Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

ДОВІРТЕСЯ НАДІЙНИМ ПОМІЧНИКАМ.

Системи допомоги водієві BMW ConnectedDrive в BMW Z4 Родстер.

Численні інноваційні технології роблять водіння менш стомлюючим, гарантують комфорт і забезпечують безпеку на найвищому рівні. І ви можете повністю віддатися безтурботному задоволенню за кермом.

СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ ДАЛЬНІМ СВІТЛОМ.

Чим більше світла, тим безпечніше водіння: система управління дальнім світлом зі складу BMW ConnectedDrive включає і вимикає дальнє світло фар з урахуванням поточної ситуації на дорозі, тим самим зменшуючи навантаження на водія.
Якщо система активна, то камера, встановлена ​​на внутрішній стороні дзеркала заднього виду, відстежує ситуацію на дорозі і рівень освітленості, визначаючи, чи припустимо в даний момент включення дальнього світла. Якщо система виявляє зустрічну або попереду йде транспортний засіб, а також якщо рівень освітленості виявляється вище певної межі, система автоматично перемикає фари в режим ближнього світла.

СИГНАЛИЗАЦИЯ АВАРІЙНОГО ЗБЛИЖЕННЯ ПІД ЧАС ПАРКУВАННЯ.

Зберігайте огляд в неозорої ситуації: сигналізація аварійного зближення при парковці в BMW Z4 Родстер збільшує видиму зону і відкриває нові перспективи.
Опциональная сигналізація аварійного зближення при парковці (PDC) полегшує парковку навіть в обмеженому просторі. Відстань між автомобілем і перешкодою вимірюється за допомогою ультразвуку. Звуковий сигнал попереджає водія про потенційні перешкоди і знижує ризик пошкодження автомобіля. При наявності навігаційної системи Professional інформація додатково виводиться на дисплей управління. Відстань до перешкоди показується зеленим, жовтим або червоним кольором, щоб ви легше могли орієнтуватися навіть у самій «тісному» ситуації.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PROFESSIONAL.

Навігаційна система Professional видає повністю тривимірну картинку в поєднанні з інноваційною концепцією управління індикацією і численними функціями для навігації, офісних додатків і мультимедіа.
Будучи інтегрованим рішенням, навігаційна система Professional має безліч переваг. Кольоровий дисплей з чудовим дозволом виглядає дуже ефектно. Завдяки високій контрастності і разюче чіткому зображенню він дуже добре читаємо. Система має функцію швидкого запуску, вибудовує маршрут за лічені секунди, дає індивідуальні рекомендації щодо зниження витрат, а тривимірна навігація значно спрощує орієнтацію в большом городе.