Характеристики

auto_main_photo

ПРИРОДЖЕННИЙ ЛІДЕР

МОДИФІКАЦІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ НОВОГО BMW 7 СЕРІЇ СЕДАН

НАДИХАЮЧА ЕЛЕГАНТНІСТЬ

BMW 7 СЕРІЇ СЕДАН: ЕКСТЕР'ЄР ТА ІНТЕР'ЄР

Особлива енергетика: BMW 7 серії вийшов потужним і рішучим. Хижий погляд фар та вражаюча решітка радіатора формують образ передньої частини, підкреслюючи високий статус і неповторний характер автомобіля. Плавні лінії кузова беруть свій початок від передніх повітрязабірників, потім через бічні повітроводи спрямовуються до задньої частини кузова: BMW 7 серії отримав витягнутий і одночасно елегантний силует. Інтер'єр BMW 7 серії – це поєднання чітких ліній та високої якості виконання. Розкішна шкіряна оббивка і мобільна концепція управління підкреслюють поєднання естетики вищого рівня та унікального комфорту. Неповторну атмосферу створює комфортне підсвічування салону, м'яке світло якого завершує гармонійний образ.
НАДИХАЮЧА ЕЛЕГАНТНІСТЬ
Передній бампер

Передній бампер

Передній бампер з потужною решіткою радіатора BMW змушує всіх серйозно сприймати автомобіль. А низькорозташовані повітрозабірники, обрамлені розсікачами повітря з динамічним дизайном, не тільки оптимізують аеродинамічні характеристики автомобіля, але і підкреслюють елегантність та спортивний характер седану.
Лазерні фари BMW Laserlight

Лазерні фари BMW Laserlight

У режимі дальнього світла з урахуванням швидкості руху лазерні фари освітлюють дорогу майже вдвічі далі, ніж інші фари, завдяки чому підвищується безпека, оскільки значно поліпшується видимість. Про застосування цієї технології свідчать напис «BMW Laser» й сині акценти. У систему також входять функція адаптивного освітлення поворотів та неосліплювальна система управління дальнім світлом фар.
Повітроводи Air Breather

Повітроводи Air Breather

Повітроводи Air Breather підкреслюють спортивно-елегантний характер автомобіля і забезпечують оптимізацію потоку повітря в області колісних арок. Разом з переднім бампером та великою решіткою радіатора BMW вони надають автомобілю солідний вигляд.
Задній бампер

Задній бампер

Задній бампер з новим дизайном, вузькі відбивачі та рознесені по краях кузова трапецієподібні вихлопні патрубки надають задній частині широкий і солідний вигляд. Плоскі світлодіодні задні фари та вузька світлова смуга між ліхтарями також візуально підкреслюють ширину автомобіля.
Задні світлодіодні ліхтарі зі світловою смугою

Задні світлодіодні ліхтарі зі світловою смугою

Подвійні блоки задніх світлодіодних ліхтарів включають в себе задні габаритні ліхтарі, стоп-сигнали, ліхтарі руху заднім ходом, задні протитуманні ліхтарі та покажчики повороту. У ліву і праву частини заднього бампера вбудовані відбивачі. Ширину кузова підкреслює вузька світлова смуга, що з'єднує два блоки задніх ліхтарів.
Панорамний скляний дах

Панорамний скляний дах

При відкритому люку панорамний скляний дах забезпечує додаткове приток свіжого повітря в салон автомобіля. При закритому люку салон наповнюється світлом, завдяки чому створюється відчуття простору. Кришка люка відкривається та закривається повністю автоматично одним натисненням кнопки або за допомогою автомобільного ключа, може зсуватися і підніматися, а також оснащена сонцезахисною шторкою і відбивачем вітру.

РЕВОЛЮЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ПЕРЕДОВІ ІННОВАЦІЇ СЕДАНУ BMW 7 СЕРІЇ

Інтуїтивне прагнення в майбутнє. Незабаром можна буде вибирати: вести автомобіль самому або використовувати режим автономного управління. Уже сьогодні системи допомоги водієві BMW Personal CoPilot дозволяють відчути, яким буде керування автомобілем в найближчому майбутньому. Вони допомагають водієві, а в деяких випадках навіть беруть на себе повний контроль за роботою певних систем автомобіля. У BMW 7 серії абсолютно все орієнтоване на водія. Наприклад, дисплеї BMW Live Cockpit Professional можна просто й швидко налаштувати відповідно до індивідуальних переваг. А розумний помічник BMW Intelligent Personal Assistant дозволяє швидко активувати і відключати окремі функції. Технології нової ери. title
Операційна система BMW 7.0

