BMW i5

НОВИЙ i5

НОВИЙ i5

ПЕРШИЙ BMW i5. ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ.

 • Повністю електричний
Двигун

BMW i5: Енергоспоживання, змішаний WLTP у кВт⋅год/100 км: 19,5–15,9; Електричний запас ходу, WLTP у км: 477–582

ВАРІАНТИ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

BMW i5

 • Потужність: 340 к.с.
 • 0–100 км/год: 6 с
 • Максимальна швидкість: 193 км/год
 • Запас ходу: до 582 км

 

BMW i5: Енергоспоживання, змішаний WLTP у кВт⋅год/100 км: 19,5–15,9; Електричний запас ходу, WLTP у км: 477–582

BMW i5

BMW 5 ПЛАГІН-ГІБРИД

 • Потужність: 220 к.с.
 • 0-100 км/год: 6,4 с
 • Vmax 230: км/год
 • Електричний запас ходу: 102 км

 

BMW 530e sDrive: Витрата палива, змішаний цикл WLTP у л/100 км: 0,8–0,6; Викиди CO2, комбінований WLTP, г/км: 19–14; Споживання енергії, комбінований цикл WLTP у кВт-год/100 км: 21,4–18,9; Запас ходу на електриці, WLTP в км: 87–102

BMW 5 ПЛАГІН-ГІБРИД

BMW 5 БЕНЗИН. ДИЗЕЛЬ

 • Потужність: 208 к.с.
 • Крутний момент: 330 Нм
 • 0-100 км/год: 8,1 с
 • Максимальна швидкість: 230 км/год

 

BMW 520i sDrive: Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл, WLTP): 6,4–5,7; Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл, WLTP): 144–130

BMW 5 БЕНЗИН. ДИЗЕЛЬ

BMW i5 M60

 • Потужність: 601 к.с.
 • 0-100 км/год: 3,8 с
 • Максимальна швидкість: 230 км/год
 • Запас ходу: до 516 км

 

BMW i5 M60 xDrive: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP): 20.6–18.2; Електричний запас ходу у км (WLTP): 455–516

BMW i5 M60
 • BMW i5
 • BMW 5 ПЛАГІН-ГІБРИД
 • BMW 5 БЕНЗИН. ДИЗЕЛЬ
 • BMW i5 M60

ЕЛЕКТРОПРИВІД В НОВОМУ BMW i5.

ЗАПАС ХОДУ ТА ЗАРЯДЖАННЯ

slide-img
Навести курсор і залишити в цьому положенні

ДІСТАВАЙТЕСЯ МІСЦЯ ПРИЗНАЧЕННЯ З ЛЕГКІСТЮ: ВОДІННЯ ТА ЗАРЯДЖАННЯ З BMW i5.

Час зарядки для BMW i5 eDrive40

Громадська зарядка

 • Потужна зарядна станція: 0:30 год
 • Станція швидкої зарядки: 1:13 год
 • Зарядна станція змінного струму: 4:15 год

 

Домашня зарядка

 • Wallbox / гнучкий швидкий зарядний пристрій: 8:15 год
 • Побутова розетка: 43:30 год

Ємність зарядки залежить від рівня заряду, температури навколишнього середовища, індивідуального режиму водіння та використання додаткових пристроїв, а також фактично вибраного автомобіля. Тривалість заряджання стосується температури навколишнього середовища 23 °C після попередньої подорожі та може відрізнятися залежно від особливостей використання.

ВАРІАНТИ ЗАРЯДЖАННЯ

Заряджайте свій автомобіль вдома легко та зручно.

Заряджайте свій автомобіль вдома легко та зручно.

За допомогою гнучкого швидкого зарядного пристрою Flexible Fast Charger або станції Wallbox ви можете заряджатися вдома швидко, безпечно і просто. Оберіть своє індивідуальне рішення для заряджання. Оберіть своє індивідуальне рішення для заряджання.

Розумне керування заряджанням для дому.

Розумне керування заряджанням для дому.

Завдяки розумному керуванню ви оптимізуєте процес заряджання в домашніх умовах, що дозволяє, наприклад, використовувати якомога більше власної сонячної енергії.

Заряджайтеся в одній із найбільших європейських мереж.

Заряджайтеся в одній із найбільших європейських мереж.

Рішення BMW Charging дозволяють вам заряджати автомобіль по всій Європі, в одній з найбільших і постійно зростаючих мереж громадських зарядних станцій. Усе необхідне для цього входить до комплекту поставки.

Заряджайтеся на ходу, без застосунку або зарядної картки.

Заряджайтеся на ходу, без застосунку або зарядної картки.

