Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

ДОТРИМУЙТЕСЯ СВОГО ШЛЯХУ. І НЕХАЙ СВІТ ПРЯМУЄ ЗА ВАМИ.

Сервіси та додатки BMW ConnectedDrive на BMW Z4 Родстер.

Зв'язок, інформація та розваги — з сервісами та додатками BMW ConnectedDrive ви відчуєте свою мобільність абсолютно по-новому.

СЕРВІСИ CONNECTEDDRIVE.

З пакетом послуг BMW ConnectedDrive можна користуватися безліччю інформаційних, розважальних і сервісних пропозицій для тих, хто в дорозі. Сюди відноситься також сервіс BMW Online, що надає доступ до свіжої інформації з прив'язкою до місця розташування (погода, новини), а також до онлайн-пошуку і роботі з офісними додатками. Крім того, є можливість комбінування окремих послуг, таких як веб-камери і паркувальна інформація, а також туристичні та готельні путівники.
На додаток до цього дана опція включає в себе можливість необмеженого використання зручних і надійних додатків для смартфонів, наприклад BMW Connected.

BMW ROUTES.

Поїздка до моря по захоплюючому дух серпантину або подорож по місцях знаменитих художників — надзвичайно цікаві маршрути по країнах Європи від BMW ConnectedDrive одним натисканням кнопки передаються в BMW Z4 Родстер.
Користувачі послуг BMW Online можуть безкоштовно викликати все маршрути www.bmw.com/routes і переносити в систему навігації. Система навігації — ваш путівник, який проведе вас від однієї зупинки до іншої, забезпечуючи корисними відомостями у вигляді тексту і зображень, завжди актуальними завдяки послугам BMW ConnectedDrive. Звичайно, це не позбавляє вас можливості самостійно спланувати свій маршрут на комп'ютері за картками Google і переслати його в автомобіль BMW Z4 Родстер.

КОНСЬЄРЖ-СЕРВІС.

Відчуйте абсолютно особливий рівень обслуговування — з консьєрж-сервісом BMW ConnectedDrive. Цей зручний сервіс з'єднує вас з співробітником контактного центру BMW, який на час вашої поїздки прийме на себе обов'язки вашого особистого помічника.
Вас цікавить конкретний ресторан, найближчий банкомат або аптека? Співробітник контактного центру BMW допоможе знайти те, що вам потрібно, і при необхідності передасть потрібну адресу безпосередньо в навігаційну систему вашого автомобіля. Він може навіть замовити для вас столик в ресторані або забронювати номер в готелі. Консьєрж-сервісом можна користуватися без прив'язки до мобільного телефону, як в домашньому регіоні, так і за кордоном. Він доступний цілодобово і абсолютно безкоштовно. Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНУ ОБСТАНОВКУ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ.

Новий пакет послуг BMW ConnectedDrive використовує не тільки існуючі на сьогоднішній день джерела даних, а й інформацію мереж громадського транспорту і анонімні дані пересування з мобільних телефонів в мережах мобільного зв'язку і постійно оновлює інформацію про ситуацію на дорозі в реальному часі. І в поїздці на своєму BMW Z4 Родстер ви в будь-який момент можете вчасно зреагувати на несподівані неприємності на вашому шляху.
Як тільки система навігації виявляє проблему, на дисплей управління виводяться всі необхідні подробиці: де починається пробка - з точністю до 500 метрів? Додатково система розраховує передбачувану затримку в шляху через ситуацію, дорожньої ситуації.
Висока вірогідність інформації досягається не тільки передачею в реальному часі, але великою зоною покриття дорожньої мережі. Інформація про дорожньо-транспортної обстановці в режимі реального часу охоплює мережу автомагістралей, майже всі головні вулиці в містах та регіональні дороги.
Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.

AUPEO! ПЕРСОНАЛЬНЕ ІНТЕРНЕТ-РАДІО.

Додаток Aupeo! забезпечить вас музикою: інтернет-радіо у своєму розпорядженні базу даних, що включає 120 жанрових радіостанцій, і пристосовується до вашого особистого музичного смаку. У вашому BMW Z4 Родстер вас чекає персоналізоване музичний супровід.
Слухайте тільки улюблену музику — за допомогою спеціального обладнання Apps, вашого iPhone і безкоштовного додатку AUPEO! Що настроюється інтернет-радіо пристосовується до вашого музичного смаку. В даний час забезпечується доступ до фонотеці, що містить близько 1 мільйона композицій 120 різних жанрів. Кнопки «Love» (Подобається) і «Ban» (Заборонити) на дисплеї управління дозволяють уточнити ваші музичні уподобання. Натискаючи кнопку «Love», ви повідомляєте, що вам подобається поточна композиція, і додаток AUPEO! додає в список відтворення схожі композиції. Кнопкою «Ban» ви видаляєте композицію, після чого додаток AUPEO! може не відображатися цю та подібні до неї композиції. Вже незабаром ви будете слухати тільки ті композиції, які вам подобаються. AUPEO! є безкоштовним і доступно для завантаження з Apple App Store.
Додатки BMW Apps сумісні з iPhone починаючи з версії 3GS. Необхідна наявність пакета послуг BMW ConnectedDrive і навігаційної системи Professional.

ДОДАТОК BMW CONNECTED.

Додатки та BMW ConnectedDrive відкривають нові можливості залишатися на зв'язку: тепер можна користуватися додатками на вашому iPhone безпосередньо під час руху. Просто підключіть iPhone до вашого BMW Z4 Родстер за допомогою адаптера Snap-In для мобільного телефону або оригінального кабелю Apple і ви зможете з комфортом використовувати додатки iPhone за допомогою контролера iDrive.
Безкоштовний додаток BMW Connected, розроблене фахівцями BMW, не тільки забезпечує доступ до Facebook, Twitter і вашому календарем за допомогою дисплея управління: нова функція «News» надасть найсвіжіші новини усього світу — за допомогою встановлених RSS-стрічок або з ваших улюблених вами джерел. Служба Wiki Local видасть відомості про вашому поточному місцезнаходження, пункті призначення або дані за вказаною вами адресою. Інформація відображається на дисплеї управління або зачитується вголос за допомогою функції перетворення тексту в мову.
Коли ви покинете салон вашого автомобіля, функція «Last Mile» (Остання миля) і засіб пошуку автомобіля Vehicle Finder вкажуть вам шлях до пунктів призначення, обраним в навігаційній системі вашого BMW, а також допоможуть знайти дорогу назад. Додаток «BMW Connected» буде регулярно оновлюватися, і ви також зможете використовувати в вашому автомобілі додатки, сумісні з BMW Apps (наприклад, AUPEO!).
Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.