Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

THE M8

АВТОМОБІЛИ BMW 8 СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ М

BMW M850i xDRIVE КАБРІОЛЕТ, BMW M8 КАБРІОЛЕТ ТА BMW M8 COMPETITION КАБРІОЛЕТ

Потужні автомобілі BMW 8 серії Кабріолет M підвищують привабливість водіння з відкритим верхом, створюючи новий стандарт розкоші. BMW M850i xDrive Кабріолет має сучасний дизайн, високий рівень ексклюзивності і блискучий баланс комфорту, динамічної потужності й ефективних характеристик. BMW M8 Кабріолет з M xDrive, що володіє безкомпромісними характеристиками та ексклюзивною атмосферою, є високопродуктивним спортивним автомобілем, який доставляє надзвичайне задоволення від водіння під відкритим небом. BMW M8 Competition Кабріолет з моделлю M xDrive пропонує ще більш потужний баланс повсякденної їзди і натхнених автоспортом характеристик, унікальні дизайнерські акценти і розкішний салон.

BMW M8 Кабріолет:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 244

BMW M8 Competition Кабріолет:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г/м (в змішаному циклі): 244

BMW M850i xDrive Кабріолет:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 245

ОСОБЛИВОСТІ BMW M8 КАБРІОЛЕТ И BMW M8 COMPETITION КАБРІОЛЕТ

НАТИСНІТЬ ДЛЯ ВИСОКОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ

01

ВИКЛЮЧНА ПРОДУКТИВНІСТЬ

01

ВИКЛЮЧНА ПРОДУКТИВНІСТЬ

ВИСОКОПРОДУКТИВНИЙ 8-ЦІЛІНДРНИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН M TWINPOWER TURBO

Потужний 4,4-літровий двигун з двома турбонагнітачами BMW M8 Competition Coupé забезпечує видатну потужність 460 кВт (625 к.с.) і крутний момент в 750 Нм. Випускний колектор з поперечним розташуванням циліндрів оптимізовує реакцію силового агрегату, конструкція якого аналогічна тій, що використовується в автоспорті. Два вихлопних турбокомпресора Twin Scroll оптимізують вихідну потужність, забезпечуючи виняткову продуктивність - як на дорозі, так і на гоночній трасі.

02

МАКСИМАЛЬНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ

02

МАКСИМАЛЬНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ

ПРИВІД ТА ХОДОВА ЧАСТИНА BMW M8 КАБРІОЛЕТ AND BMW M8 COMPETITION КАБРІОЛЕТ

Досвід водіння в BMW M8 Кабріолет з M xDrive та BMW M8 Competition Кабріолет з M xDrive просто вражає. А все завдяки прекрасно налаштованій взаємодії високорозвинених компонентів трансмісії й шасі, які, з їхньою ДНК автоспорту, втілюють інженерну майстерність BMW. Для максимального задоволення від водіння щосекунди.

03

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИДИ БЕЗ МЕЖ

03

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИДИ БЕЗ МЕЖ

ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ BMW M8 КАБРІОЛЕТ ТА BMW M8 COMPETITION КАБРІОЛЕТ

Нова мова дизайну розкішних спортивних автомобілів заснований на використанні великих, ідеально стилізованих поверхонь з високоточними лініями, що підкреслюють елегантну спортивність BMW M8 Кабріолет і BMW M8 Competition Кабріолет. Динамічний передній силует кабріолету та спортивна задня частина створюють потужне вираження динамічних характеристик та незаперечної присутності.

04

ОТОЧЕНИЙ РОЗКІШШЮ

04

ОТОЧЕНИЙ РОЗКІШШЮ

ДИЗАЙН САЛОНУ BMW M8 КАБРІОЛЕТ ТА BMW M8 COMPETITION КАБРІОЛЕТ

Ексклюзивний інтер'єр підкреслює неповторний спортивний стиль автомобіля M серії, без шкоди для розкоші. Від шкіряного керма M й спортивних сидінь M в оббивці 'Merino', стрічки освітлення на дверях та центральній консолі і, нарешті, до червоних контрастних акцентів М серії на елементах управління - кожна деталь підтверджує виразний характер спорткара.

