Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ПОТУЖНІСТЬ. НАЙГОЛОВНІШЕ.

8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo.

Інженери BMW M GmbH створюють не просто силові, а довершені агрегати. 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo з високоефективним подвійним турбонаддувом немов створений для руху на межі можливостей. При цьому досить м'якого натискання на педаль газу, щоб насолодитися спонтанним і рівномірним набором потужності.

8-ЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН M TWINPOWER TURBO.

Міць, що викликає захват — 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo — флагманський силовий агрегат сімейства M. Його величезна потужність в 560 к.с. (412 кВт) і крутний момент в 680 Н · м завдяки інноваційній технології наддуву TwinScroll спонтанно видається в будь-який момент, а з пакетом Competition її можна підвищити до 575 к.с.
Це стало можливим завдяки поєднанню високих обертів, турбонаддува і таких технологій, як Valvetronic і високоточний уприскування. При цьому весь крутний момент стає доступний вже приблизно на 1500 оборотах і в парі з майже лінійним набором потужності забезпечує вражаючу діаграму потужності, доставляючи водієві неповторні відчуття. Потужність і економічність жодним чином не виключають один одного. Це 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo доводить завдяки продуманим технологій в рамках стратегії BMW EfficientDynamics, таким як рекуперація енергії гальмування. Вони забезпечують середня витрата бензину всього 9,9 літра.

M TwinPower Turbo

Число цилиндров/клапанов

8/4

Рабочий объем, куб. см

4,395

Ход поршня/диаметр цилиндра, мм

88.3/89.0

Макс. мощность, кВт (л. с.) при об/мин

412 (560)/6,000–7,000

Макс. крутящий момент, Нм при об/мин

680/1,500–5,750

Степень сжатия: 1

10.0