Дізнатись більше

ЯК ВІН СМІЄ

ЯК ВІН СМІЄ

BMW X2

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Абсолютно унікальний. Екстремально незвичайний автомобіль. Новий BMW X2 з першого погляду показує свою спортивну сутність. Потужний і атлетичний, він пропонує динаміку і маневреність, які в цьому класі автомобілів не мають собі рівних. У поєднанні з високоякісним дизайном інтер'єру і численними інноваційними технологіями – це експресивний герой нової ери. Справа тільки за Вами. Ви готові?

ОСОБЛИВОСТІ ХАРАКТЕРУ BMW X2

Дізнайтеся більше про дизайн екстер'єру, інтер'єру і динаміку BMW X2

ЕКСТЕР'ЄР BMW X2.

ЕКСТЕР'ЄР BMW X2.

ІНТЕР'ЕР BMW X2.

ІНТЕР'ЕР BMW X2.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW X2.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW X2.

СВІТЛОВИЙ ДИЗАЙН.

СВІТЛОВИЙ ДИЗАЙН.

НЕ МОЖЕ БУТИ ОБРАНИМ. ВІН ОБИРАЄ ВАС.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW X2

Короткий огляд технологій приводу і шасі BMW X2

Потужні двигуни BMW. «Гостре» рульове управління. Опціональна спортивна підвіска M. Точні ходові якості, які служать еталоном у своєму класі. Для темпераментної динаміки і маневреності - будь то спринт або довга дистанція, місто або звивисте заміське шосе. І все це можна ще поліпшити завдяки опціональній системі повного приводу BMW xDrive. Вона забезпечить новому BMW X2 виняткову тягу і курсову стійкість, так що навіть самий крутий поворот Ви пройдете, як по рейках. Адреналін в комплекті - для тих, хто готовий до цього.
BMW TwinPower Turbo 4-циліндровий бензиновий двигун.

BMW TwinPower Turbo 4-циліндровий бензиновий двигун.

Нове покоління 2-літрового 4-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo гарантує максимальне задоволення від водіння. Він відрізняється швидкою передачею потужності, а також видатною чуйністю навіть на низьких оборотах двигуна, а також економічністю і низьким рівнем викидів.
BMW TwinPower Turbo 4-циліндровий дизельний двигун.

BMW TwinPower Turbo 4-циліндровий дизельний двигун.

4-циліндрові дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo об'ємом 2,0 літра демонструють динамічну подачу потужності в поєднанні з відмінною чуйністю навіть на низьких оборотах. Технологія турбокомпресора зі змінною геометрією турбіни і безпосереднім уприскуванням CommonRail гарантує, що ці двигуни виключно економічні і мають низький рівень викидів.
BMW xDrive.

BMW xDrive.

Система інтелектуального повного приводу BMW xDrive з електронним управлінням плавно розподіляє крутний момент між передніми і задніми колесами. В результаті підвищуються тягові та динамічні характеристики, а також рівень безпеки, незалежно від ситуації. Для додаткового поліпшення маневреності задіяно електронну систему управління розподілом потужності, яка, наприклад, усуває надмірну або недостатню обертальність.
Спортивна трансмісія з подвійним зчепленням.

Спортивна трансмісія з подвійним зчепленням.

7-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport з подвійним зчепленням забезпечує неймовірно спортивне перемикання передач. Будь то автоматичне або ручне управління за допомогою підрульових перемикачів або важеля перемикання передач - для комфортного накочування або неймовірно динамічного водіння. У режимі SPORT і з важелем перемикання передач в лівому положенні S/M перемикання передач налаштоване на максимальну продуктивність.
Адаптивна підвіска.

Адаптивна підвіска.

Система адаптивної підвіски дозволяє адаптувати характеристики амортизаторів відповідно до дорожньої ситуації і забезпечує поєднання комфорту і динаміки з найвищим рівнем безпеки. Перемикач режимів руху дозволяє Вам вибирати між стандартним режимом COMFORT або режимом SPORT.

ДЕТАЛІ ЗОВНІШНЬОГО ДИЗАЙНУ THE BMW X2

Приголомшливі варіанти дизайну BMW X2 в екстер'єрі та інтер'єрі

Новий BMW X2 слідує своїм власним шляхом - і відкрито це демонструє. Експресивна форма разом з динамічним силуетом надає йому підкреслено спортивний характер купе BMW. Вражаючі пропорції і унікальні інноваційні елементи дизайну роблять вигляд автомобіля унікальним. Ідеальний спортивний автомобіль для всіх тих, хто не боїться вибирати новий напрямок.
ДЕТАЛІ ЗОВНІШНЬОГО ДИЗАЙНУ THE BMW X2
Повітрозабірники.

Повітрозабірники.

