Дізнатись більше

ЯК ВІН СМІЄ

ЯК ВІН СМІЄ

BMW X2

 • Бензин
 • Дизель
Двигун

Абсолютно унікальний. Екстремально незвичайний автомобіль. Новий BMW X2 з першого погляду показує свою спортивну сутність. Потужний і атлетичний, він пропонує динаміку і маневреність, які в цьому класі автомобілів не мають собі рівних. У поєднанні з високоякісним дизайном інтер'єру і численними інноваційними технологіями – це експресивний герой нової ери. Справа тільки за Вами. Ви готові?

ОСОБЛИВОСТІ ХАРАКТЕРУ BMW X2

Дізнайтеся більше про дизайн екстер'єру, інтер'єру і динаміку BMW X2

ЕКСТЕР'ЄР BMW X2.

ЕКСТЕР'ЄР BMW X2.

ІНТЕР'ЕР BMW X2.

ІНТЕР'ЕР BMW X2.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW X2.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW X2.

СВІТЛОВИЙ ДИЗАЙН.

СВІТЛОВИЙ ДИЗАЙН.

НЕ МОЖЕ БУТИ ОБРАНИМ. ВІН ОБИРАЄ ВАС.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW X2

Короткий огляд технологій приводу і шасі BMW X2

Потужні двигуни BMW. «Гостре» рульове управління. Опціональна спортивна підвіска M. Точні ходові якості, які служать еталоном у своєму класі. Для темпераментної динаміки і маневреності - будь то спринт або довга дистанція, місто або звивисте заміське шосе. І все це можна ще поліпшити завдяки опціональній системі повного приводу BMW xDrive. Вона забезпечить новому BMW X2 виняткову тягу і курсову стійкість, так що навіть самий крутий поворот Ви пройдете, як по рейках. Адреналін в комплекті - для тих, хто готовий до цього.
BMW TwinPower Turbo 4-циліндровий бензиновий двигун.

BMW TwinPower Turbo 4-циліндровий бензиновий двигун.

Нове покоління 2-літрового 4-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo гарантує максимальне задоволення від водіння. Він відрізняється швидкою передачею потужності, а також видатною чуйністю навіть на низьких оборотах двигуна, а також економічністю і низьким рівнем викидів.
BMW TwinPower Turbo 4-циліндровий дизельний двигун.

BMW TwinPower Turbo 4-циліндровий дизельний двигун.

4-циліндрові дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo об'ємом 2,0 літра демонструють динамічну подачу потужності в поєднанні з відмінною чуйністю навіть на низьких оборотах. Технологія турбокомпресора зі змінною геометрією турбіни і безпосереднім уприскуванням CommonRail гарантує, що ці двигуни виключно економічні і мають низький рівень викидів.
BMW xDrive.

BMW xDrive.

Система інтелектуального повного приводу BMW xDrive з електронним управлінням плавно розподіляє крутний момент між передніми і задніми колесами. В результаті підвищуються тягові та динамічні характеристики, а також рівень безпеки, незалежно від ситуації. Для додаткового поліпшення маневреності задіяно електронну систему управління розподілом потужності, яка, наприклад, усуває надмірну або недостатню обертальність.
Спортивна трансмісія з подвійним зчепленням.

Спортивна трансмісія з подвійним зчепленням.

7-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport з подвійним зчепленням забезпечує неймовірно спортивне перемикання передач. Будь то автоматичне або ручне управління за допомогою підрульових перемикачів або важеля перемикання передач - для комфортного накочування або неймовірно динамічного водіння. У режимі SPORT і з важелем перемикання передач в лівому положенні S/M перемикання передач налаштоване на максимальну продуктивність.
Адаптивна підвіска.

Адаптивна підвіска.

Система адаптивної підвіски дозволяє адаптувати характеристики амортизаторів відповідно до дорожньої ситуації і забезпечує поєднання комфорту і динаміки з найвищим рівнем безпеки. Перемикач режимів руху дозволяє Вам вибирати між стандартним режимом COMFORT або режимом SPORT.

ДЕТАЛІ ЗОВНІШНЬОГО ДИЗАЙНУ THE BMW X2

Приголомшливі варіанти дизайну BMW X2 в екстер'єрі та інтер'єрі

Новий BMW X2 слідує своїм власним шляхом - і відкрито це демонструє. Експресивна форма разом з динамічним силуетом надає йому підкреслено спортивний характер купе BMW. Вражаючі пропорції і унікальні інноваційні елементи дизайну роблять вигляд автомобіля унікальним. Ідеальний спортивний автомобіль для всіх тих, хто не боїться вибирати новий напрямок.
ДЕТАЛІ ЗОВНІШНЬОГО ДИЗАЙНУ THE BMW X2
Повітрозабірники.

Повітрозабірники.

Зачаровує з першого погляду. Вражаюча передня частина кузова з потужним бампером і великими трисекційними повітрозабірниками, які направляють ще більше повітря до двигуна і до гальм BMW. При цьому інтегровані в повітрозабірники бічні повітроводи сприяють зниженню аеродинамічного опору кузова.
Накладки на колісні арки.

