Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом
СПРАВЖНІЙ ОБ

СПРАВЖНІЙ ОБ'ЄКТ БАЖАНЬ ДЛЯ ВСІХ УЛЮБЛЕНЦІВ СПОРТКАРУ

BMW M5 First Edition натхненний BMW Individual

Червоний. Темпераментний. Унікальний. BMW M5 First Edition натхненний BMW Individual. Спортивна і елегантна модель, обмежена лише 400 екземплярами автомобілів в світі, представлена в ексклюзивному кольорі BMW Individual «Морозний Темно-червоний металік» і має приголомшливе оформлення інтер'єру та екстер'єру. М має значення - Must have для шанувальників спортивних автомобілів.

BMW M5 з системою xDrive:
Витрата палива в л / 100 км (комбінований режим): 10,5
Показники викидів СО2 в г / км (комбінований режим): 241

Показники витрат палива залежать від розмірів колісних шин і дисків. Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116 / EC). Ілюстровані моделі мають додаткове обладнання

СУВОРО ЛІМІТОВАНИЙ, ЗА ВИНЯТКОМ ДИЗАЙНУ.

Зовнішній вигляд BMW M5 First Edition натхненний BMW Individual.

Зовнішній вигляд BMW M5 First Edition натхненний BMW Individual.

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ЗОВНІШІЙ ВИГЛЯД - І НІЯКИХ ВИКЛЮЧЕНЬ.

BMW M5 First Edition ексклюзивно пофарбований в колір BMW Individual "Морозний темно-червоний металік". З харизматичним червоним кольором ефективно контрастують фірмова решітка радіатора, повітропроводи Air Breather з боків і чотири вихлопні патрубки випускної системи M Sport, виконані в чорному глянсовому кольорі. Так само як і 20 "легкосплавні диски Double-spoke з сімома подвійними спицями, які підсилюють цей ефект.

«Ексклюзивність, розкіш і досконалість в кожній деталі. Ось що таке BMW M5 First Edition натхненний BMW Individual. »

 

Лотар Шупе, директор з продажу та маркетингу BMW M Gmb.

Показники витрати палива і рівня викидів СО2

Показники витрати палива і рівня викидів СО2 залежать від розмірів колісних шин і дисків. Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116 / EC).

Більш детальну інформацію щодо офіційних даних витрати палива і показників викидів СО2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві з питань витрати палива і показників викидів СО2 для нових легкових автомобілів», яке знаходиться в безкоштовному доступі в усіх пунктах продажу від DAT Deutsche Automobil Treuhand Gmb , Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина, і за електронною адресою:

http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html