Сервісне обслуговування BMW

«МИ РОЗДІЛЯЄМО ВАШІ ТУРБОТИ!»

«МИ РОЗДІЛЯЄМО ВАШІ ТУРБОТИ!»

Сервісне обслуговування BMW.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ BMW.

ПРЕМІАЛЬНИЙ СЕРВІС ДЛЯ КОЖНОГО ВЛАСНИКА, ПРЕМІАЛЬНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КОЖНОГО АВТОМОБІЛЯ BMW.

Ви та ваш автомобіль BMW невіддільні один від одного. І щоб цей стан речей зберігався якомога довше, BMW пропонує безліч пропозицій преміум класу - BMW Service Inclusive, BMW Value Service і розширена гарантія для кожної моделі BMW - попереду у вас і вашого автомобіля тільки довгі безтурботні подорожі.

«ЗАДУМАНЕ СТАЄ РЕАЛЬНІСТЮ, КОЛИ ТВІЙ СПОКІЙ В НАДІЙНИХ РУКАХ».

Обслуговування в сервісних центрах BMW.

Кожна людина індивідуальна. Індивідуальний і кожен автомобіль BMW. Унікальні поїздки та історії, які ви проживаєте разом зі своїм BMW. Індивідуальний підхід в сервісних центрах BMW: до ваших послуг преміальні пропозиції по технічному обслуговуванню і ремонту, чесні ціни й прозорий розрахунок вартості. Високі стандарти якості та високий рівень експертизи технічних фахівців BMW в поєднанні з інноваційними технологіями та оригінальними деталями BMW дозволяють гарантовано підтримувати ваш автомобіль BMW в ідеальному стані. Просто вибирайте найбільш відповідний вашим вимогам пакет послуг і готуйтеся отримувати повне задоволення від водіння.

4 ПРИЧИНИ ВИБИРАТИ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ BMW

 • 01 Відсутність турбот і безпека
 • 02 Ексклюзивне преміальне обслуговування: комфортний досвід взаємодії з технічним центром та відмінний сервіс
 • 03 Особливі, як ви: індивідуально підібрані послуги та привабливі пропозиції для вас і вашого автомобіля BMW
 • 04 Гарантовано позитивний досвід: технічні фахівці BMW, оригінальні деталі BMW і високі стандарти якості.
«НЕСПОДІВАНКИ ПІД КОНТРОЛЕМ».

«НЕСПОДІВАНКИ ПІД КОНТРОЛЕМ».

Жодних сюрпризів з сервісом BMW Value Service.

ЗБЕРЕЖЕННЯ ВАРТОСТІ ТА ВАШОГО ЗАДОВОЛЕННЯ Я ЗА КЕРМОМ: BMW VALUE SERVICE.

Разом ви подолали безліч кілометрів та пережили справжні пригоди, що складають цілі розділи вашої спільної історії. Історії, яка є далекою від завершення, тому що існує програма BMW Value Service, яка пропонує численні переваги в сфері технічного обслуговування і ремонту. Якщо ви хочете подолати ще безліч кілометрів, при цьому знаючи, що завжди є на кого покластися, оцініть пакет преміального обслуговування «Все включено» з привабливою та прозорою вартістю, ідеально відповідний вашим потребам.

Переваги видно відразу
«НАЙБІЛЬШИЙ ЦІННИЙ АКСЕСУАР МОГО BMW - ЦЕ СЕРВІС»

«НАЙБІЛЬШИЙ ЦІННИЙ АКСЕСУАР МОГО BMW - ЦЕ СЕРВІС»

Для тих, хто хоче зосередитися на отриманні задоволення від життя. Сервісна пропозиція BMW Service Inclusive.

ПРЕКРАСНЕ ВІДЧУТТЯ - МОЖЛИВІСТЬ НІ ПРО ЩО НЕ ТУРБУВАТИСЯ.

