Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ДОВІРТЕСЬ НАДІЙНИМ ПОМІЧНИКАМ.

Системи допомоги водієві BMW ConnectedDrive на BMW X5 M.

Сидіння з високою посадкою, спортивна ергономіка: у BMW X5 M ви можете легко тримати ситуацію під контролем. Дещо, однак, ви можете свідомо випустити зі сфери своєї уваги і передати системам підтримки. Наприклад, процес парковки. Або регулювання дальнього світла. Інновації BMW ConnectedDrive підтримають вас у багатьох ситуаціях. Для максимального комфорту. І для ще більшої безпеки.

КРУГОВИЙ ОГЛЯД.

Система кругового огляду включає в себе функції заднього виду, виду зверху і панорамного бокового огляду. Камери в дзеркалах заднього виду, а також ширококутні камери спереду і ззаду забезпечують 360-градусний огляд простору навколо автомобіля і панорамний огляд зон спереду і ззаду.
Для формування образу зверху (з висоти пташиного польоту) система використовує дані панорамного огляду, які піддаються комп'ютерній обробці. Ширококутова камера бокового огляду, розташована в середині подвійної решітки радіатора, і камера заднього виду забезпечують панорамний огляд простору перед автомобілем і позаду нього. Система виявлення транспорту, що рухається в поперечному напрямку, допомагає водієві, виводячи жовті значки по сторонам зображення і жовтий трикутник попередження при наявності автомобіля, що рухається в поперечному напрямку.
Відеокамери активуються в результаті вибору передачі «R», натискання кнопки PDC або кнопки бічного огляду. Зображення виводиться на дисплей управління. При цьому можна вибирати між трьома можливостями: задньою камерою, функцією верхнього огляду і панорамної функцією бічного огляду - і за бажанням активувати одну з них. Функція бокового огляду автоматично відключається при швидкості 15 км/г і вище.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW З РЕЖИМОМ M.

Повноколірний проекційний дисплей BMW зі спеціальними функціями M відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія, що дозволяє повністю сконцентруватися на водінні. Відображатися можуть такі дані, як поточна швидкість, інформація навігаційної системи, обмеження швидкості (включаючи заборону обгону), дані телефону і розважальної системи (списки номерів або музичних композицій), а також інформація і попередження від різних систем допомоги водієві. Натисканням клавіші можна переключитися на особливий M-режим дисплея, що має спортивну спрямованість. Поряд з цифровим спідометром тут відображаються обрана передача і багатобарвний тахометр, а також індикатор точки перемикання передач.
Символи, що проектуються на лобове скло, відображаються у високому дозволі і повному кольорі. Проекція знаходиться на відстані 2,3 м перед автомобілем і розташована оптимально. Тому інформація зчитується легко, зручно і так, що водій майже зовсім не відволікається від дороги. Яскравість зображення автоматично підлаштовується до умов освітлення. Крім того, в системі передбачені денний і нічний режими, а проекція регулюється по висоті. Також можна визначити види додаткових даних, які слід відображати на лобовому склі крім поточної швидкості і попереджень систем допомоги водієві.

СИСТЕМА НІЧНОГО БАЧЕННЯ BMW З ДИНАМІЧНИМ ПІДСВІЧУВАННЯМ.

Відмінна видимість в темний час доби: Система нічного бачення BMW з динамічним підсвічуванням розпізнає людей і великих тварин навіть в темряві і на великій відстані. Тепловізор в решітці радіатора BMW передає зображення простору перед автомобілем на дисплей управління. Система розпізнає людей і тварин на відстані до 300 метрів.
При виявленні об'єкта за межами освітлюваного фарами ділянки система направляє на нього промінь однією з світлодіодних фар з окремим управлінням, що не виявляє сліпучого дії.
Це ефективно запобігає зіткнення, дозволяючи водієві і освітленому пішоходу своєчасно вжити необхідних заходів. У небезпечних ситуаціях на стандартному дисплеї і на проекційному дисплеї BMW також відображається застережливий сигнал - червона миготлива фігурка людини або тварини. Звучить попереджувальний сигнал, а гальма приводяться в стан готовності. Ця функція попередження автоматично активується при запуску автомобіля. Вона попереджає водія про небезпечні ситуації навіть при вимкненому дисплеї. Система нічного бачення BMW Night Vision з функцією динамічного підсвічування - інновація BMW ConnectedDrive.

АСИСТЕНТ ВОДІННЯ.