З функцією Plug & Charge ваш BMW автоматично розпочинає процес заряджання на відповідних зарядних станціях і розраховується згідно з вашим особистим договором.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ.
BMW i5 також робить свій внесок на шляху до екологічнішого майбутнього. Використовуючи вторинні матеріали та "зелену" електроенергію в процесі виробництва, ми оптимізуємо викиди CO2 у BMW i5 ще до того, як він буде переданий вам. Під час подорожі інноваційні технології EfficientDynamics забезпечують ідеальний баланс між ефективністю та продуктивністю. Крім того, BMW i5 вперше пропонує опцію веганського салону.
photo_text_left_right16271

ОСОБЛИВОСТІ ЕКСТЕР’ЄРУ

ДИЗАЙН

Безпомилковий навіть у темряві.

Безпомилковий навіть у темряві.

Решітка радіатора Iconic Glow створює вражаючий візуальний акцент, особливо в темряві. Коли автомобіль стоїть на місці та під час руху біле сяйво решітки підкреслює її контури.

Світлове шоу при посадці в автомобіль.

Світлове шоу при посадці в автомобіль.

Світловий килим Dynamic Light Carpet з міркувань безпеки підсвічує зони дверей при посадці та виході з автомобіля, а також вітає вас та надихає світловою анімацією.

Наче ви сидите просто неба.

Наче ви сидите просто неба.

Панорамний скляний дах робить салон ще просторішим. Всередину потрапляє більше світла, і ви можете насолоджуватися атмосферою відкритого простору на кожному сидінні.

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ

video_slider_item

ОСОБЛИВОСТІ ІНТЕР’ЄРУ.

Функціональний і надзвичайно привабливий.

Функціональний і надзвичайно привабливий.

Особливим нововведенням в сфері освітлення є панель Interaction Bar, що проходить між панеллю приладів та дверима. Сенсорні поверхні дозволяють керувати кліматом і додатковими функціями.

Найкращий звук на будь-якому сидінні

Найкращий звук на будь-якому сидінні

З аудіосистемою об'ємного звуку Bowers & Wilkins кабіна перетворюється на концертну залу. 18 динаміків і 655 Вт потужності в індивідуальній аудіосистемі.

Повністю інтегроване потокове відео.

Повністю інтегроване потокове відео.

Швидко знаходьте потрібні фільми або серіали у великій медіатеці, щоб скоротити час очікування.

Відеоігри в дорозі.

Відеоігри в дорозі.

Під час заряджання ви можете провести час за різноманітними іграми AirConsole на великому вигнутому дисплеї BMW Curved Display. Ваш смартфон виконує функцію контролера.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ТА ЗВ’ЯЗКУ.

ТЕХНОЛОГІЇ

slide-img
Навести курсор і залишити в цьому положенні
ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ ДЛЯ НОВОГО BMW і5.
Чи то для кредитування, чи то для лізингу — кожна з наших пропозицій індивідуально адаптована до ваших потреб і бажань.
photo_text_left_right16288

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ ЩОДО НОВОГО BMW i5.

Як далеко я можу подорожувати з BMW i5?
Скільки часу потрібно, щоб зарядити BMW i5?
Яка продуктивність BMW i5 і де я можу знайти огляд технічних характеристик?
Як працює рекуперативне гальмування?
Який термін служби акумулятора в BMW i5?

Новий BMW i5 вже в Харкові: седан бізнес-класу з потужним електродвигуном

Знайомі обриси седанів BMW 5-тої серії важко не впізнати. Це легендарне авто протягом історії свого існування з 1972 року зазнало багатьох модифікацій та поліпшень. Але тепер з’явилася альтернатива з потужним електродвигуном – довгоочікуваний BMW i5, що майже нічим не поступається бензиновим аналогам. Численні інновації знайшли своє органічне втілення у цьому електромобілі преміальної категорії. Тепер запис на тест-драйв БМВ і5 відкрито в Харкові. Всі охочі мають приємну можливість переконатися на власному досвіді, що електричний привід – це майбутнє, і воно вже наступило.

Повністю електричний седан BMW i5 в Україні

Мрієте про безпечні подорожі на електричному автомобілі, який не поступається за потужністю та комфортом бензиновим варіантам? Також бажаєте зменшити власний вплив на екологію? Тоді варто звернути увагу на BMW i5, який дійсно є унікальним автомобілем, що поєднує найкращі якості класичних моделей BMW та інноваційні технології. У салоні Баварія Моторс в Харкові можна дізнатися, якою є ціна на BMW i5 та яким перевагам революційного електромобіля можуть позаздрити бензинові та дизельні аналоги.

Ключові особливості та плюси БМВ і5

Навіть поверхневе ознайомлення з характеристиками та можливостями нового електромобіля не може залишити нас байдужими:

 • Економія пального та зниження викидів 

BMW i5 не потребує заправки бензином, адже повністю працює на акумуляторах та електричному двигуні. Це дає змогу заощадити на витратах на паливо та знизити викиди CO2 в атмосферу.

