Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

МАЙСТЕРНІСТЬ АТЛЕТИЧНОЇ ФОРМИ.

Дизайн BMW M6 Гран Купе.

Екстравагантність, що відчувається в кожній лінії. BMW M6 Гран Купе об'єднує інженерне мистецтво, високі технології і елементи автоспорту в захоплююче дух єдине ціле. Єдність, яка заявляє про себе з першого погляду: потужні контури витягнутого кузова віщують особливі відчуття руху, навіть коли автомобіль стоїть. Ефектні деталі підкреслюють винятковий характер як зовні, так і в салоні, який за бажанням можна обробити найвишуканішими на вигляд і на дотик матеріалами з колекції BMW Individual.

 

 

ДИЗАЙН КУЗОВА.

Унікальний характер BMW M6 Гран Купе очевидний з будь-якого ракурсу. Завдяки переднім воздухозаборникам спортивні домагання автомобіля безпомилково вгадуються вже з першого погляду. Як і всі деталі цієї елегантної чотирьохдверною моделі, повітрозабірники підпорядковані принципу пріоритету функціональності - вони ефективно забезпечують свіжим повітрям потужний двигун, прихований за радіаторної гратами M з хромованими подвійними ребрами. Відразу за «зябрами» M починається характерна рельєфна лінія.

Простягнувшись над м'язистими колісними арками, вона спрямовується до задньої частини кузова, що обрамляє характерні для моделей M подвійні вихлопні труби. Дифузор, як і дах, виконаний з полегшеного карбону. Забарвлення кузова кольору Чистий Метал робить зовнішній вигляд BMW M6 Гран Купе ще більш виразним - ця надзвичайно ефектна опція BMW Individual приковує погляди: немов рідкий метал обтікає кузов.

ПРЯМИЙ І ІНТЕНСИВНИЙ ВПЛИВ.

Ролик про дизайн BMW M6 Гран Купе.

ДИЗАЙН САЛОНУ.

Відкривши одну з чотирьох дверей, ви обов'язково звернете увагу на підсвічується молдинг порога з логотипом «M». Зайнявши одне з п'яти бездоганно ергономічних сидінь, ви опиняєтеся в приємному полоні ексклюзивної атмосфери салону. У кожній деталі видно майстерна робота. За бажанням салон може бути оброблений найвишуканішими матеріалами з колекції BMW Individual. Запропоновану в якості опції повну обробку дрібнозернистої шкірою 'Merino' платинового кольору по достоїнству оцінять найвибагливіші - вона дуже м'яка на дотик і виливає неповторний аромат ексклюзивного матеріалу. Атмосфера розкоші панує у всьому салоні. Особливо підкреслюють її пропоновані в якості опції декоративні планки BMW Individual, вкриті чорним рояльним лаком, і стеля з алькантари антрацитового кольору.
Але саме жадане в BMW M6 Гран Купе - це сидіння водія. Традиційно трохи розгорнутий до водія кокпіт з чудовою ергономікою створює ідеальні умови і для тривалих поїздок, і для заїздів по гоночних трасах. Щоб під час їзди всі прилади були перед очима, опціональний повноколірний проекційний дисплей відображає інформацію прямо на лобовому склі.

КАРБОНОВИЙ ДАХ.

В рамках концепції полегшення конструкції дах з армованого вуглецевим волокном пластику (CFK) сприяє зниженню маси автомобіля і центру тяжіння. Зменшене таким чином перерозподіл навантаження між колесами підвищує маневреність і динаміку при проходженні поворотів, а також при розгоні і гальмуванні, краще використовується потенціал шин.

Привабливі лінії карбонової даху підкреслюють динамічний характер дизайну в стилі M. Видима структура волокон вуглепластика відкриває оку складну багатошарову конструкцію даху, яка, як і лобове скло, вклеюється в кузов із застосуванням особливої технології.

ЗОВНІШНІ ДЗЕРКАЛА ЗАДНЬОГО ВИДУ M.

Аеродинамічні дзеркала M вже кілька десятиліть є одним з характерних ознак спортивного динамічного дизайну M. Закріплені на кузові на двох витончених опорах, вони ефектно доповнюють динамічний вигляд автомобіля і одночасно є втіленням високих технологій і аеродинаміки.

КОЛІСНІ ДИСКИ.

Відображення мощі: прекрасно доповнюють імідж цього спорткара пропоновані тільки для BMW M6 Гран Купе 20-дюймові легкосплавні диски Double-spoke 433 M. Контрасти між поверхнями дисків, відполірованими до дзеркального блиску, і поверхнями кольору Сіра орбіта, як і різнорозмірні шини, виглядають дуже ефектно . Якщо потрібно ще більш спортивний вигляд, то в якості опції пропонуються чорні і двоколірні 20-дюймові легкосплавні диски Double-spoke 343 M. Вони надають BMW M6 Гран Купе ще більше сяйва на асфальті.

BMW INDIVIDUAL.

Унікальність характеру проявляється в кожній деталі. У цьому - витоки істинної ексклюзивності. Дайте волю прагненню до досконалості. З оснащенням з колекції BMW Individual для нового BMW M6 Гран Купе.

Вираження індивідуальності.

BMW Individual

BMW Individual в зовнішній обробці

Вражаючі міць і елегантність. Щоб описати BMW M6 Гран Купе з лакофарбовим покриттям Чистий Метал з колекції BMW Individual, достатньо всього кілька слів. Унікальним в цьому ЛКП є те, що воно створює враження поточного металу. Цей ефект додатково підкреслює і естетику, і атлетичного, дозволяючи відчути справжню розкіш. Крім того, в колекції BMW Individual є ще одинадцять ЛКП: інтенсивний Синій Танзанії металік випромінює особливу силу, а при прямому падінні світла заворожуюче відливає бірюзою. А шовковисто-матовий Морозний Сірий металік випромінює домінантність, не вилазячи однак на передній план. Палітра лакофарбових покриттів BMW Individual охоплює різні стилі - від підкреслено спортивних до максимально ексклюзивних.

BMW Individual в салоні

Нове визначення ексклюзивності, нова інтерпретація індивідуальності. Саме таким постає салон нового BMW M6 Гран Купе з обробкою BMW Individual. При цьому дизайнери особливо рекомендують поєднання з шовковистою дрібнозернистої шкіри 'Merino' Платина, стелі з алькантари і декоративних планок, покритих чорним рояльним лаком. Результат - приваблива атмосфера візуально розширеного салону, який не поступається за розкішності лакофарбового покриття кузова. Якщо цього недостатньо: додатково до шкіри 'Merino' Платинового кольору пропонуються ще чотири варіанти, що привносять в палітру унікальні нюанси кольору і матеріалу. Так само як і шкіра кольору Коричневий Коіба, що нагадує знамениті сигари ручного виготовлення і, як і вони, що виливають неповторний аромат.
Ідеально доповнюють загальний вигляд салону дві декоративних планки BMW Individual з цінних порід дерева.