Асистент водіння включає в себе систему попередження про вихід за межі смуги руху і системи попередження про небезпеку зіткнення і наїзду на пішохода з функцією пригальмовування в умовах міста; дві останні працюють на базі відеокамер.
Система розпізнає дорожню розмітку і попереджає водія про ненавмисному виході за межі смуги руху на швидкості вище 70 км / ч за допомогою вібрації рульового колеса. Попередження не подається, якщо ви навмисно змінили смугу руху - попередньо включили відповідний покажчик повороту.
Ви також отримаєте попередження в разі небезпеки наїзду на пішохода, а при необхідності будуть задіяні гальма. Крім того, система швидко зреагує, якщо автомобіль перед вами різко загальмує. Ця функція попередження - багатоступенева. Спочатку з'являється застережливий символ, потім цей символ починає блимати і подається звуковий сигнал, а при швидкості до 60 км / год автомобіль починає злегка пригальмовувати. Функція попередження про небезпеку наїзду на пішохода працює при швидкості від 10 до 60 км / ч в один щабель - коли небезпека дійсно серйозна. Якщо система попереджає про небезпеку зіткнення, гальмівна система автомобіля теж готується до швидкого спрацьовування. В екстреному випадку система робить гальмування. У темряві і тумані функція може працювати з обмеженнями.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НЕБЕЗПЕКУ ПРИ ПЕРЕСТРОЮВАННІ.

При русі зі швидкістю не менше 20 км/г система попередження при перестроюванні, що працює на основі радарних датчиків, виявляє автомобілі, що знаходяться в «мертвій зоні», а також на сусідніх смугах. Про наявність автомобілів в небезпечній зоні водія сповіщає символ у вигляді трикутника на зовнішніх дзеркалах заднього виду. Якщо, незважаючи на це, водій має намір перебудуватися, включивши сигнал повороту, система попереджає про небезпеку вібрацією рульового колеса і миготливим трикутником на зовнішніх дзеркалах заднього виду.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PROFESSIONAL.

Навігаційну систему Professional відрізняють витончений дизайн і вражаючий набір функцій - до ваших послуг зручна у використанні і бездоганно інтегрована в автомобіль навігаційна система з дизайном iDrive і сенсорним контролером iDrive. Система включає в себе гарнітуру hands-free з інтерфейсом USB і голосовим управлінням, радіосистему BMW Professional з DVD-приводом, а також має 20 ГБ пам'яті для звукових файлів. Крім того, існує можливість використання інформації про дорожньо-транспортної обстановці в режимі реального часу (RTTI) (тільки з сервісами ConnectedDrive). У режимі реального часу можна виводити на дисплей і вибирати альтернативні маршрути. Вбудований кольоровий РК-дисплей з діагоналлю 10,25 дюйма з функцією розподілу на основний і додатковий екрани забезпечує оптимальну ступінь читабельності і видимості.

Навігаційна система Professional.

Дивитися ролик

Сенсорний контролер iDrive

Сенсорний контролер iDrive з кнопками прямого управління меню робить систему інтуїтивно зрозумілою. Наприклад, ви можете задати адресу пункту призначення за допомогою рукописного введення. Управляти системою можна також клавішами прямого набору, вісьмома кнопками швидкого вибору і голосом. Завдяки функції тривимірного відображення карти на тлі супутникових знімків з фотореалістичним поданням обраних пам'яток навігація миттєво перетворюється в надзвичайно видовищний процес.

ПАРКУВАЛЬНИЙ АСИСТЕНТ.

Автоматичний паркувальний асистент BMW робить парковку простою, як ніколи. Система останнього покоління самостійно включає передню або задню передачу, повертає, прискорює і зупиняє автомобіль. Все, що потрібно від водія, - це включити покажчик повороту і утримувати кнопку PDC в процесі паркування, одночасно контролюючи навколишнє оточення по зображенню з камери заднього виду, що автоматично включається.
Після закінчення маневру система переводить коробку передач в положення парковки (P). При русі зі швидкістю до 35 км/г на відстані не більше 1,5 м від узбіччя система виявляє за допомогою ультразвукових датчиків відповідні паркувальні місця і показує їх на дисплеї управління.

СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ ДАЛЬНІМ СВІТЛОМ BMW SELECTIVE BEAM, ЩО НЕ ОСЛІПЛЮЄ.

Система автоматичного управління дальнім світлом, цо не осліплює, робить водіння в темний час доби менш стомлюючим для водія і безпечнішим. Ця функція забезпечує найкращу видимість в темний час доби, не засліплюючи інших водіїв. Розпізнаючи інших учасників руху, система вибірково змінює форму світлового потоку, щоб виключити осліплення. Довжина освітлюваної ділянки може перевищувати 400 м, що дозволяє швидше розпізнати небезпеку, а також допомагає дотримуватися обраної смуги руху.