Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

THE M8

АВТОМОБІЛІ BMW 8 СЕРІЇ COUPÉ M

BMW M850i xDRIVE COUPÉ, BMW M8 COUPÉ ТА BMW M8 COMPETITION COUPÉ

Автомобілі BMW 8 серії Coupé M – це вершина розкоші водіння, елегантне переосмислення генів M серії для повсякденного використання - як на дорозі, так і на гоночному треку. Автомобіль доступний у трьох варіантах; BMW M850i xDrive Coupé пропонує винятковий синтез комфорту, продуктивності і ефективності. BMW M8 Coupé з M xDrive пропонує розкішну атмосферу з неперевершеним почуттям автоспорту; розроблений для того, щоб розширити межі динамічних характеристик. BMW M8 Competition Coupé з M xDrive – це ще більш потужна, екстравагантна версія цього високоефективного спортивного автомобіля.

BMW M8 Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.4
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 239

BMW M8 Competition Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.4
Викиди CO2 в г/м (в змішаному циклі): 239

BMW M850i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 245

ОСОБЛИВОСТІ BMW M8 COUPÉ И BMW M8 COMPETITION COUPÉ

НАТИСНІТЬ ДЛЯ ВИСОКОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ

01

ВИКЛЮЧНА ПРОДУКТИВНІСТЬ

01

ВИКЛЮЧНА ПРОДУКТИВНІСТЬ

ВИСОКОПРОДУКТИВНИЙ 8-ЦІЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН M TWINPOWER TURBO

Потужний 4,4-літровий двигун з двома турбонагнітачами BMW M8 Competition Coupé забезпечує видатну потужність 460 кВт (625 к.с.) і крутний момент в 750 Нм. Випускний колектор з поперечним розташуванням циліндрів оптимізовує реакцію силового агрегату, конструкція якого аналогічна тій, що використовується в автоспорті. Два вихлопних турбокомпресора Twin Scroll оптимізують вихідну потужність, забезпечуючи виняткову продуктивність - як на дорозі, так і на гоночній трасі.

02

МАКСИМАЛЬНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ

02

МАКСИМАЛЬНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ

ПРИВІД ТА ХОДОВА ЧАСТИНА BMW M8 COUPÉ AND BMW M8 COMPETITION COUPÉ

Досвід водіння в BMW M8 Coupé з M xDrive та BMW M8 Competition Coupé з M xDrive просто вражає. А все завдяки прекрасно налаштованій взаємодії високорозвинених компонентів трансмісії й шасі, які, з їхньою ДНК автоспорту, втілюють інженерну майстерність BMW. Для максимального задоволення від водіння щосекунди.

03

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД ІКОНИ

03

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД ІКОНИ

ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ BMW M8 COUPÉ ТА BMW M8 COMPETITION COUPÉ

Нова мова дизайну розкішних спортивних автомобілів заснована на використанні великих, ідеально стилізованих поверхонь з високоточними лініями, що підкреслюють елегантну спортивність BMW M8 Coupé і BMW M8 Competition Coupé. Динамічний передній силует купе з плавно нахиленою лінією даху і спортивна задня частина створюють потужне вираження динамічних характеристик та незаперечної присутності.

04

ДИЗАЙН САЛОНУ BMW M8 COUPÉ ТА BMW M8 COMPETITION COUPÉ

04

ДИЗАЙН САЛОНУ BMW M8 COUPÉ ТА BMW M8 COMPETITION COUPÉ

ЕКСТРАВАГАНТНА СПОРТИВНІСТЬ

Ексклюзивний інтер'єр підкреслює неповторний спортивний стиль автомобіля M серії, без шкоди для розкоші. Від шкіряного керма M й спортивних сидінь M в оббивці 'Merino', стрічки освітлення на дверях та центральній консолі і, нарешті, до червоних контрастних акцентів М серії на елементах управління - кожна деталь підтверджує виразний характер спорткара.

BMW M8 COMPETITION COUPÉ І BMW M8 COUPÉ В ДЕТАЛЯХ: ІНФОРМАЦІЯ ТА ТЕХНІЧНІ ДАНІ

625 К.С

Найвища продуктивність - 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo з робочим об'ємом 4,4 літра і потужністю 460 кВт (625 к.с.) є найпотужнішим з усіх двигунів в серійних автомобілях BMW. Оснащений двома турбонагнітачами з двома спіральними компресорами, впорскування під високим тиском та Valvetronic, високопродуктивний силовий агрегат всередині BMW M8 Competition Coupé вражає як на дорозі, так і на гоночній трасі: 750 Нм крутного моменту, прискорення від 0 до 100 км/год за 3, 2 секунди та від 0 до 200 км/год за 10,6 секунди.

ОСОБЛИВОСТІ BMW M850i xDRIVE COUPÉ

ЕФЕКТИВНА СПОРТИВНІСТЬ НАТИСКАННЯМ КНОПКИ: ДВИГУН, ДИНАМІКА РУХУ І ДИЗАЙН

01

ПЕРЕКОНЛИВА ПОТУЖНІСТЬ

01

ПЕРЕКОНЛИВА ПОТУЖНІСТЬ

ПРИВІД BMW M850i xDRIVE COUPÉ

Володіючи робочим об'ємом 4,4 літра, 390 кВт (530 к.с.) й крутним моментом 750 Нм, потужний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo від BMW M850i xDrive Coupé забезпечує постійний достаток енергії.

02

ВІДМІТНА ДИНАМІКА

02

ВІДМІТНА ДИНАМІКА

ДИНАМІКА РУХУ BMW M850i xDRIVE COUPÉ

BMW M850i xDrive Coupé поєднує в собі видатну динаміку водіння і чудовий комфорт. Забезпеченням ідеальної тяги й оптимальної стійкості займаються 20-дюймові високопродуктивні шини, система повного приводу BMW xDrive зі спортивним диференціалом M, адаптивна підвіска M, а також додаткова електромеханічна активна стабілізація крену.

03

ЕКСТРАВАГАНТНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

03

ЕКСТРАВАГАНТНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ BMW M850i xDRIVE COUPÉ

Численні високоякісні оцинковані деталі в Cerium Grey на зовнішній стороні BMW M850i xDrive Coupé підкреслюють його ексклюзивний зовнішній вигляд.

04

КОМФОРТНА СПОРТИВНІСТЬ

04

КОМФОРТНА СПОРТИВНІСТЬ

ДИЗАЙН САЛОНУ BMW M850i xDRIVE COUPÉ

Салон BMW M850i Coupé вражає кращими матеріалами і поєднує в собі винятковий комфорт та спортивний стиль.

BMW M850i xDRIVE COUPÉ: ДВИГУН, ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНІЧНІ ДАНІ

АВТОМОБІЛІ BMW 8 СЕРІЇ COUPÉ M

Витрата палива та викиди СО2.

BMW M8 Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.4
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 239

BMW M8 Competition Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.4
Викиди CO2 в г/м (в змішаному циклі): 239

BMW M850i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 245

Зображення показують додаткове обладнання, екрани і дисплеї залежать від опцій обладнання.

Значення витрат палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням:

https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html