Накладки на колісні арки.

Спортивний стиль: помітні накладки на колісні арки кольору «Морозний сірий» з пакета M Sport X слугують особливо динамічною окантовкою для феєричних коліс. Як і характерні бічні пороги, вони вказують на те, що BMW X2 - яскравий представник сімейства X.
Бічні пороги.

Бічні пороги.

BMW X2 абсолютно послідовний від початку і до кінця: це доводять в тому числі нові облицювання поверх бічних порогів в кольорі «Морозний сірий». Вони плавно з'єднуються з накладками на колісні арки, також виконаними в кольорі «Морозний сірий», і проходять до задньої частини кузова спортивного автомобіля, створюючи ефектний контраст між лакофарбовим покриттям і декоративними елементами.
Дизайн задньої частини кузова.

Дизайн задньої частини кузова.

Продуманий до кінця: задня частина кузова також відрізняється унікальним дизайном. Кришка багажника закінчується встик з бампером, що виглядає незвичайно елегантно. В якості гармонійного продовження цього ручка кришки багажника непомітно інтегрована в емблему BMW Х2.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ BMW X2

Цифрові сервіси та інтелектуальні системи допомоги водієві BMW X2

Завдяки інноваційним сервісам BMW Connected + додаткам BMW Connected в BMW X2 ви завжди будете насолоджуватися оптимальним з'єднанням між смартфоном і автомобілем. Незалежно від того, чи плануєте ви зустріч і маршрути і відправляєте їх в навігаційну систему, ділетесь своїм поточним місцезнаходженням з іншими в режимі реального часу або хочете, щоб ваш смартфон відображав подорож пішки, яка залишилась, як тільки ви досягнете пункту призначення. Випробуйте додаток, який спростить ваше життя - BMW Connected робить це можливим.
СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ BMW X2
Активний круїз-контроль з функцією Stop & Go.

Активний круїз-контроль з функцією Stop & Go.

Активний круїз-контроль з функцією Stop & Go, в тому числі попередження про наближення з функцією гальмування, підтримує попередньо обрану швидкість, а також відстань до водія попереду. Транспортний засіб бере на себе прискорення і гальмування і зберігає задану відстань до автомобіля вперед навіть в умовах повільного руху і аж до зупинки в пробках.
Асистент руху в пробках.

Асистент руху в пробках.

Асистент руху в пробках знижує навантаження на вас в монотонних дорожніх ситуаціях: при швидкості до 60 км/год система дозволяє автомобілю просто «ковзати» разом з іншими автомобілями в умовах щільного руху, роблячи пробки менш стресовими. Він автоматично підтримує відстань від автомобіля попереду і регулює швидкість автомобіля до повної зупинки, а також забезпечує підтримку рульового управління.
Асистент Водіння Plus.

Асистент Водіння Plus.

Опція оснащення «Асистент водіння Plus» значно підвищує рівень безпеки і комфорту. Вона включає в себе систему попередження про небезпеку зіткнення і небезпеку наїзду на пішоходів з функцією гальмування на міських швидкостях, систему стеження за розміткою, систему автоматичного управління дальнім світлом, систему інформування про обмеження швидкості, активний круїз-контроль з функцією Stop & Go, а також систему допомоги при русі в пробках.
Проекційний дисплей.

Проекційний дисплей.

Повноколірний проекційний дисплей BMW* відображає всю важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія, дозволяючи йому повністю сконцентруватися на управлінні автомобілем. На дисплеї можуть відображатися такі дані, як, наприклад, поточна швидкість, підказки системи навігації, індикатор обмеження швидкості (включаючи індикатор заборони на обгін), а також телефонна книга і списки розважальної системи.

Витрати палива та викиди СО2.

Значення витрати палива, викидів CO2 і показаних в результаті споживання енергії були визначені відповідно до Європейського Регламенту (ЄС) 715/2007 в чинній редакції. Цифри відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, і в представленому діапазоні розглядається додаткове обладнання і різний розмір коліс і шин, доступних для обраної моделі, і може варіюватися в залежності від конфігурації.

Специфікації ефективності використання CO2 визначаються відповідно до Директиви: 1999/94/EC і Європейського Регламенту в її чинній редакції. Показання значення засновані на витраті палива, значеннях CO2 і споживанні енергії відповідно до циклу NEDC для класифікації.

Для отримання додаткової інформації про офіційні витрати палива і конкретні викиди СО2 нових легкових автомобілів можна витягти з «Довідника по витраті палива, викиду CO2 і споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажу та на https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

Новий BMW X2 у Харкові: унікальний кросовер класу Luxury

Уже під час першого показу у 2016 році субкомпактний кросовер БМВ Х2 привернув пильну увагу широкої громадськості. За минулі роки творці вдосконалили авто, завдяки чому воно має справді незвичний вигляд, і помітно вирізняється з модельної лінійки Х. Спортивна генетика простежується одразу ж при першому погляді. А технічні характеристики не залишають сумнівів у тому, що нові моделі БМВ Х2 2020 року ідеальні як для звичайних щоденних поїздок на роботу, так і для тривалих подорожей всією сім'єю. Салон вражає рівнем комфорту та розкоші. А потужний двигун і різноманітні технічні нововведення, щедро впроваджені розробниками, дадуть змогу водієві насолоджуватися власною перевагою на будь-якому маршруті.

