Характеристики

THE 1

THE 1

НОВИЙ BMW 1 СЕРІЇ: МОДЕЛІ, ДВИГУНИ, ОСОБЛИВОСТІ ТА ТЕХНІЧНІ ДАНІ

BMW 1 серії - це продумана спортивність і сучасний дизайн. Дізнайтеся про привабливі варіанти інтер'єру й екстер'єру, динамічно оптимізовані компоненти трансмісії і шасі, а також про інноваційні технології та системи допомоги водієві. У розділі «Технічні дані» ви знайдете докладну інформацію та факти про економічні двигуни BMW 1-ї серії - від характеристик продуктивності, таких як потужність, кВт і Нм, споживання й викиди CO2, до розмірів окремих моделей.

МОДЕЛІ І ВАРІАНТИ ОБЛАДНАННЯ.

Потужні індивідуальні версії моделей BMW 1 серії.

ДИЗАЙН.

Високоякісне обладнання для екстер'єру та інтер'єру BMW 1 серії.

Дізнайтеся більше про можливості спортивного дизайну абсолютно нової моделі BMW 1 серії Sport Line. Завдяки високоякісному обладнанню для екстер'єру та інтер'єру, ви можете створити свій унікальний автомобіль у відповідності зі своїми смаками і особистими уподобаннями.
ДИЗАЙН.
Подвійна решітка радіатора.

Подвійна решітка радіатора.

Фірмова решітка радіатора BMW прикрашена поздовжніми планками ексклюзивного дизайну, передні поверхні яких отримали виконання чорного глянцевого кольору, і рамками з глянцевим хромованим покриттям.
Світлодіодні фари.

Світлодіодні фари.

Від денних ходових вогнів до ближнього і дальнього світла. Усі функції світлодіодних фар мають більш тривалий термін служби й економлять більше енергії завдяки світлодіодним технології. Динамічні плоскі фари забезпечують поліпшену видимість вночі і в погану погоду завдяки відмінній освітленості з кольором, близьким до денного.
Чорні дзеркала заднього виду.

Чорні дзеркала заднього виду.

Кришки дзеркал пофарбовані в чорний глянсовий колір. Вони візуально підкреслюють спортивний характер автомобіля і створюють яскраве індивідуальне враження.
Глянсовий Shadow Line BMW Individual.

Глянсовий Shadow Line BMW Individual.

Глянцевий Shadow Line BMW Individual включає в себе безліч деталей обладнання чорного глянцевого кольору. До них відносяться віконні обробки, рами й напрямні, стійки, а також рами зовнішніх дзеркал, їх основи та ніжки.
Задні фари.

Задні фари.

Задні ліхтарі з двох частин зі скульптурною зовнішньою геометрією розроблені з використанням традиційної технології освітлення. Кожен з них має освітлювальний елемент в кузові і задніх дверей, що дозволяє оптимізувати ширину завантаження. Крім того, задні фари мають, крім іншого, ліхтар заднього ходу з технологією світлодіодного відбивача.
Обробка вихлопної труби.

Обробка вихлопної труби.

90-міліметрова обробка вихлопної труби (зліва в 3-циліндрових двигунах, зліва і справа в 4-циліндрових двигунах) задає оптичний акцент та підкреслює спортивний характер автомобіля.

ДИНАМІКА РУХУ.

Привід, ходова частина і рульове управління M Sport BMW 1 серії.

Потужне прискорення, маневрене управління або безпечний рух по дорозі - абсолютно новий BMW 1 серії перетворює кожну поїздку в яскравий момент завдяки ефективному двигуну і динамічним компонентам трансмісії й шасі. Дізнайтесь більше про обрані особливості динаміки в день народження і налаштуйте свій індивідуальний BMW 1 серії. title
Двигун BMW M135i xDrive.

Двигун BMW M135i xDrive.

Кращий спортсмен, який доставляє щире задоволення від кермування: 4-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo в BMW M135i xDrive володіє особливою потужністю, оскільки він оснащений новими поршнями, збільшеним турбонагнітачем, оптимізованим напрямком повітря, високоефективним комплектом охолодження та вихлопною системою М.
Рульове управління M Sport.

