіля в просвітах між машинами. На швидкості до 35 км / год система вимірює довжину всіх паркувальних місць, повз які ви проїжджаєте на відстані до 1,5 м. Вибравши місце для парковки, досить включити покажчик повороту. Паркувальний асистент візьме на себе рульове управління, тоді як від вас буде потрібно лише натискати педалі газу і гальма і перемикати передачі. При цьому система виводить на дисплей управління інструкції з управління і додаткові звукові сигнали.

При повільному наближенні до перешкоди паркувальний асистент автоматично активується через функцію «Auto PDC» (автоматична сигналізація аварійного зближення при парковці). Розширений функціонал системи включає в себе підтримку водія також при парковці в місцях, розташованих поперек дороги. При скороченні відстані до автомобілів, які знаходяться з боків  або перешкод нижче мінімально допустимого PDC подає попереджувальні сигнали. В результаті: щоразу, паркуючись, ви відчуваєте більш високий рівень безпеки.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PROFESSIONAL.

Навігаційну систему Professional відрізняють витончений дизайн і вражаючий набір функцій - до ваших послуг зручна у використанні і бездоганно інтегрована в автомобіль навігаційна система з дизайном iDrive і сенсорним контролером iDrive. Система включає в себе гарнітуру hands-free з інтерфейсом USB і голосовим управлінням, радіосистему BMW Professional з DVD-приводом, а також має 20 ГБ пам'яті для звукових файлів. Крім того, існує можливість використання інформації про дорожньо-транспортну обстановку в режимі реального часу (RTTI). Вбудований кольоровий РК-дисплей з діагоналлю 8,8 дюйма з функцією розподілу на основний і додатковий екрани забезпечує оптимальну ступінь читабельності і видимості.

Сенсорний контролер iDrive

Сенсорний контролер iDrive з клавішами прямого набору меню, вісім кнопок швидкого вибору і голосове управління роблять систему інтуїтивно зрозумілою. Наприклад, ви можете задати адресу пункту призначення за допомогою рукописного введення, скориставшись сенсорною панеллю. Завдяки функції тривимірного відображення карти на тлі супутникових знімків з фотореалістичним поданням обраних пам'яток навігація миттєво перетворюється в надзвичайно видовищний процес.

Автоматичне оновлення карт

Протягом трьох років оновлення карт є безкоштовним в авторизованого дилера BMW. В рамках BMW ConnectedDrive в деяких європейських країнах система автоматично оновлює карти протягом трьох років до чотирьох разів на рік.

ІНДИКАТОР ОБМЕЖЕННЯ ШВИДКОСТІ.

Безпека ніколи не буває зайвою - індикатор відображає поточне обмеження швидкості, а також повідомить про заборону обгону. Повідомлення системи відображаються на інформаційному дисплеї комбінації приладів. Вбудована в дзеркало заднього виду відеокамера передає інформацію про дорожні знаки, які зустрічаються. Блок управління обробляє і відображає цю інформацію разом з даними навігаційної системи. Задіюючи додаткові функції автомобіля, система також здатна частково розпізнавати змінні обмеження швидкості, наприклад, обмеження, що діють тільки в сиру погоду або в конкретний час доби.

ВІДЕОКАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ.

При маневруванні та паркуванні на дисплей управління виводиться зображення з камери заднього виду. Така відеокамера покращує огляд при русі заднім ходом під час паркування і на швидкості до 15 км / ч.

Відображені на дисплеї управління дозволяють оцінити запас простору для вашого автомобіля на обраному паркувальному місці. Парковка також спрощується за рахунок кольоровій розмітці зон. При повороті рульового колеса до упору відображаються червоні траєкторії руху коліс і зелені лінії смуги руху, що адаптуються до руху рульового колеса.

Відеокамера заднього виду автоматично вимикається, коли відстань до перешкоди перевищує десять метрів або швидкість 15 км / ч. При використанні тягово-зчіпного пристрою камера заднього виду полегшує процес стиковки з причепом за рахунок наявності зручної функції збільшення зображення.

СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ ДАЛЬНІМ СВІТЛОМ.

Система управління дальнім світлом зменшує навантаження на водія в темну пору доби, автоматично перемикаючись на ближнє світло при наявності транспорту, що рухається назустріч або попереду в попутному напрямку. Автоматичне перемикання на ближнє світло відбувається також при достатньому освітленні дороги.

Камера, розташована біля дзеркала заднього виду, розпізнає світло фар зустрічних транспортних засобів на відстані до 1000 м. Задні ліхтарі вона розпізнає на відстані до 500 м. Якщо функція автоматичного управління дальнім світлом активована, то, розпізнавши зустрічний або попереду йдущий транспортний засіб, система автоматично відключає дальнє світло фар.