Компактний кросовер BMW X2: дизайн екстер'єру та інтер'єру

Авто всім своїм виглядом випромінює енергетику та динаміку. У передній частині ми бачимо фірмову решітку радіатора, а також бампер із потужними повітрозабірниками. Завдяки їм двигун і гальмівна система ще більш ефективно охолоджуються зустрічними потоками повітря під час руху. Світлодіодні фари забезпечують хорошу видимість не тільки під час їзди по прямій, а й на поворотах.

 Силует компактного кросовера максимально обтічний. Лінія даху плавно переходить до багажного відділення. У салоні офіційного дилера "Баварія Моторс" до представлених моделей BMW X2 в наявності доступні оригінальні аксесуари для створення ще більш індивідуального дизайну. Хоча навіть авто в базовій комплектації виглядає максимально зарядженим для поїздок у спортивному стилі на високих швидкостях. Задня частина з хромованими патрубками вихлопної системи лише підкреслює загальні враження від екстер'єру цього унікального купеподібного кросовера.

Усередині салону все створено для створення комфортних умов під час поїздок:

 • передня консоль із величезним сенсорним дисплеєм панує в інтер'єрі;
 • кокпіт повністю орієнтований на водія - цифрова панель приладів, зручні кнопки на рульовому колесі;
 • шкіряні сидіння спортивного типу з різними регулюваннями та бічною підтримкою;
 • для оздоблення салону дизайнери не поскупилися на дорогі матеріали - шкіра, алюміній, поліровані дерев'яні вставки;
 • достатньо простору на задньому дивані для трьох пасажирів.

 Дізнатися більше про особливості дизайну екстер'єру та інтер'єру нового BMW X2 ви зможете, записавшись на безкоштовний тест-драйв у Харкові. Менеджери салону нададуть потенційним покупцям всю необхідну інформацію: ціна на БМВ Х2, умови офіційної програми технічного обслуговування, можливості придбання в кредит, доступні комплектації та їхні технічні характеристики.

Технічні особливості BMW X2 2020 модельного року

 Авто порадує свого власника прекрасними технічними характеристиками. До уваги потенційних клієнтів представлено кілька комплектацій. Так, якщо взяти модель із повним приводом BMW X2 xDrive 20d, вона вразить такими показниками як:

 • продуктивний 4-циліндровий силовий агрегат об'ємом два літри;
 • максимальна потужність у 190 конячок досягається при 4000 обертах на хвилину;
 • відмінна тяга на низьких обертах - 400 Нм у діапазоні від 1750 до 2500 об/хв;
 • скромна витрата палива - трохи більше п'яти літрів у міському циклі.

 Динамічні параметри нікого не залишать байдужими. При повній спорядженій масі понад дві тонни розгін до сотні км/год відбувається лише за сім секунд. А найвища швидкість, обмежена електронікою, перевищує 220 км/год. Ви також зможете дізнатися, які характеристики та ціна на BMW X2 з бензиновим двигуном. Дана модифікація BMW X2 sDrive20i теж доступна в Харкові для тест-драйву та купівлі.

 Окрему увагу слід приділити інноваціям і цифровим рішенням, які застосували інженери при створенні цього дивовижного кросовера. Перелік можна скласти на кілька сторінок. Наприклад, революційна система активного круїз-контролю з функцією Stop&Go дасть змогу водієві розслабитися в дорожньому заторі. Тепер не потрібно постійно вичавлювати зчеплення і змінювати передачі, щоб просунутися вперед на кілька метрів і підтримувати дистанцію між авто, що їдуть попереду. Асистент самостійно контролює відстань, керує прискоренням і гальмуванням.

 Оригінальна новинка — проєкційний дисплей на лобовому склі. На ньому ви зможете побачити всю необхідну в поїздці інформацію. Асистент водіння Plus попереджає про можливі критичні ситуації та наїзди на пішоходів. Завдяки цим та багатьом іншим функціям ви зможете впевнено і в цілковитій безпеці пересуватися міськими вулицями та заміськими магістралями. Якщо бажаєте дізнатися, яка на BMW X2 2020 ціна в Харкові, менеджери салону "Баварія Моторс" з радістю дадуть відповідь на запитання зацікавлених клієнтів.

✔️ Офіційний дилер BMW ✔️ Баварія Моторс
✔️ BMW BMW X2 в наявності ✔️ Тест-драйв BMW X2
✔️ Прайс-лист на BMW X2 ✔️ Вигідні умови фінансування: кредитування та лізингу
✔️ Вигідна ціна ✔️ Обслуговування та гарантія