Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

РІШУЧЕ НОВИЙ BMW X4 M40i.

Реалізація в деталях.

У тих випадках, коли мова йде про максимальної продуктивності, часто невеликі деталі роблять велику різницю. Новий BMW X4 M40i демонструє це з продуктивністю і маневреністю, які дозволяють вам легко справлятися з важкими ситуаціями водіння. Головною відповідальністю за це самовпевненість є 353 к.с. (260 кВт)/500 Нм 6-циліндрового бензинового двигуна M Performance TwinPower Turbo, інноваційна легка конструкція і підвіска Adaptive M.

BMW X4 M40i(2)(3):
Споживання палива в л / 100 км (в змішаному циклі): 9.2
Викиди CO2 в г / км (в змішаному цикліі): 210

СПОЙЛЕР COMPETITION.

6-циліндровий бензиновий двигун
M Performance TwinPower Turbo.

Утримання позиції ніколи не було таким важким – для суперників. Це пов'язано з тим, що 6-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo тягне 354 к.с. (260 кВт) завдяки трубонагнітачу з подвійною прокруткою, повністю регульованому клапану Valvetronic і високоточному прямому впорскуванню під високим тиском. Це забезпечує максимальний крутний момент 500 Нм, прискорення від 0 до 100 км/год за 4,8 секунди – і, перш за все, ще більшу перевагу під час змагання.

 

500 НМ

і 8-ступінчаста трансмісія Steptronic Sport забезпечить виняткове прискорення.

 

PERFORMANCE ПЕРФЕКЦІОНІСТ.

Динамічні характеристики BMW X4 M40i.

Перед новими викликами завжди потрібна найкраща підготовка. Ось чому BMW X4 M40i з'являється в найкращій формі. Особливо точна підвіска M Sport і регульоване спортивне рульове управління забезпечують надзвичайно точне водіння. У стандартному виконанні гальма M Sport, система повного приводу BMW xDrive і диференціал M Sport збільшують бічні і поздовжні динамічні властивості автомобіля. Він начебто створений для встановлення нових стандартів.

 

Підвіска Adaptive M

Підвіска Adaptive M може бути відрегульована за допомогою електроніки в будь-який час відповідно до дороги і умов руху. Водій також може регулювати характеристики підвіски за допомогою системи управління водіння, щоб в той же час забезпечити його кращий стиль водіння – від зручного до надзвичайно спортивного з помітно рухомим поводженням.

 

Спортивне рульове колесо Variable

Спортивне рульове управління Variable з Servotronic створює пряму і гнучку реакцію рульового управління і гарантує, що для повороту колеса потрібне менше фізичне зусилля. Воно реагує на кут рульового колеса з різними коефіцієнтами рульового керування. Це покращує управління при русі більш динамічно і зменшує зусилля, які необхідні для керування при парковці і повороті.

 

BMW xDrive включаючи диференціал M Sport

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive плавно і різноманітно розподіляє потужність приводу передніх і задніх коліс для максимальної тяги, динаміки руху і безпеки в будь-якій ситуації водіння. Для ще більшої гнучкості електронне управління розподілом потужності, наприклад, врівноважує надлишкову обертальність або недостатню обертальність на поворотах. Диференціал M Sport оптимізує тягу і стійкість водіння при динамічному русі або на різних дорожніх покриттях.

 

НАЙКРАЩА ФОРМА У НАЙКРАЩОМУ ВИГЛЯДІ.

Специфічні дизайнерські особливості M підкреслюють ексклюзивність BMW X4 M40i з першого погляду. Збільшені повітрозабірники, решітки радіатору і дзеркала заднього виду у Сerium Gray - чітке твердження про спортивні амбіції. Гарний вигляд – це 21" легкосплавні диски, в той час як ексклюзивні вихлопні труби в чорному Chrome залишають незмінне враження. Значки М на передніх бічних стінках разом із типом моделі на задній панелі, також в Cerium Gray, округлюють загальну спортивну картину.

 

ВІДКИНЬТЕСЬ НАЗАД ТА ІДІТЬ ВПЕРЕД.

Пакет M Sport, що постачається як стандартний, надає BMW X4 M40i динамізм, який триває по всьому інтер'єру. Зі шкіряного рульового колеса М та спеціальних інструментів М Performance до внутрішньої обробки та підніжок М - він забезпечує атлетизм до найдрібніших деталей.
Новаторський у всіх відносинах.

Шкіряне рульове колесо M, включаючи багатофункціональні кнопки, значок M і вбудовану подушку безпеки з боку водія, представлене в трьохспицевому дизайні. З ободом рульового колеса в шкіряному «Walknappa» Black з чорними стрічками і окресленими упорами для пальців, він забезпечує пряме та спортивне рульове управління.

 

Видатні функції та дизайн.

Індивідуально регульовані спортивні сидіння для водія і переднього пасажира мають численні варіанти ручного налаштування, включаючи ширину спинки, переднє і заднє положення, а також спинку і кут сидіння. Завдяки більш високим сидінням та спинкам, а також чітко визначеним бічним валикам вони забезпечують відмінну ергономічність і високу ступінь бічної підтримки.

 

Спортивні характеристики з харизмою.

Центральна консоль оснащена кольоровим значком M замість позначення серії в передній частині, що підкреслює спортивну атмосферу в інтер'єрі та вказує на динамічні характеристики автомобіля.

 

ЗОБРАЖЕННЯ І ВІДЕО

Витрата палива і викиди CO2.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Значення показників, позначені індексом (2), є попередніми.

Значення показників, позначені індексом (3), отримані за методикою нового стандарту WLTP і переведені назад в значення за NEDC, для можливості порівняння автомобілів один з одним. [У довідкових матеріалах, використовуваних для розрахунку податків на транспортні засоби або інших зборів, пов'язаних, зокрема, з рівнем викидів CO2, показані значення CO2 для цих автомобілів можуть відрізнятися від значень, наведених у цьому документі.]

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.