Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

ІНДИВІДУАЛЬНІ ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ.

Для індивідуальної електромобільності.

Підрозділ BMW Financial Services пропонує широкий вибір фінансових послуг для BMW i3, ідеально доповнюють концепцію мобільності BMW i. Програма електромобільності підрозділу BMW Financial Services Electrify містить привабливі комплексні пакети для фінансування, лізингу, послуг, супутніх автомобілю і послуг мобільності. Доповнення BMW Add-on Mobility - це оптимальне рішення для додаткових потреб в мобільності, що дозволяє користуватися всіма парком BMW, коли потрібно здійснювати поїздки на далекі відстані.

ПРОГРАМА BMW FINANCIAL SERVICES ELECTRIFY.

Програма фінансових послуг BMW для електромобільності індивідуально призначена для покупців BMW i і їх потреб в плані мобільності. Вона містить привабливий пакет послуг по фінансуванню, лізингу, страхування і супутніх послуг для автомобіля. Слід врахувати, що пропозиції послуг BMW Financial Services і BMW Add-on Mobility можуть відрізнятися в різних країнах. Інформацію для своєї країни ви отримаєте на місцевому веб-сайті BMW.

Витрата палива і рівень викидів СО2.

Споживання електроенергії та рівень викидів СО2 для BMW i3:
Витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 0
Викиди CO2, г / км (в змішаному циклі): 0
Споживання електроенергії, кВт • год / 100 км (в змішаному циклі): 12,9

Витрата палива і рівень викидів СО2 для BMW i3 з Range Extender:
Викиди CO2, г / км (в змішаному циклі): 13
Споживання електроенергії, кВт • год / 100 км (в змішаному циклі): 13,5
Витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 0,6

Дальність поїздки залежить від різних чинників, зокрема: від особистої манери водіння, якості дорожнього покриття, температури навколишнього повітря, використання обігрівача / клімат-контролю, а також попереднього підігріву / охолодження.

Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання електроенергії залежать від обраних розмірів коліс і шин.
Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою : Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).