BMW GROUP ПРОДОВЖУЄ СПІВПРАЦЮ З TEFAF ДО 2019 року

BMW GROUP ПРОДОВЖУЄ СПІВПРАЦЮ З TEFAF ДО 2019 року

BMW Group продовжить підтримувати одну з найзначніших ярмарків мистецтва та антикваріату у світі - TEFAF - протягом ще трьох років. В цьому році німецький концерн традиційно виступає партнером світової виставки, яка 10 березня відкрилась в Маастріхті вже у 30 раз і триватиме до 19 березня 2017 року.

BMW Group продовжить підтримувати одну з найзначніших ярмарків мистецтва та антикваріату в світі - TEFAF - протягом ще трьох років. В цьому році німецький концерн традиційно виступає партнером світової виставки, яка 10 березня відкрилася в Маастріхті вже в 30 раз і триватиме до 19 березня 2017 року. В рамках співпраці компанія організовує перегляд колекції сучасного мистецтва в музеї Buitenplaats Kasteel Wijlre, а також надасть VIP-шатли для почесних гостей ярмарку.
 
В рамках програми ярмарку BMW Group організовує відвідування музею Buitenplaats Kasteel Wijlre в Лимбурге, де зберігається збори робіт з колекції Джо і Марліз Ейк (Jo and Marlies Eijck). Ця колекція була включена в нову версію BMW Art Guide by Independent Collectors - міжнародний гід по 256 приватних зібраннях творів сучасного мистецтва, які доступні для публіки. У путівнику вказані як великі, так і малі твори мистецтва - знамениті і відносно невідомі. Короткі «портрети» колекцій з незліченними барвистими ілюстраціями перенесуть читачів в найцікавіші і часто несподівані місця, багато з яких знаходяться далеко від звичних маршрутів мандрівників і колекціонерів - всього понад сорок країн.
 
Завдяки участі 270 всесвітньо відомих галерей TEFAF демонструє одні з найважливіших художніх робіт, наявних на ринку мистецтва. BMW Group є партнером TEFAF з 2001 року. Компанія підтримує безліч інших світових арт-ярмарків, включаючи Art Basel, Art Basel Miami Beach, Art Basel Hong Kong, Frieze London, Frieze New York, Paris Photo, а також такі ініціативи, як Gallery Weekend Berlin. Більш того, німецький концерн продовжує довгострокову співпрацю з культурними установами та художниками по всьому світу через такі проекти, як BMW Tate Live, Preis der Nationalgalerie і BMW Art Cars.