Зачаровує з першого погляду. Вражаюча передня частина кузова з потужним бампером і великими трисекційними повітрозабірниками, які направляють ще більше повітря до двигуна і до гальм BMW. При цьому інтегровані в повітрозабірники бічні повітроводи сприяють зниженню аеродинамічного опору кузова.
Накладки на колісні арки.

Накладки на колісні арки.

Спортивний стиль: помітні накладки на колісні арки кольору «Морозний сірий» з пакета M Sport X слугують особливо динамічною окантовкою для феєричних коліс. Як і характерні бічні пороги, вони вказують на те, що BMW X2 - яскравий представник сімейства X.
Бічні пороги.

Бічні пороги.

BMW X2 абсолютно послідовний від початку і до кінця: це доводять в тому числі нові облицювання поверх бічних порогів в кольорі «Морозний сірий». Вони плавно з'єднуються з накладками на колісні арки, також виконаними в кольорі «Морозний сірий», і проходять до задньої частини кузова спортивного автомобіля, створюючи ефектний контраст між лакофарбовим покриттям і декоративними елементами.
Дизайн задньої частини кузова.

Дизайн задньої частини кузова.

Продуманий до кінця: задня частина кузова також відрізняється унікальним дизайном. Кришка багажника закінчується встик з бампером, що виглядає незвичайно елегантно. В якості гармонійного продовження цього ручка кришки багажника непомітно інтегрована в емблему BMW Х2.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ BMW X2

Цифрові сервіси та інтелектуальні системи допомоги водієві BMW X2

Завдяки інноваційним сервісам BMW Connected + додаткам BMW Connected в BMW X2 ви завжди будете насолоджуватися оптимальним з'єднанням між смартфоном і автомобілем. Незалежно від того, чи плануєте ви зустріч і маршрути і відправляєте їх в навігаційну систему, ділетесь своїм поточним місцезнаходженням з іншими в режимі реального часу або хочете, щоб ваш смартфон відображав подорож пішки, яка залишилась, як тільки ви досягнете пункту призначення. Випробуйте додаток, який спростить ваше життя - BMW Connected робить це можливим.
СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ BMW X2
Активний круїз-контроль з функцією Stop & Go.

Активний круїз-контроль з функцією Stop & Go.

Активний круїз-контроль з функцією Stop & Go, в тому числі попередження про наближення з функцією гальмування, підтримує попередньо обрану швидкість, а також відстань до водія попереду. Транспортний засіб бере на себе прискорення і гальмування і зберігає задану відстань до автомобіля вперед навіть в умовах повільного руху і аж до зупинки в пробках.
Асистент руху в пробках.

Асистент руху в пробках.

Асистент руху в пробках знижує навантаження на вас в монотонних дорожніх ситуаціях: при швидкості до 60 км/год система дозволяє автомобілю просто «ковзати» разом з іншими автомобілями в умовах щільного руху, роблячи пробки менш стресовими. Він автоматично підтримує відстань від автомобіля попереду і регулює швидкість автомобіля до повної зупинки, а також забезпечує підтримку рульового управління.
Асистент Водіння Plus.

Асистент Водіння Plus.

Опція оснащення «Асистент водіння Plus» значно підвищує рівень безпеки і комфорту. Вона включає в себе систему попередження про небезпеку зіткнення і небезпеку наїзду на пішоходів з функцією гальмування на міських швидкостях, систему стеження за розміткою, систему автоматичного управління дальнім світлом, систему інформування про обмеження швидкості, активний круїз-контроль з функцією Stop & Go, а також систему допомоги при русі в пробках.
Проекційний дисплей.

Проекційний дисплей.

Повноколірний проекційний дисплей BMW* відображає всю важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія, дозволяючи йому повністю сконцентруватися на управлінні автомобілем. На дисплеї можуть відображатися такі дані, як, наприклад, поточна швидкість, підказки системи навігації, індикатор обмеження швидкості (включаючи індикатор заборони на обгін), а також телефонна книга і списки розважальної системи.

Витрати палива та викиди СО2.

Значення витрати палива, викидів CO2 і показаних в результаті споживання енергії були визначені відповідно до Європейського Регламенту (ЄС) 715/2007 в чинній редакції. Цифри відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, і в представленому діапазоні розглядається додаткове обладнання і різний розмір коліс і шин, доступних для обраної моделі, і може варіюватися в залежності від конфігурації.

Специфікації ефективності використання CO2 визначаються відповідно до Директиви: 1999/94/EC і Європейського Регламенту в її чинній редакції. Показання значення засновані на витраті палива, значеннях CO2 і споживанні енергії відповідно до циклу NEDC для класифікації.