Операційна система BMW 7.0

Інноваційна концепція BMW 7.0 робить взаємодію з функціями автомобіля більш простою та інтуїтивно зрозумілою, а управляти ними можна за допомогою жестів, голосу, сенсорної панелі і контролера iDrive. Саме для цього функціональність контролера була вдосконалена. Наприклад, тепер усіма цифровими сервісами, в тому числі і додатками, можна управляти безпосередньо.
Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional

Система допомоги водієві Driving Assistant Professional пропонує оптимальний комфорт і максимум безпеки в небезпечних ситуаціях або в умовах монотонного руху завдяки асистентові підрулювання і систем контролю смуги, попередження про схід зі смуги з активним захистом від бічних зіткнень та інших функцій забезпечення безпеки.
Асистент парковки Plus

Асистент парковки Plus

Асистент парковки Plus спрощує маневрування автомобіля при паркуванні. У нього, крім іншого, входить система кругового огляду, включаючи вид зверху і панорамний вид, а також бічна система допомоги при парковці, активна сигналізація аварійного зближення, функція екстреного гальмування, асистент паркування з направляючими лініями та асистент руху заднім ходом.
Remote Software Upgrade

Remote Software Upgrade

Хочете, щоб системи вашого BMW отримували актуальні оновлення програмного забезпечення? З функцією Remote Software Upgrade ваш BMW завжди буде як новий. Зручний, надійний і простий спосіб: і вам не доведеться заїжджати в сервісний центр. Оновлення передаються за допомогою бездротової технології по аналогії з оновленням ПЗ смартфона.
BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації включає в себе об'єднані в мережу сенсорний інформаційний дисплей з діагоналлю 10,25'' та повністю цифрову приладову панель з діагоналлю 12,3''.

НОВИЙ РІВЕНЬ ЕКОНОМІЧНОСТІ І ДИНАМІКИ

ДВИГУНИ BMW 7 СЕРІЇ

Потужність – це поняття багатогранне, саме тому для седану BMW 7 серії пропонується цілий ряд двигунів. Крім 6-циліндрового рядного BMW TwinPower Turbo увагу на себе звертають виключно потужний V8 і вражаючий V12. Крім того, доступний ефективний та неймовірно економічний підключаємий гібрид. Поєднання 6-циліндрового двигуна внутрішнього згоряння, електричного приводу і високовольтної акумуляторної батареї забезпечує максимальні показники потужності при зниженій витраті палива. Завдяки інноваційній інтелектуальній системі повного приводу BMW xDrive новий BMW 7 серії Седан передає всю потужність на дорогу - незалежно від ситуації, динамічно і впевнено.
НОВИЙ РІВЕНЬ ЕКОНОМІЧНОСТІ І ДИНАМІКИ
4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

Нове покоління 2,0-літрового 4-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo гарантує максимальне задоволення від водіння. Він відомий високою віддачею та видатною чуйністю навіть на малих обертах в поєднанні з виключно низькими показниками витрати палива і шкідливих викидів.
Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

Висока потужність, чудова плавність роботи, низький рівень шуму - відмінні риси 3,0-літрового рядного 6-циліндрового двигуна BMW TwinPower Turbo останнього покоління, що входить в низку двигунів BMW EfficientDynamics. Завдяки системам Double-VANOS, Valvetronic, високоточного упорскуванню палива і турбонагнітачеві TwinScroll він розвиває 250 кВт (340 к.с.) і в змішаному циклі витрачає 7,5 л/100 км.
8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

У бензиновому 8-циліндровому двигуні BMW TwinPower Turbo використовуються два турбонагнітача і система управління клапанами Valvetronic, а також система безпосереднього впорскування палива високої точності. Двигун розвиває максимальну потужність 390 кВт (530 к.с.) і крутний момент 750 Нм. Два турбонагнітача компактно встановлені в просторі між рядами циліндрів.
12-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo

12-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo

12-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo є досконалим втіленням технологій силових агрегатів. Він розвиває значну потужність і забезпечує плавний рух - унікальне поєднання, характерне тільки для двигуна V12. Все це складається в незрівнянне задоволення від кермування і подорожей.
Електродвигун

Електродвигун

Задоволення від водіння з орієнтацією на майбутнє: центральним елементом гібридної силової установки є електромотор. Завдяки цілому ряду гібридних технологій, які доповнюють 6-циліндровий бензиновий агрегат, автомобіль може рухатися виключно на тязі від акумуляторної батареї зі швидкістю до 140 км/ч. При гальмуванні і русі накатом здійснюється рекуперація енергії і її накопичення в високовольтній акумуляторній батареї. Ідеальне поєднання економічності і динаміки.

ВИТРАТА ПАЛИВА І РІВЕНЬ ВИКИДІВ CO2.

Седан BMW 750Li xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.2
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 233

Седан BMW M760Li xDrive Sedan:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 13.0
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 297

Седан BMW 745e Sedan:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 2.4
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 56

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.