« З першим кабріолетом BMW M8 захоплення автомобілем з відкритим верхом отримало зовсім новий аспект: ця захоплююча комбінація відчуттів від кабріолета тепер просякнута розкішшю, продуктивністю та елегантністю - вперше в історії BMW. »
Маркус Сирінг, керівник відділу дизайну BMW M

BMW M8 COMPETITION COUPÉ І BMW M8 COUPÉ В ДЕТАЛЯХ: ІНФОРМАЦІЯ ТА ТЕХНІЧНІ ДАНІ

625 К.С

Найвища продуктивність - 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo з робочим об'ємом 4,4 літра і потужністю 460 кВт (625 к.с.) є найпотужнішийм з усіх двигунів в серійних автомобілях BMW. Оснащений двома турбонагнітачами з двома спіральними компресорами, уприскуванням під високим тиском та Valvetronic, високопродуктивний силовий агрегат всередині кабріолета BMW M8 Competition вражає як на дорозі, так і на гоночній трасі: 750 Нм крутного моменту, прискорення від 0 до 100 км/год за 3,3 секунди та від 0 до 200 км/год за 11,1 секунди.

ОСОБЛИВОСТІ BMW M850i xDRIVE КАБРІОЛЕТ

ЕФЕКТИВНА СПОРТИВНІСТЬ НАТИСКАННЯМ КНОПКИ: ДВИГУН, ДИНАМІКА РУХУ І ДИЗАЙ

 

01

ПЕРЕКОНЛИВА ПОТУЖНІСТЬ

01

ПЕРЕКОНЛИВА ПОТУЖНІСТЬ

ПРИВІД BMW M850i xDRIVE КАБРІОЛЕТ

Володіючи робочим об'ємом 4,4 літра, 390 кВт (530 к.с.) й крутним моментом 750 Нм, потужний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo кабріолета BMW M850i xDrive забезпечує постійний достаток енергії.

02

ВІДМІТНА ДИНАМІКА

02

ВІДМІТНА ДИНАМІКА

ДИНАМІКА РУХУ BMW M850i xDRIVE COUPÉ

BMW M850i xDrive Кабріолет поєднує в собі видатну динаміку водіння і чудовий комфорт. Забезпеченням ідеальної тяги й оптимальної стійкості займаються 20-дюймові високопродуктивні шини, система повного приводу BMW xDrive зі спортивним диференціалом M, адаптивна підвіска M, а також додаткова електромеханічна активна стабілізація крену.

03

ЕКСТРАВАГАНТНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

03

ЕКСТРАВАГАНТНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ BMW M850i xDRIVE КАБРІОЛЕТ

Екстер'єр кабріолета BMW M850i xDrive надихає безліч високоякісних деталей в кольорі Cerium Grey або ж опціонально в глянсовому хромі, що надає цьому розкішному спорткару особливо елегантний зовнішній вигляд.

04

РОЗКІШНА СПОРТИВНІСТЬ

04

РОЗКІШНА СПОРТИВНІСТЬ

ДИЗАЙН САЛОНУ BMW M850i xDRIVE КАБРІОЛЕТ

Салон кабріолета BMW M850i вражає кращими матеріалами і поєднує в собі винятковий комфорт та спортивний стиль.

BMW M850i xDRIVE КАБРІОЛЕТ: ДВИГУН, ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНІЧНІ ДАНІ

АВТОМОБІЛІ BMW 8 СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ M

ВИТРАТА ПАЛИВА ТА ВИКИДИ СО2.

BMW M8 Кабріолет:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 244

BMW M8 Competition Кабріолет:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г/м (в змішаному циклі): 244

BMW M850i xDrive Кабріолет:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 245

Зображення показують додаткове обладнання, екрани і дисплеї залежать від опцій обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням:

https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html