Для отримання додаткової інформації про офіційні витрати палива і конкретні викиди СО2 нових легкових автомобілів можна витягти з «Довідника по витраті палива, викиду CO2 і споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажу та на https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

Новый BMW X2 в Харькове: уникальный кроссовер класса Luxury

Уже во время первого показа в 2016 году субкомпактный кроссовер БМВ Х2 привлек пристальное внимание широкой общественности. За прошедшие годы создатели усовершенствовали авто, благодаря чему оно выглядит действительно необычно, и заметно выделяется из модельной линейки Х. Спортивная генетика прослеживается сразу же при первом взгляде. А технические характеристики не оставляют сомнений в том, что новые модели БМВ Х2 2020 года идеальны как для обычных ежедневных поездок на работу, так и для длительных путешествий всей семьей. Салон поражает уровнем комфорта и роскоши. А мощный двигатель и разнообразные технические новшества, щедро внедренные разработчиками, позволят водителю наслаждаться собственным превосходством на любом маршруте.

Компактный кроссовер BMW X2: дизайн экстерьера и интерьера

Авто всем своим видом излучает энергетику и динамику. В передней части мы видим фирменную решетку радиатора, а также бампер с мощными воздухозаборниками. Благодаря им двигатель и тормозная система еще более эффективно охлаждаются встречными потоками воздуха во время движения. Светодиодные фары обеспечивают хорошую видимость не только при езде по прямой, но и на поворотах.

Силуэт компактного кроссовера максимально обтекаемый. Линия крыши плавно переходит к багажному отделению. В салоне официального дилера «Бавария Моторс» к представленным моделям BMW X2 в наличии доступны оригинальные аксессуары для создания еще более индивидуального дизайна. Хотя даже авто в базовой комплектации выглядит максимально заряженным для поездок в спортивном стиле на высоких скоростях. Задняя часть с хромированными патрубками выхлопной системы только подчеркивает общие впечатления от экстерьера этого уникального купеобразного кроссовера.

Внутри салона все создано для создания комфортных условий во время поездок:

передняя консоль с огромным сенсорным дисплеем главенствует в интерьере;

кокпит полностью ориентирован на водителя — цифровая панель приборов, удобные кнопки на рулевом колесе;

кожаные сидения спортивного типа с различными регулировками и боковой поддержкой;

для отделки салона дизайнеры не поскупились на дорогие материалы — кожа, алюминий, полированные деревянные вставки;

достаточно пространства на заднем диване для трех пассажиров.

Узнать больше об особенностях дизайна экстерьера и интерьера нового BMW X2 вы сможете, записавшись на бесплатный тест-драйв в Харькове. Менеджеры салона предоставят потенциальным покупателям всю интересующую информацию: цена на БМВ Х2, условия официальной программы технического обслуживания, возможности приобретения в кредит, доступные комплектации и их технические характеристики.

Технические особенности BMW X2 2020 модельного года

Авто порадует своего владельца прекрасными техническими характеристиками. Вниманию потенциальных клиентов представлены несколько комплектаций. Так, если взять модель с полным приводом BMW X2 xDrive 20d, она поразит следующими показателями:

производительный 4-цилиндровый силовой агрегат объемом два литра;

максимальная мощность в 190 лошадок достигается при 4000 оборотах в минуту;

отличная тяга на низких оборотах — 400 Нм в диапазоне от 1750 до 2500 об/мин;

скромный расход топлива — чуть более пяти литров в городском цикле.

Динамические параметры никого не оставят равнодушными. При полной снаряженной массе свыше двух тонн разгон до сотни км/час происходит всего за семь секунд. А наивысшая скорость, ограниченная электроникой, превышает 220 км/час. Вы также сможете узнать, какие характеристики и цена на BMW X2 с бензиновым двигателем. Данная модификации BMW X2 sDrive20i тоже доступна в Харькове для тест-драйва и покупки.

Отдельное внимание следует уделить инновациям и цифровым решениям, которые применили инженеры при создании этого удивительного кроссовера. Перечень можно составить на несколько страниц. К примеру, революционная система активного круиз-контроля с функцией Stop&Go позволит водителю расслабиться в дорожной пробке. Теперь не нужно постоянно выжимать сцепление и менять передачи, чтобы продвинуться вперед на несколько метров и поддерживать дистанцию между впереди едущими авто. Ассистент самостоятельно контролирует расстояние, управляет ускорением и торможением.

Оригинальная новинка — проекционный дисплей на лобовом стекле. На нем вы сможете увидеть всю необходимую в поездке информацию. Ассистент вождения Plus предупреждает о возможных критических ситуациях и наездах на пешеходов. Благодаря этим и многим другим функциям вы сможете уверенно и в полной безопасности передвигаться по городским улицам и загородным магистралям. Если желаете узнать, какова на BMW X2 2020 цена в Харькове, менеджеры салона «Бавария Моторс» с радостью ответят на вопросы заинтересованных клиентов.