 • Висока потужність і динаміка 

БМВ і5 укомплектовано електричною силовою установкою потужністю 340 кінських сил у базовій версії. Якщо ж надаєте перевагу швидким подорожам на максимальній потужності, спортивна версія M60 xDrive з повним приводом видає 601 к.с., що гарантує найкращі враження від керування цим дивовижним авто з нульовими викидами шкідливих газів у повітря.

 

Попри те, що перед нами доволі габаритне авто бізнес класу, динаміка нового БМВ ай5 дійсно вражає. Завдяки високому крутному моменту, що генерується електричними двигунами, базова модель розженеться до першої сотні км усього за 6 секунд. А її максимальну швидкість електронно обмежено на позначці 193 км/год. Спортивна версія з повним електричним приводом долає рубіж у 100 км/год за 3,8 секунди. А найвища швидкість сягає 220 км.

 • Великий запас ходу та зручність зарядки 

Новий електромобіль BMW i5 може проїхати до 582 км на одному заряді акумулятора. Ви можете заряджати його як на спеціальних станціях, так і вдома від електричної мережі 220 В, використовуючи звичайну розетку, розумну зарядну станцію BMW – Wallbox. Залежно від того, де заряджаєте батарею, час зарядки складатиме від 30 хвилин (потужна зарядна станція) до 43 годин (побутова розетка).

Ще один привід пересісти за кермо автомобіля з електричним двигуном – економічність. Електроенергія як в Україні, так і Європі коштує набагато дешевше у порівнянні з рідким паливом. Споживання енергії новим БМВ і5 становить лише 15,9-19,5 кВт*год/100 км.

 • Сучасні технології та комфорт найвищого рівня

Водії, що звикли купувати автомобілі бізнес класу, цінують безпечне та комфортне керування. Інноваційний електро седан BMW i5 оснащено адаптивною підвіскою, цифровою панеллю приладів, сенсорним екраном, голосовим та автономним керуванням, бездротовою зарядкою для смартфонів та іншими сучасними технологіями, що зроблять кожну вашу поїздку максимально комфортною та безпечною.

 • Стильний дизайн та індивідуальність

Автівка вирізняється аеродинамічною формою кузова, динамічними рисами силуету, а також фірмовими елементами дизайну. БМВ і5 може похизуватися подвійною решіткою радіатора та світлодіодними адаптивними фарами. Ви можете вибрати колір кузова з широкої палітри, а також доповнити свій супер електрокар різноманітними опціями та аксесуарами завдяки можливості індивідуального конфігурування.

На особливу увагу заслуговує дизайн екстер’єру та інтер’єру БМВ і5, завдяки якому електромобіль є безпомилковим навіть у темряві. Світлова решітка радіатора Iconic Glow створює оригінальні візуальні акценти, та робить авто впізнаваним будь-де. Для оздоблення салону використано передові матеріали. Як водій, так і його пасажири відчують незабутні враження під час подорожі, де б не пролягав ваш маршрут: вулицями сучасного міста чи дорогами міжнародного сполучення.

Купити електромобілі BMW в Харкові

Тренд на відмову від двигунів внутрішнього згоряння давно панує в суспільстві. Неозброєним оком можна помітити, які наслідки для екології має неконтрольоване спалювання дизеля та бензину в двигунах. Сучасний транспорт, яскравим прикладом якого є електромобіль BMW i5, покликаний змінити ситуацію та вберегти екологію планети від подальшого знищення.

Завдяки вдалому поєднанню новітніх інтелектуальних технологій та інноваційних розробок у сфері електричного транспорту, BMW i5 – це революційне авто, що пропонує безліч нових можливостей своїм власникам. Оцінити усі переваги новітнього електричного приводу та енергоощадних технологій ви зможете в салоні Баварія Моторс в Харкові. Тут усім охочим запропонують широкий спектр послуг:

 • можливість записатися на безплатний тест-драйв;

 • більше дізнатися про характеристики нової електричної версії БМВ 5;

 • замовити авто, що відповідатиме вашим індивідуальним побажанням та забаганкам;

 • обрати оптимальні кольори кузова та матеріали внутрішнього оздоблення;

 • купити BMW i5, скориставшись вигідними умовами фінансування.

Купуючи авто такого рівня, клієнти можуть відчути всі переваги фахового технічного обслуговування. Спеціальні пропозиції сервісу включають професійну діагностику та ремонт, а також можливість придбати оригінальні запчастини та аксесуари з суттєвою знижкою. Аби дізнатися більше про переваги нових електромобілів БМВ в Харкові, достатньо замовити зворотний дзвінок від менеджерів салону. Вони готові професійно та компетентно відповісти на всі запитання зацікавлених покупців.

✔️ Офіційний дилер BMW ✔️ Баварія Моторс
✔️ BMW i5 в наявності ✔️ Тест-драйв BMW i5
✔️ Прайс-лист на BMW i5 ✔️ Вигідні умови фінансування: кредитування та лізингу
✔️ Вигідна ціна ✔️ Обслуговування та гарантія