Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

БУРЯ Й НАТИСК.

Маневреність і динаміка руху BMW Z4 Родстер.

Перевага, закладена при народженні: BMW Z4 не знає компромісів в демонстрації своїх сильних сторін. Придбана за бажанням адаптивна підвіска M забезпечує відмінну стійкість автомобіля без шкоди комфорту. Простим натисненням перемикача системи регулювання динаміки руху ви переключаєтеся між комфортним або спортивним режимом підвіски: для BMW Z4 це не проблема. 7-ступінчаста спортивна АКПП з подвійним зчепленням плавно розганяє автомобіль. І дає випробувати динаміку руху, якій немає рівних.

7-СТУПІНЧАСТА СПОРТИВНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC З ПОДВІЙНИМ ЗЧЕПЛЕННЯМ.

Сім передач, два зчеплення і безперервне прискорення. 7-ступінчаста спортивна автоматична коробка передач Steptronic * BMW Z4 Родстер підтримує безперервний рух вперед. Два зчеплення в тисячні частки секунди без найменших поштовхів і переривання тяги здійснюють перемикання передач.

Коробка передач з подвійним зчепленням

Одна лише потужність не гарантує динамічного водіння - наявну силу потрібно ще ефективно передати на колеса. 7-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic з подвійним зчепленням не перериває передачу потужності ні на мить. Парні і непарні передачі рознесені в окремі силові передачі, кожна з яких має своє зчеплення. Коли одна передача виводиться з зачеплення, наступна вже включена. За рахунок цього забезпечується мізерно малий час перемикання і підвищується точність. Без поштовхів і переривання тягового зусилля.

Підрульові перемикачі

Завдяки підрульовими перемикачами передач можна вручну перемикати передачі, не знімаючи рук з рульового колеса. Якщо ж ви вважаєте за краще не втручатися в процес, 7-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic сама вибере потрібну передачу і таким чином забезпечить максимальну економію палива. Насолоджуйтесь динамічним водінням з низькою витратою палива і прискоренням, яке можна порівняти зі спортивними автомобілями.
* Додаткове обладнання для BMW Z4 sDrive35i, стандартне обладнання для BMW Z4 sDrive35is.

АДАПТИВНА ПОДВЕСКА M.

Адаптивна підвіска М, що встановлюється в якості опції, дозволяє зробити спортивний характер BMW Z4 ще більш яскравим без шкоди для комфорту.
Зменшення дорожнього просвіту на 10 мм підвищує маневреність автомобіля. За допомогою перемикача системи регулювання динаміки руху водій може вибрати спортивний або підкреслено комфортний режим. Під час їзди датчики безперервно збирають дані і контролюють клапани амортизаторів адаптивної підвіски М з урахуванням ситуації і якості поверхні. Індивідуальний контроль кожного колеса на меті гарантувати оптимальне зчеплення з дорогою в будь-який момент часу.

РЕЖИМ SPORT.

Досить натискання клавіші: Вибір спортивного режиму за допомогою перемикача системи регулювання динаміки руху в вашому BMW Z4 призводить до підвищення чутливості реакцій двигуна і поліпшення динамічних характеристик автомобіля.
Режим SPORT включається серійним перемикачем системи регулювання динаміки руху на центральній консолі. За рахунок застосування попередньо визначену установку параметрів і з урахуванням переліку встановленого додаткового обладнання система приводу і підвіска набувають характеристики, значно ближчі до спортивних в порівнянні зі стандартною налаштуванням. Двигун стає більш прийомистим. Якщо автомобіль оснащений 8-ступінчастою АКПП Steptronic, то алгоритми перемикання набувають виражений спортивний характер. Якщо автомобіль оснащений адаптивною підвіскою M, шасі стає значно більш «зібраним». Якщо встановлено спортивне рульове управління зі змінним ступенем посилення, то ступінь посилення знижується, що забезпечує надійний зворотній зв'язок.