Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом
ПОТУЖНИЙ СТАРТ

ПОТУЖНИЙ СТАРТ

Новий BMW M5 з системою інтелектуального повного приводу xDrive зі спеціальними М налаштуваннями.

СПРАВЖНІЙ ОБ

СПРАВЖНІЙ ОБ'ЄКТ БАЖАНЬ ДЛЯ ВСІХ ПРИХИЛЬНИКІВ СПОРТКАРІВ.

BMW M5 First Edition натхненний BMW Individual

Хвилююча елегантність форм. Найвища за всі часи потужність. Нове покоління BMW M5 - втілення найвищого інженерного мистецтва та інноваційного інтелекту. Для небувалого рівня динаміки аж до межі можливостей. З численними суперсучасними технологіями, які привносять в ділові будні більше безпеки і комфорту. Інноваційна система повного приводу M xDrive нового BMW M5 потужністю 600 к.с. (441 кВт) перетворює водія в впевненого пілота суперспорткара, який володіє фантастичною силою, точністю ходових якостей і динамікою - задоволення за кермом в стилі M виходить на новий рівень.

BMW M5 з системою інтелектуального повного приводу М xDrive
Расходаа палива в л / 100 км (комбінована): 10,5
Викиди СО2 в г / км (комбіновано): 241

Коефіцієнт витрати палива і викидів СО2 визначається відповідно циклу водіння ЄС, і залежить від розміру обраних шин і коліс. Представлена модель включає додаткове обладнання

ПОТУЖНИЙ СТАРТ

ФАКТІВ НЕЙМОВІРНОЇ ПОТУЖНОСТІ

01 Потужність 441 кВт (600 к.с.)

02 Максимальний крутний момент 750 Нм

03 Від 0 до 100 км / год за 3.4 з

04 Максимальна швидкість 305 км / год з пакетом M Driver's

05 Видатна динаміка руху завдяки системі M xDrive

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ПРОЯВЛЕННЯ ДИНАМІЧНОЇ ПОТУЖНОСТІ

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ПРОЯВЛЕННЯ ДИНАМІЧНОЇ ПОТУЖНОСТІ

Дизайн нового BMW M5 з системою M xDrive.

ДИНАМІЗМ В ЛЮБОМУ РАКУРСІ.

Новий BMW M5 являє собою безкомпромісне об'єднання елегантності бізнесу-седана і приголомшуючого гоночного потенціалу: великі повітрозабірники в атлетичній передній частині кузова забезпечують охолоджуючим повітрям високопотужний двигун M V8. Лінії алюмінієвого капота з двома специфічними віштамповкамі M знаходять своє візуальне продовження в контурах даху, зробленого з дуже легкого і дуже міцного вуглепластика (карбону). Стриманий задній спойлер M підкреслює по-спортивному потужний вид і є важливим елементом загальної виключно збалансованої аеродинаміки автомобіля. Форма слідує за динамічним потенціалом - послідовно в кожній деталі.

Кольори кузова BMW Individual

Морозний Темно-Червоний металік

Пристрасть, динаміка, темперамент - все ті якості, які асоціюються з червоним кольором. Одна з причин, чому цей насичений темно-червоний колір був обраний в якості ексклюзивного кольору кузова BMW M5 First Edition. Вражаюче червоний, на тлі бархатистої поверхні матового кольору BMW Individual "Морозний Темно-Червоний металік" підкреслює яскраво-виражену харизму цього спортивного лідера.

«Новий BMW M5 з М xDrive керується, як задньопривідний автомобіль, тільки з більшою тягою».

 

Франк ван Меел, керівник підрозділу BMW M Gmb.

Максимальна динаміка руху по будь-якій дорозі, при будь-яких умовах. З новою системою M xDrive з активним диференціалом M Ви можете ще гостріше відчути видатний динамічний потенціал BMW M5. Завдяки центральному інтелектуальному управлінню, інноваційна система об'єднує динамічність і точність стандартного приводу з перевагами в зчепленні і тязі, які дає повний привід. Амбіційний водій може в будь-який час конфігурувати M xDrive відповідно до своїх потреб на даний момент - аж до чистого заднього приводу.

НЕДОСЯЖНА НЕПЕРЕВЕРШЕНІСТЬ

Яким чином колосальна потужність нового BMW M5 максимально точно і швидко перетворюється в максимальну динаміку руху? За допомогою інноваційних технологій зі світу автоспорту.