Просто розслабтеся і зосередьтеся на тому, що дійсно важливо - на задоволенні від водіння. Ваш спокій забезпечить пакет сервісних послуг BMW Service Inclusive. Ви платите тільки один раз, а потім користуєтеся всіма послугами технічного обслуговування та ремонту протягом усього терміну дії договору. У будь-якому дилерському центрі BMW по всьому світу, що бере участь в програмі, ваш автомобіль BMW завжди буде знаходитися в надійних руках.

Переваги видно відразу

ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ БІЛЬШОГО: SERVICE INCLUSIVE PLUS.

Гарне стає найкращим: купуючи пакет BMW Service Inclusive Plus, ви отримуєте право на використання всіх послуг, що входять до нього, в тому числі ремонт в разі зносу деталей. Використання тільки оригінальних деталей BMW, включаючи масло.

BMW Service Inclusive

Склад послуг технічного обслуговування і ремонту:
Заміна моторного масла
 
Перевірка автомобіля у відповідності зі специфікаціями BMW
 
Обслуговування повітряного фільтру
Обслуговування паливного фільтра (в дизельних двигунах)
Обслуговування мікрофільтру
Перевірка і в разі необхідності заміна свічок запалювання (для бензинових двигунів)
Перевірка і в разі необхідності долив / заміна гальмівної рідини

 

* BMW Service Inclusive Plus доступний тільки при купівлі нового автомобіля.

BMW Service Inclusive Plus*

Обсяг робіт в разі зносу:
Обслуговування передніх гальм (включаючи заміну гальмівних колодок та/або дисків в разі зносу)
Обслуговування задніх гальм (включаючи заміну гальмівних колодок та/або дисків в разі зносу)
Заміна зчеплення (при необхідності)
Заміна щіток склоочисника (при необхідності, до одного разу на рік)

Зробіть вибір на користь більшого спокою, додаткової безпеки та розширеного обслуговування. Пакет BMW Service Inclusive охоплює наступні роботи з технічного обслуговування і ремонту: заміна моторного масла, перевірка автомобіля у відповідності зі специфікаціями BMW, обслуговування повітряного фільтру, обслуговування паливного фільтру (для дизельних двигунів), обслуговування мікрофільтру, перевірка і в разі необхідності заміна свічок запалювання ( для бензинових двигунів), перевірка і в разі необхідності долив/заміна гальмівної рідини. Пакет BMW Service Inclusive Plus* передбачає додаткові переваги і включає обслуговування передніх гальм (включаючи заміну гальмівних колодок та/або дисків в разі зносу), обслуговування задніх гальм (включаючи заміну гальмівних колодок та/або дисків в разі зносу), заміну зчеплення (при необхідності) і щіток склоочисника (при необхідності, не більше одного разу на рік).

* Пропозиції BMW Service Inclusive Plus доступні тільки при покупці нового автомобіля.

СТО BMW у Харкові: професійний сервіс від дилера

Надійності та витривалості автомобілів німецької марки BMW можна тільки позаздрити. Вони вражають своєю продуктивністю, відмінною якістю збірки і неперевершеними технічними характеристиками. Щоб авто тривалий час радувало власника безпроблемною службою без поломок, СТО BMW у Харкові пропонує сервіс Преміум-якості в повній відповідності до вимог виробника. Автовласникам тут забезпечено професійний підхід, використання оригінальних запчастин і мастильних матеріалів, вирішення проблем будь-якого рівня складності - від проходження регулярних ТО, до капітального ремонту двигуна або автоматичної коробки перемикання передач.

Сервісне обслуговування BMW в Харкові в салоні дилера

Основна мета, яку ставить перед собою баварський автовиробник, - забезпечити водіям максимум комфорту і насолоди від водіння. А всі турботи з ремонту і техобслуговування на себе бере офіційна СТО БМВ, що надає повний спектр фірмових послуг. Навіть у тому випадку, якщо ви придбали автомобіль BMW з пробігом у салоні трейд-ін або у приватного продавця, маєте змогу скористатися всіма перевагами професійного ремонту та обслуговування за умовами пакета сервісних послуг. Які ж види техобслуговування пропонує клієнтам офіційний автосервіс БМВ у Харкові:

 • планова заміна масла та інших технічних рідин;
 • встановлення нових фільтрів - паливних, масляних, повітряних, салонних;
 • регулярне обслуговування тих чи інших агрегатів - двигун, трансмісія, підвіска, кондиціонер, система запалювання;
 • виконання експрес-ремонту, необхідного внаслідок дрібних ДТП або виявлення незначних несправностей;
 • капітальний ремонт автомобілів БМВ в результаті зносу різних вузлів і запчастин.