Рульове управління M Sport.

Спортивне рульове керування М, включаючи сервотронік, підвищує чуйність і точність рульового управління, а також зменшує зусилля, необхідне для оберта рульового колеса. Автомобілем можна керувати більш точно, завдяки чому рух може бути дуже динамічним, особливо на звивистих дорогах.
Коробка передач Steptronic Sport.

Коробка передач Steptronic Sport.

8-ступінчаста спортивна автоматична коробка передач Steptronic відрізняється неймовірно швидкими спортивними перемиканнями передач. В автоматичному або ручному режимах передачі можуть перемикатися за допомогою важеля селектора або підрульових пелюсток - для комфортного руху з постійною швидкістю або неймовірно динамічного водіння. У режимі SPORT перемикання передач здійснюється за максимально спортивним алгоритмом.
BMW xDrive.

BMW xDrive.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive плавно та динамічно перерозподіляє крутний момент між передніми і задніми колесами для отримання максимального зчеплення з дорогою, високої динаміки і безпеки у будь-яких умовах руху. Для подальшого поліпшення маневреності електронно керована система розподілу крутного моменту оптимізує співвідношення надлишкової і недостатньої поворотності при проходженні поворотів.
Адаптивна підвіска.

Адаптивна підвіска.

Система адаптивної підвіски дозволяє адаптувати характеристики амортизаторів відповідно до дорожньої ситуації і забезпечує поєднання комфорту і динаміки з найвищим рівнем безпеки. Перемикач режимів руху дозволяє Вам вибирати між стандартним режимом COMFORT або режимом SPORT.

АСИСТЕНТ ВОДІЯ.

Асистент водія в BMW 1 серії.

Абсолютно новий BMW 1 серії пропонує вам велику кількість корисних функцій, цифрових послуг і систем допомоги водієві - для максимального комфорту і безпеки.
АСИСТЕНТ ВОДІЯ.
Асистент водія.

Асистент водія.

Пакет асистента водія включає в себе попередження про наближення автомобіля або людини за допомогою камер з функцією повного гальмування в місті, обмежувач швидкості включаючи інформацію про обмеження швидкості з індикатором обгону з попереднім переглядом і попередженням про вихід зі смуги руху. Крім того, радіолокаційне обладнання містить у собі попередження про проходження дорожнього руху ззаду, попередження про зміну смуги руху й попередження про зіткнення ззаду.
Парктронік Parking Assistant.

Парктронік Parking Assistant.

Parking Assistant полегшує парковку автомобіля. Камера заднього виду забезпечує більш чітке зображення позаду автомобіля. Active Park Distance Control пропонує підвищений захист від пошкоджень, викликаних паркуванням. Паркувальний асистент паркує автомобіль автоматично, паралельно або перпендикулярно вулиці, і залишає паралельні паркувальні місця. Reversing Assistant підтримує Вас при русі заднім ходом, наприклад, у вузьких провулках.
Управління жестами BMW.

Управління жестами BMW.

З управлінням жестами BMW деякі функції можуть управлятися за допомогою певних рухів рук. Для обраних операцій система, наприклад, розпізнає жести, такі як «змахування» або «наведення», для прийняття або відхилення вхідного дзвінка. Гучність можна регулювати круговими рухами вказівного пальця.
Проекційний дисплей BMW.

Проекційний дисплей BMW.

Повноколірний проекційний дисплей BMW відображає всю важливу інформацію безпосередньо у полі зору водія, дозволяючи йому повністю сконцентруватися на керуванні автомобілем. На дисплеї можуть відображатися такі дані, як, наприклад, поточна швидкість, підказки системи навігації, індикатор обмеження швидкості (включаючи індикатор заборони на обгін), а також телефонна книга і списки розважальної системи.

Витрата палива та викиди СО2 в BMW 1 серії.

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 171

Зображення показують додаткове обладнання, екрани та дисплеї залежать від параметрів обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.