BMW GROUP на Паризькому автосалоні 2016.

BMW GROUP на Паризькому автосалоні 2016.

Цього року Паризький автосалон пройде з 1 по 16 жовтня 2016 і стане майданчиком для презентації нового BMW 3 серії Gran Turismo і BMW i3 з більш потужними акумуляторами і збільшеним запасом ходу.

Цього року Паризький автосалон пройде з 1 по 16 жовтня 2016 і стане майданчиком для презентації нового BMW 3 серії Gran Turismo і BMW i3 з більш потужними акумуляторами і збільшеним запасом ходу. Одночасно BMW Motorrad проведе світову прем'єру нового електроскутера BMW C evolution, який також отримав батарею із збільшеною місткістю. На Паризькому автосалоні BMW додатково покаже запущеного недавно персонального помічника - BMW Connected.

Новий BMW 3 серії Gran Turismo: спортивний Гран Туризмо, який поєднує повсякденну практичність і комфортабельність в поїздках на далекі відстані.

BMW розкриє таємницю нової версії BMW 3 серії Gran Turismo, що поєднує в собі елегантність купе з простором розкішного седана і місткістю універсала - і все це в спортивній оболонці. Три бензинових і п'ять дизельних двигунів на вибір забезпечують значно більше потужності при істотній економії палива. Всі бензинові двигуни і чотирициліндровий дизельний двигун BMW 325d з'являться в новій моделі вперше. Матеріали обробки вищої якості, новий інтерфейс навігаційної системи Professional, яка прийшла з моделей старших сегментів, а також поліпшена сумісність зі смартфонами створюють приємні враження від інтер'єру новинки. Всього за три роки BMW 3 серії Gran Turismo завоював повагу покупців в сегменті середньорозмірних автомобілів, продемонструвавши успішні продажі на китайському, німецькому і американському ринках. Для більшості клієнтів Gran Turismo - їх перший автомобіль BMW.

BMW i3 (94 Ач): збільшений на 50% запас ходу, можливість поновлення попередньої версії батареї, більш швидка зарядка і потужна домашня зарядна станція BMW i Wallbox.

Остання версія BMW i3 може проїхати на одному заряді на 50% більше, ніж попередня модель. Завдяки більш високій щільності енергії літій-іонних осередків батареї запас енергії нового BMW i3 (94 Ач) збільшено до 33 кВтг. Цей показник відповідає запасу ходу в 300 км відповідно до умов випробувань Нового європейського їздового циклу (NEDC), тоді як той же показник попередньої моделі становив 190 км. Навіть при використанні автомобіля в несприятливих погодних умовах, які передбачають інтенсивну роботу кондиціонера або обігрівача, BMW i3 здатний подолати без підзарядки відстань в 200 км.

BMW i3 (94 Ач) демонструє блискучі показники економічності і дальності ходу, встановлюючи нові стандарти в своєму сегменті. Лінійка додаткового обладнання автомобілів BMW i поповнилася більш потужною домашньою зарядною станцією Wallbox. При цьому в якості опції доступна можливість удосконалення батарей вже випущених автомобілів BMW i3 до показників оновленої версії. Представлена ​​3 роки тому базова версія BMW i3 з акумуляторною батареєю на 60 Ач також все ще доступна для замовлення.

На Паризькому автосалоні відбудеться прем'єра нової ексклюзивної версії гібридного спорткара BMW i8 - Protonic Dark Silver Edition.

Новий BMW C evolution: BMW Motorrad представляє електричний скутер зі збільшеним запасом ходу і новими кольорами.

BMW Motorrad піднімає планку сегмента електроскутерів на нову висоту, здійснюючи світову прем'єру нового BMW C evolution. Новинка буде випускатися в двох варіантах - Long Range зі збільшеним запасом ходу, а також в специфікації для Європи, яка відповідає вимогам категорії посвідчення водія А1.

Оснащений батареями наступного покоління ємністю 94 Ач, такими ж, як на оновленому BMW i3, скутер тепер здатний проїхати істотно більшу відстань на одній зарядці. Постійна потужність нової версії Long Range становить 26 к.с. (19 кВт; згідно стандарту ECE R85), що на 11 к.с. більше, ніж у попередньої моделі. При цьому запас ходу збільшений до 160 кілометрів, а максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 129 км / ч. Потужність європейської версії, що відповідає вимогам категорії А1, дорівнює 15 к.с. (11 кВт), її запас ходу складає 100 кілометрів, а максимальна швидкість обмежена на позначці 120 км / ч. Такі характеристики забезпечують надійну основу для практичного і екологічно чистого пересування не тільки в місті, а й за його межами. При цьому новий зарядний кабель зменшеного діаметра тепер поставляється в якості стандартного устаткування і дозволяє спростити процес наповнення батареї електрикою.

Новий C evolution успадкував інноваційний стиль і широкі можливості для кастомізації, притаманні всій сучасній техніці BMW Motorrad. Захоплюючий дух дизайну створює емоційний зв'язок з новітніми технологіями, використаними в його силовій установці.

Візуальні зміни торкнулися також і колірної гамми. Скутер забарвлюватиметься поєднанням кольорів Ionic Silver металік / Electric Green, в комбінації з контрастним металіком Blackstorm, а центральний тунель версії Long Range додатково прикрасить нова графіка.

BMW Connected - персональний цифровий асистент від BMW.

BMW протягом багатьох років підтримує зв'язок між водієм і автомобілем за допомогою сервісів ConnectedDrive. У серпні цього року запущено новий сервіс BMW Connected, що представляє комплексну концепцію цифрових інструментів підтримки клієнтів у всіх аспектах індивідуальної мобільності. Використовуючи гнучку платформу Open Mobility Cloud в якості базису, сервіси BMW Connected дозволяють повністю інтегрувати автомобіль та інші предмети, з якими взаємодіє людина, наприклад, iPhone або Apple Watch, в його цифрове життя. Стартова версія BMW Connected в першу чергу фокусується на оптимізації пересування автомобіля, надаючи цифрові продукти і сервіси, що спрощують планування щоденних маршрутів. Таким чином, BMW Connected допоможе користувачам потрапити в місце призначення вчасно і з мінімальними витратами.