Зверніть увагу, скористатися послугами професійного технічного обслуговування за офіційною програмою BMW можна в будь-якому місті, де є авторизовані СТО та дилерські центри. Клієнти обов'язково оцінять не тільки високу якість послуг, що надаються, а й доступні ціни на обслуговування BMW, компетентність автомеханіків і рівень оснащеності автосервісу. Завдяки всім цим факторам ремонт, незалежно від ступеня складності, виконують максимально оперативно і з наданням тривалої гарантії. На складах завжди є в наявності необхідні запчастини, мастильні матеріали та оригінальні аксесуари BMW.

Переваги проходження ТО на офіційному автосервісі БМВ

Не секрет, що практично в кожному місті України працюють сотні автомайстерень широкого профілю, де автовласникам запропонують ремонт автомобілів будь-якої марки і року випуску. Складність обслуговування BMW полягає в тому, що ці авто випускаються з використанням всіх останніх інноваційних рішень. Також вони буквально напхані електронікою і різноманітними датчиками для забезпечення повного контролю дорожньої ситуації під час їзди. Таким чином, тільки офіційний автосервіс BMW готовий запропонувати дійсно якісний ремонт з дотриманням суворого регламенту.

Яку модель БМВ ми не візьмемо - серію X, M, гібридні та електромобілі BMW i, - усім їм потрібен не тільки професійний підхід, а й наявність омологізованого автовиробником обладнання для діагностики та техобслуговування. Не кожна СТО може похвалитися наявністю професійного інструменту для такого складного ремонту. Якщо ж ви віддаєте своє авто в руки фахівців, авторизований сервіс BMW у Харкові вразить вас рівнем технічного оснащення і професіоналізму механіків. 

Чому послугами офіційного СТО БМВ користуються тисячі автовласників:

 • прозоре ціноутворення;
 • найповніший обсяг послуг — шиномонтаж, планові ТО і регламентні роботи, розвал-сходження на лазерному стенді 3D, ремонт будь-яких вузлів і агрегатів із застосуванням оригінальних запчастин і витратних матеріалів;
 • послуги автодіагностів — завдяки комп'ютерній та інструментальній діагностиці найменша несправність буде виявлена на ранній стадії;
 • можливість особистої присутності в ремонтній зоні;
 • повний звіт щодо проведеного ремонту із зазначенням виконаних робіт і встановлених запчастин.

Офіційний автосервіс БМВ у Харкові надає власникам фірмову гарантію зі знаком якості баварського виробника. Це означає, що ви зможете повною мірою насолоджуватися міццю двигуна і незрівнянними динамічними характеристиками свого транспортного засобу, не хвилюючись про можливі поломки і несправності.

Ремонт БМВ у Харкові: найкращі ціни від дилера

Якщо Ви нещодавно придбали автомобіль у салоні, автоматично зможете скористатися перевагами офіційної сервісної програми. Ціна обслуговування БМВ для власників авто з пробігом, які змінили кількох господарів, формується, виходячи з таких факторів:

 • загальний стан транспортного засобу;
 • складність поломки;
 • які роботи необхідно виконати для відновлення працездатності;
 • які потрібно замінити запчастини та витратні матеріали.

У будь-якому разі ціни на ремонт BMW власнику повідомлять після проведення діагностики безпосередньо на СТО. Записатися на технічне обслуговування можна на зручний час через сайт компанії. Всю інформацію, що стосується обсягу послуг, їх вартості та термінів виконання, клієнти можуть отримати від менеджерів салону.