Перемикання передач з високою точністю

8-ступінчаста коробка передач Steptronic М з функцією Drivelogic забезпечує швидке перемикання передач і різноманітні режими водіння: від дуже спортивного і динамічного, до комфортного і економічного. Передачі можна перемикати вручну за допомогою важеля коробки передач, або з допомогою підрульових перемикачів.

Максимальне гальмування

Карбоново-керамічні гальма М забезпечують ідеальну ефективність гальмування. Вони не піддаються корозії, надзвичайно зносостійкі, витримують великі термічні навантаження і мають низьку масу, яка в свою чергу позитивно відображає на маневреності, динаміці і прискоренні автомобіля. Карбоново-керамічні гальма М можна легко впізнати за їх матово-золотистими супортами з класичним логотипом М.

Залежно від умов навколишнього середовища і використання, особливості матеріалів, які використовуються, можуть призводити до виникнення специфічного шуму перед зупинкою автомобіля, особливо під час вологої погоди. Потрапляння вологи або дорожньої солі в гальмівні механізми може вплинути на гальмівні якості. Протягом нетривалого часу може спостерігатися погіршення ефективності гальмування, яке компенсується більш сильним натисканням педалі гальма, якщо це є необхідним.

Досконала керованість

Під час будь-яких умов руху, Сервотронік М забезпечує необхідне допоміжне зусилля на кермовому колесі. Він регулює зусилля на кермовому колесі, в залежності від поточної швидкості і забезпечує миттєвий і точний відгук на високих швидкостях. Система спеціально розроблена для модельного ряду М и пропонує три режими настройки, які можна вибрати одним натисканням кнопки.

Оптимальний перерозподіл потужності

Активний диференціал М оптимізує зчеплення коліс з дорогою і курсову стійкість під час зміни смуги або прискоренні на виході з повороту, при швидкісному проходженні поворотів а також на нерівних дорогах. Зчеплення коліс підвищується завдяки диференціалу, який має електронне управління і скорочує різність швидкостей обороту задніх коліс.

11.1 СЕК.

Так приголомшливо швидко BMW M5 прискорюється з 0 до 200 км / ч. Чудова тяга завдяки системі повного приводу M xDrive спільно з видатною потужністю 8 циліндрового двигуна M TwinPower Turbo забезпечують розгінну динаміку, яка раніше була доступна тільки для суперспорткар. Також слід згадати, що з 0 до 100 км / год новий BMW M5 розганяється за 3,4 секунди.

ЗМЕНШЕНА МАСА. ПОКРАЩЕНИЙ ЗВУК.

Випускна система М Спорт

Спортивна система випуску M генерує динамічний звук, який залежить від режиму водіння, який може змінюватися за допомогою керуючого клапана, вбудованого в випуск системи. У режимах SPORT і SPORT +, які активуються за допомогою перемикача режимів водіння, використовується ще більш інтенсивний звук двигуна, в той час як в режимі, орієнтованому на комфорт, використовуються більш спокійний звук роботи двигуна. Нова кнопка Sound Control дозволяє додатково знизити рівень шуму.

КОМУНІКАЦІЇ І СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ

BMW M5 встановлює нові стандарти в області мережевого зв'язку та систем допомоги водієві. Не важливо, чи це організація ділової зустрічі, перевірка електронної пошти або встановлення нових рекордів на гоночній трасі. Інноваційна концепція управління, багатофункціональна комбінація приладів і проекційний дисплей вражають інтуїтивним управлінням, цифровими сервісами і абсолютно новими специфічними для версії M індикаціями. Щоб ви менш ніж за секунду могли взяти до уваги інформацію, яка відноситься до водіння: від включеної в даний момент передачі, навігаційних інструкцій, поточної швидкості руху і режиму роботи системи повного приводу, до обраних вами персональних налаштувань автомобіля. При бажанні, в ролі Вашого штурмана виступають численні інтелектуальні системи допомоги.

BMW M5 FIRST EDITION НАТХНЕННИЙ BMW INDIVIDUAL.

BMW M5 FIRST EDITION НАТХНЕННИЙ BMW INDIVIDUAL.

Витрата палива і рівень викидів СО2

Показники витрат палива і рівня викидів СО2 залежать від розмірів колісних шин і дисків. Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116 / EC).

Більш детальну інформацію щодо офіційних даних витрат палива і показників викидів СО2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві з питань витрат палива і показників викидів СО2 для нових легкових автомобілів», яке знаходиться в безкоштовному доступі в усіх пунктах продажу від DAT Deutsche Automobil Treuhand Gmb , Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина, і за електронною адресою:

http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.